Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

idi na balkankinology ili ast-planet

freepartyman

Dobro zbori mladi kolega, balkan kinology ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


bigbad86

Flavius, kako je razreseno to trovanje psa tamo u Americi? Si ga razneo necim od vatrenog oruzija ili si ga tuzio i odrao mu kozu sa ledja?

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 19 Januar, 2016, 19:16
Flavius, kako je razreseno to trovanje psa tamo u Americi? Si ga razneo necim od vatrenog oruzija ili si ga tuzio i odrao mu kozu sa ledja?
Svasta mi padalo na pamet ali posto nisam bio drzavljanin u to vreme, pozvati murku je najbolje resenje. Pokupila ga murija naravno i predao snimke jer sam imao video nadzor. Poprilicno me iznenadio tuzioc kad me je pozvao i rekao da je postigao dil s njim za ublazenu kaznu. 10 godina + depotrovan u Meksiko po isteku kazne. Bilo mi cudno zasto toliko godina dok mi nije rekao da je Habitual Offender tj. ovo mu je treci tezi prekrsaj i kao takav podleze zakonu za tezu kaznu.

UFF

dobio 10 god zatvora sto je otrovao psa?   :wtf:
pa kod nas dobijes 5 kad ubijes coveka jbt

Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2016, 20:38
dobio 10 god zatvora sto je otrovao psa?   :wtf:
pa kod nas dobijes 5 kad ubijes coveka jbt
Mogao je da dobije i 25.
https://en.wikipedia.org/wiki/Habitual_offender

UFF

 [rofl]  ovo je smesno jbt

covek 3 puta uhvacen da krade u prodavnici i dobio 25 godina zatvora  :violina: [pop]

a onda se cude kad arapi seku ruke ili kad u afrci spaljuju lopova na ulici

freepartyman

Prvi zakon u kome se kaze da ides na robiju ako ubijes psa je doneo Hitler.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

jes vala al si mogao da ubijes srbina ili jevreja i za to da dobijes orden ili zahvalnicu od pape :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Srbe je Hitler gotivio na pocetku rata ne znam da li znas za to. Cak bi bili u povlascenoj poziciji u odnosu na mnoge druge okupirane zemlje,ali krenula je prica bolje rat nego pakt..Jevreji su druga prica..Ja pricam o zakonu za pse ti udaras demagogiju.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

da u pravu si :D udaram demagogiju :D ali malo mi je mnogo za psa deset godina :D kapiram da treba kazniti nekog ko otruje tudjeg psa u njegovom dvoristu ali iz perspektive da se ubijaju milioni pasa svake godine naravno lutalica, kojih inaèe ne bi bilo da ih neko pre toga ne izbaci iz dvorista zar ne? a s obzirom u kojoj zemlji zivim ne vrednujem zivot psa vise nego èoveka jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Ja podrzavam taj sistem, tri puta si zajebao stvari i onda te oderu kao majmuna pa makar bilo i trovanje psa... Mi smo generalno stoka koja ce iskoristiti sve sto moze. Jedini problem je sto taj nacin se obicno primenjuje kod nizih slojeva a kod ovih srednjih i visih ide drugaciji sistem, sistem otkupa krivice.. Neophodno je da bude ravnopravan, sto naravno se nikada nece desiti jer smo, opet se vracam, stoka..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 19 Januar, 2016, 20:14
Citat: bigbad86 poslato 19 Januar, 2016, 19:16
Flavius, kako je razreseno to trovanje psa tamo u Americi? Si ga razneo necim od vatrenog oruzija ili si ga tuzio i odrao mu kozu sa ledja?
Svasta mi padalo na pamet ali posto nisam bio drzavljanin u to vreme, pozvati murku je najbolje resenje. Pokupila ga murija naravno i predao snimke jer sam imao video nadzor. Poprilicno me iznenadio tuzioc kad me je pozvao i rekao da je postigao dil s njim za ublazenu kaznu. 10 godina + depotrovan u Meksiko po isteku kazne. Bilo mi cudno zasto toliko godina dok mi nije rekao da je Habitual Offender tj. ovo mu je treci tezi prekrsaj i kao takav podleze zakonu za tezu kaznu.


Zar se ne ide na dozivotnu posle treceg kriminala?

DaChaS

Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2016, 00:21
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 19 Januar, 2016, 20:14
Citat: bigbad86 poslato 19 Januar, 2016, 19:16
Flavius, kako je razreseno to trovanje psa tamo u Americi? Si ga razneo necim od vatrenog oruzija ili si ga tuzio i odrao mu kozu sa ledja?
Svasta mi padalo na pamet ali posto nisam bio drzavljanin u to vreme, pozvati murku je najbolje resenje. Pokupila ga murija naravno i predao snimke jer sam imao video nadzor. Poprilicno me iznenadio tuzioc kad me je pozvao i rekao da je postigao dil s njim za ublazenu kaznu. 10 godina + depotrovan u Meksiko po isteku kazne. Bilo mi cudno zasto toliko godina dok mi nije rekao da je Habitual Offender tj. ovo mu je treci tezi prekrsaj i kao takav podleze zakonu za tezu kaznu.


Zar se ne ide na dozivotnu posle treceg kriminala?

Ne ,zavisi o tezini prekrsaja

UFF

evo napravih koji video iz zajebnacije da vidite kako izgledaju kad se mrdaju  ;D

prvi mozete da gledate u 4k (ako mozete)

! No longer available
! No longer available
! No longer available

Flavius Valerius Aurelius

Citat: DaChaS poslato 20 Januar, 2016, 15:58
Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2016, 00:21

Zar se ne ide na dozivotnu posle treceg kriminala?

Ne ,zavisi o tezini prekrsaja

Tacno. Zavisi o tezini prekrsaja kao i koji su prethodni prekrsaji.
Ovaj lik koji je mene sjebo je imao Grin Kard ne i drzavljanstvo, zato ga deportuju.

jboban

Ovo je Leo (Leonardo), moj Zlatni retriver, star 9 godina:


Ovde se smeje:

UFF

#3738
sinoc bili neki manijaci da maze pitone :D

fotografi ispalili ali smo ipak po nesto i slikali


http://s13.postimg.org/6qkvpofvr/20160123_222536.jpg

DaChaS

Znaci ziv ne bi bio :) gotivim zmije ovako da gledam ...al ne verujem da bi smeo da ih oko vrata kacim ....