Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Joker poslato 26 Januar, 2016, 16:40
Brat od mog Bena... Deda Baltazar... I moje kumce.





I ja sam kao mali zeleo da imam ponija...
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

jbg mozda je neki lik koji je ujeden od strane besne lutalice a posto drzavu boli qrac da problem resi on prso i uzeo stvar u svoje ruke
ne opravdavam ga samo kazem da ga razumem ako je to slucaj

meni je neshvatljivo da neki vlasnik psa ne nauci svog ljubimca ili ga ne posalje na obuku (nije skupo da se kupi i hrani pas a skupo je da ga posaljes na trening?) da ne jede sa ulice, pored onog dodji, sedi, ne laj i slicnih osnovnih komandi, ne mora da bude radni ili borbeni pas, dovoljno je da zna nesto i da te slusa kad si mu vec vlasnik i kad nije obicna dzumara

pisem ovo iz glave kako neko ko nema psa pa ko ume nek mi objasni u cemu je fora da imas ljubimca kojeg kad pustis sa povodca moras da ga molis da se vrati i da ga juris po kraju satima jer ga boli qrac da te slusa, ili ce da nauci ili nece ni da izlazi napolje/promeni vlasnika

monsterbnt

Moja slusa sve osnovne komand tipa dodji, fuj sedi i sl... Ja kad kazem ona ne jede, cak i kad uzme u usta i ja kazem da pljune ona pljune, al psi su generalno tupavi i prozdrljivi... Najgore je sto nikad ovde nijedna lutalica nije stradala od toga vec samo vlasnicki psi. Jbg.. generalno su razmazeniji i nesposobniji da prezive na ulici... Pretproslo leto smo navatali nekog matorog... Izgovor mu je bio da on mrzi pse jer laju... otrov je pobacao po livadi gde se setaju vlasnicki psi i gde nema lutalica... Livada koja je daleko od stambenih zgrada i tu lajanje sigurno ne cuje... Samo zahvaljujuci tome sto ima 80 godina prosao je samo sa par samara... Policiju boli uvo, zoo higijenu boli uvo... Kad se tako nesto desi uglavnom vlasnici pasa idu i skupljaju otrov...
Smrt SVIMA!!!!

Flavius Valerius Aurelius

Citat: monsterbnt poslato 04 Februar, 2016, 14:40
Bolje mu je da ga nadje policija....
http://petface.net/trovaci/
Јеси у праву. Слажем се у потпуности...
Исто тако се сетим да сам ја једина будалетина у крају која је шетала са хватаљком за измет мог пса. Људи ме гледају као да радим нешто што неби требало и да ме треба бити стид. Колико пута видим псе из комшилука како се истоваре у парк где су деца на само пар метара од цркве.  У згради, врата до мене, испред на отирачу, псећи измет. Неком је вероватно прекурчило...
Питај себе, колико пута си видео људе да почисте за својим псом? Тај разлог је у Нишу 99% тровања, остали само да прекину лавеж нечијег пса...

monsterbnt

Kod mene u bloku ima bas gomila pasa... Mislim da nema ulaza koji nema bar jednog... U mom ulazu, na 10 stanova 3 psa.... Velika vecina skuplja za dzukcima. Opet, to ne daje nikome pravo da ih truje. Nadjem li ga, dobice davilicu i povodac pa ce po celom bloku da ga setam dok sve ne polize...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2016, 14:49
jbg mozda je neki lik koji je ujeden od strane besne lutalice a posto drzavu boli qrac da problem resi on prso i uzeo stvar u svoje ruke
ne opravdavam ga samo kazem da ga razumem ako je to slucaj

meni je neshvatljivo da neki vlasnik psa ne nauci svog ljubimca ili ga ne posalje na obuku (nije skupo da se kupi i hrani pas a skupo je da ga posaljes na trening?) da ne jede sa ulice, pored onog dodji, sedi, ne laj i slicnih osnovnih komandi, ne mora da bude radni ili borbeni pas, dovoljno je da zna nesto i da te slusa kad si mu vec vlasnik i kad nije obicna dzumara

pisem ovo iz glave kako neko ko nema psa pa ko ume nek mi objasni u cemu je fora da imas ljubimca kojeg kad pustis sa povodca moras da ga molis da se vrati i da ga juris po kraju satima jer ga boli qrac da te slusa, ili ce da nauci ili nece ni da izlazi napolje/promeni vlasnika

Da se stavimo u mozak tog sto ga ujela lutalica. Sto stavlja svuda, sto se ne seta sa hranom u dzepovima i truje samo lutalice? Ako mu je to cilj. Ovako ako baca svuda, svesno truje ne samo pse nego i ptice jer ptice jedu granule za pse.

