Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4




Citat: penzos poslato 16 Januar, 2016, 12:39
Mog kom¹iju u Zrenjaninu, tamo pre tridesetak godina pojele svinje! Pao sa merdevina u svinjac, æao! Znam za par sluèajeva kada su maèke pojele vlasnice koje su umrle (slatke male mica mace  [djavo] ). Ono kako izgleda UFFova ruka-pa mene moja maèka kada je u igri potkaèila bilo skoro isto! A tek kako su pojedini drugari izgledali kada odu u kafanu  pa se potkaèe sa drugom ekipom! [panic] Nije problem u ¾ivotinjama-mi ljudi smo èudni!

sad vec kapiram ovaj tvoj post oko tvojih drugara  [rofl] [rofl]


Citat: penzos poslato 16 Januar, 2016, 11:29






Citat: penzos poslato 16 Januar, 2016, 12:16
.......jer su u ovo doba pre nekoliko godina na putu izmeðu Ni¹a i Leskovca videli ovakvu priliku. Nije im bilo do zajebancije, ¾ivi su se skenjali! I nisu bili jedini. Dobar deo èudnih stvari se mo¾e objasniti, ali za dosta stvari nismo mogli naæi racionalno i logièno obja¹njenje. Sreæan put!


penzos

Ti su bili super trezni! Po¹li su kasnije uveèe na zadatak, mi smo ih èekali na terenu. Kada su stigli bili su beli ko krpe (i to posle dva - tri sata vo¾nje). Tek smo posle sat - dva uspeli da ih nateramo da progovore. I dan danas ne idu tim putem kada padne mrak!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

ma nek drzi ko sta hoce.....neka drzi otrovnice ako hoce,samo kako treba i da nema sanse da pobjegnu i gricnu nekog ko nema veze sa tim... mislim da mi komsija drzi zmije,i da mu se desi da mu pobjegne i ugrize mene ili djete,zmiju bih pomazio,svejedno me ugrizla,a njega bih ,ako bih prezivjeo,ubio od batina...
mada i dalje mislim da je zmija ipak divlja zivotinja,kao i vuk,tigar itd.. npr.
jin-jang

Glava Dole

Pre bih drzao pitomog tigra nego zmiju... prema njima imam samo strahopostovanje a od zmija se i jezim i plasim

UFF


eclipse4

Citat: penzos poslato 16 Januar, 2016, 18:34
Ti su bili super trezni! Po¹li su kasnije uveèe na zadatak, mi smo ih èekali na terenu. Kada su stigli bili su beli ko krpe (i to posle dva - tri sata vo¾nje). Tek smo posle sat - dva uspeli da ih nateramo da progovore. I dan danas ne idu tim putem kada padne mrak!

kod nas kad se kaze "na teren" misli se na metal detektor i njivu :)

Andreja

Kog ðavola bre stalno osporavate ne¹to, nek dr¾i ko ¹ta hoæe kao ljubimca.

Ako vam smetaju zmije, ne idite kod ljudi koji ih imaju i re¹en problem.

U svakoj temi je neko uvreðen, povreðen, osporava ne¹to, morali¹e... Jebem ti zimu da ti jebem.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

nesto to nema veze sa zimom :D :D :D odjednom svi nesto postali senzitivni jeboteeeeee :D :D :D malo malo pa neko plaèe :D :D :D :D :D kuda ide ovaj sveeeeet :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Citat: Andreja poslato 16 Januar, 2016, 20:48
... Jebem ti zimu da ti jebem.

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 13 Novembar, 2015, 23:10

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 16 Januar, 2016, 20:48
U svakoj temi je neko uvreðen, povreðen, osporava ne¹to, morali¹e

povredi se jer nije po njihovom... kao ekipa sto se lozi na punoletne motore, i ja im kriv kad prokomentarisem naglas

Andreja

Ako ne¹to ne voli¹ ili ne razume¹, ne mora¹ da sere¹ po tome. Odnosi se na zmije, pse, maèke, je¾eve, stare motore, nove motore, televizore, ve¹ ma¹ine, vanzemaljce, muziku itd.