Pas moze da se trenira da ne jede nesto na komandu, al za to treba malo vise da se radi sa psom. Da se utrenira pas da ne jede nista cak i ako ga gazda ne gleda, tj na primer kad neko baci nesto u dvoriste je JAKO tesko. I to mislim da je moguce samo sa radnim psima. Moj Max na komandu ostavlja i ne jede ali mislim da bi bilo nemoguce nauciti prozdrljivog retrivera da ne jede osim ako mu ja dam. A ove sto imaju pse a psi ih ne jebu ni dva posto kad ih zovu da dodju ti i nisu za ljubimce.

https://www.facebook.com/bigbad86/videos/vb.1006973426/10206587391855971/?type=3&theater

A da, moj Max je dresiran da NE LAJE. Cak i ako laje, ima komandu za prestanak koju slusa. Zbog toga su celoj mojoj ulici otrovali pse, zbog lajanja.

monsterbnt

I ovaj put je pobacano oko mesta gde se setaju vlasnicki psi, dalje od parkica sa decom, odvojeno od zgrade, i tu svi skoce na onog ko ne pokupi pseca govna za sobom...
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Trovace namlatiti i kraj!!!! Neodgovorne gazde agresivnih pasa isto!!! Niko ne smije biti izuzet od odgovornosti,zajebi volim pse ali kad bi me ugrizao,namlatio bih mu gazdu a i ker bi dobio porciju cisto da me se kloni!!! Prije neki dan na pola ulice u centru grada isra se pas,a balavac koji ga je vodio nista,ja ga onako gledam,on nista..,nedelja,znam oni krelci iz komunalne drkaju tuki nedeljom po kafanama...,ne vrijedi kucni odgoj je cudo!! I govnjiva motka!!!
jin-jang

monsterbnt

Nama najagresivniji pas u bloku neki pekinezer od jedno 15 godina... Klasican matori drkadzija koji mrzi ceo svet... Imamo 3 pita i ne zna se koji je vece macence... Normalne gazde koje ne prave zver od psa... Ma nadjem li trovaca dobice davilicu i povodac i ima cetvoronoske da ga setam po bloku dok sve ne polize...
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Pa od kad sam poceo da mazim kerove samo upoznah jednog pekinezera koji se htjeo mazit,i nije ujedao i lajao,al vise mislim da mu se nije dalo!! jedini ker kojem se nije dalo ici u setnju, iznesu ga na rukama na komadic trave on to odradi i jedva ceka da ga se vrati kuci.. svasta!!
jin-jang

bigbad86

Inace za vas koji volite da mazite pse a nemate ih ili ne znate, nepoznat pas se uvek mazi ISPOD njuske prvo. Nikako rukom iznad glave pa da mu mazite celo. Pas to moze da protumaci kao napad jer mu vasa ruka izlazi iz vidokruga a pored toga nije stigao da vas pomirise(tako vas upoznaje) Znaci prvo ruka ispod vilice, da vas njusne, pa ako mrda repom onda moze preko glave.  Mnoga deca uzmu da maze psa preko glave pa kad se pas pomeri , deca od straha puste neki krik i naglo sklone ruku i pas to protumaci kao napad. I onda dete bude ujedeno :(

monsterbnt

ovoj mojoj idiotini mozes da prilazis kako god oces
najgore sto moze da ti se desi je da te celog olize i izbalavi...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

I mom isto al treba da se zna :)

nemke



mareskin

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2016, 00:55
Inace za vas koji volite da mazite pse a nemate ih ili ne znate, nepoznat pas se uvek mazi ISPOD njuske prvo. Nikako rukom iznad glave pa da mu mazite celo. Pas to moze da protumaci kao napad jer mu vasa ruka izlazi iz vidokruga a pored toga nije stigao da vas pomirise(tako vas upoznaje) Znaci prvo ruka ispod vilice, da vas njusne, pa ako mrda repom onda moze preko glave.  Mnoga deca uzmu da maze psa preko glave pa kad se pas pomeri , deca od straha puste neki krik i naglo sklone ruku i pas to protumaci kao napad. I onda dete bude ujedeno :(

Pustim ruke pored tela, a ako je manji pas malo kleknem da bi sam pri¹ao i pomirisao mi ruku. Tako mu ne predstavljam nikakvu pretnju, a on sam bira da li æe da priðe ili ne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


monsterbnt

Trovac nastavio akciju... Juce smo sve pokupili po bloku... Granule natopljene otrovom za pacove... Jutros jedan labrador jedva prezive... Onjusio je neki ruzicasti stapic... Nije cak ni stigo da pojede jer je gazda reagovao, samo onjusio... Sve cu mu kosti polomiti kad ga uhvatim...
Smrt SVIMA!!!!

Tihi_ZR