Kenjanje po seljaniji od muzike, vladi itd. je uvek po¾eljno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

De majketi objasni to Bori¹i... ;D ;D ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Jecko

Gajimo neke ljude koji to nikako ne zasluzuju....sta fali zmijama.... To su jedna divna prelepa bica iako ih ja ne bih drzala u kuci.... Zato ja imam psa, Uff zmije... :)

CBRR1

Zmije pihhh...zna uff zasto...

monsterbnt

Citat: castor poslato 17 Januar, 2016, 09:23
De majketi objasni to Bori¹i... ;D ;D ;D ;D ;D

Pusti maskotu da kenja :)
Smrt SVIMA!!!!

mkt

iskustva sa bull terijerima
ima jedan mali prdonja kog bi uzeo pa ...
jebe me slobodno vreme samo, pa me to brine   [neampojma]

Flavius Valerius Aurelius

#3716
Citat: mkt poslato 19 Januar, 2016, 04:43
iskustva sa bull terijerima
ima jedan mali prdonja kog bi uzeo pa ...
jebe me slobodno vreme samo, pa me to brine   [neampojma]
Nije samo Bul terijer vec BILO KOJI terijer kad je pitanju, ako nemas vremena za njega, nemoj da se trudis. Zahtevniji su od ostalih rasa dok neodrastu. Stenad bi sve da pregrizu i zato mora da ima brdo igracaka. Ako nema ko da pazi na njega bar prvih 4-5 meseca dok je s tobom - demolirace ti kucu. Kupuj vitamine suplement B Kompleks i Magnezijum bar prvih 2 meseca jer imaju urodjen problem s bubrezima.
Imaju veliki problem sa sluhom. Neretko se desava da su gluvi na jedno uho ili pak ne cuju dobro na oba.
Prosto se dresiraju i brzo kapiraju, ali MORA na silu jer su tvrdoglavi, svi znaju za foru s mokrim novinama. Izgledaju surovo ali su druzeljubivi prema svima i velike su maze - SEM ako ga ti nenaucis da se ophodi drugacje. (Idealan pas za Ufa)
Nisu kao Pit bul, ne podnose dobro zimu. To neces primetiti na njemu, uvek ce da trpi i tu se lako razboli. Lako prihvataju nov copor (ako imas vise psa kao i ja).
Preosetljivi. Ima isti mentalitet "da cuva kucu" kao i doberman. Ako je Minijaturni u pitanju, velicina psa ne treba da te vara jer se isto hrani kao i pit bul, doberman, rotvajler ... Sve istrce na brzaka.

NIKAD neces da ga naucis da spava na mestu gde tebi odgovara. Mora da spava tik pored tvog kreveta, kako bi mogao da te vidi, to mu je urodjeno i to nikad neces da mu izbijes iz glave.

Velika mana za tebe: Zahteva mnogo setnje/trcanja. Nit manjeg psa da nadjes - nit energicnijeg. Kao da je napucan red bulom. Imam Pit Bula, on je igracka u odnosu na njega.

Svaki pas zahteva vreme, narocito u pocetku. Bul trazi malo iznad prosecnog. Ako si ozenjen ili pak zivis s nekim, to ti nece biti priblem.
(Primera radi: ja mog buldoga ostavim samu par sati u kuci, ona hrce i j*be joj se za mene ...)

Imao sam Minijaturnog Bula par meseci dok sam ziveo u Kaliforniji dok ga jedan lik iz komsiluka nije otrovao.
Ako se odlucis za njega, veruj mi da se neces pokajati, fantasticna rasa. Imaj u vidu, ako ti je ovo prvi pas - uzmi zenku, nemoj muzjaka. Bice ti JAKO tesko da savladas psa kad mu dodje teranje a tebi dosli prijatelji s malom decom ... Terijeri su MNOGO zajebani po tom pitanju.

Al sam se raskenj'o ...

balcan girl




Evo ti ga kumce hostapleru :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: mkt poslato 19 Januar, 2016, 04:43
iskustva sa bull terijerima
ima jedan mali prdonja kog bi uzeo pa ...
jebe me slobodno vreme samo, pa me to brine   [neampojma]

Bar neces budes najruzniji u kuci :P
Smrt SVIMA!!!!

mkt

hvala Flaviuse , lepo si objasnio
prvi mi je pas
Videcu jos akonadjem neki forum ili grupu na fejsu da se raspitam jos malo ali to je to

monster
DA