Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*zeka*

Ma jebo ti to, ja je ne mogu ni na slici gledati a komoli da je muzem. :)

Bori¹a

zaposlicemo nekog da je muze, kao sto krljo hrani krokodile kod tihomira u spic petrolu [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

monsterbnt

Borisa naviko da muze zmiju...
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a


*zeka*

Slabo si ti onda to istrenirao :)

castor

Citat: Bori¹a poslato 10 Januar, 2016, 00:22
ova moja ne ujeda [rofl] [rofl]

Ako je tako kako ka¾e¹, onda - ne'¹ ti skoro jebati...
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

#3686
nemojte da vas neko cuje,izglasat ce novu poresku obavezu,na muznju zmija!!   ;D
jin-jang

bucko

Citat: Bori¹a poslato 09 Januar, 2016, 23:46
vidim ni ti nisi bas nezainteresovan... napusti hotelijerstvo i ja cu preradu drveta i uzimamo zmije [rofl] znas koliko zmija moze da stane u hotel i kod mene u halu?
MNOGO
ZMIUGA LOMA [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bogdan



Ja sam Beta , mama mi je ritriver a tata labrador , imam desetak meseci i trenutno sam kod moje drugarice Moli ( ova sto se pravi vazna ) u gostima , kazu da sam lepa i vesela na mamu i inteligentna na tatu , trazim vlasnika radi zajednickih izlazaka i druzenja

CBRR1


CBRR1


CBRR1

NEDOPUSTIVO KAO SVRSTAVANJE DA SU KUCNI LJUBIMCI...IDI BRE...

UFF

 [rofl]  pa sta mislis da li je vise ljudi stradalo od pitona ili psa?
nedopustivo, pas kucni ljubimac a ubica  [facepalm]

Blade

 Koliko ljudi dr¾i zmijurinu kao ljubimca, a koliko psa? Uff, ¹to pre naði ¾enku dobermana, da se pari sa mojim mu¾jakom, da ti poklonim njihovog naslednika, pravog i prelepog kuænog ljubimca i da zaboravi¹ na te zmijurine. Stvarno ste manijaci   [flashing]
Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.

penzos

Mog kom¹iju u Zrenjaninu, tamo pre tridesetak godina pojele svinje! Pao sa merdevina u svinjac, æao! Znam za par sluèajeva kada su maèke pojele vlasnice koje su umrle (slatke male mica mace  [djavo] ). Ono kako izgleda UFFova ruka-pa mene moja maèka kada je u igri potkaèila bilo skoro isto! A tek kako su pojedini drugari izgledali kada odu u kafanu pa se potkaèe sa drugom ekipom!  [panic] Nije problem u ¾ivotinjama-mi ljudi smo èudni!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Grof

Citat: CBRR1 poslato 16 Januar, 2016, 04:02
! No longer available
Daj bre ovo je name¹teno 1000% ... kao nije im palo napamet da æe velika zmija da pojede dete, kao èak ga je èuvala...ma da kako da ne... i nije im palo napamet èak ni nakon to je pojela psa... u kranjoj liniji kakvi idioti od roditelja æe se poajiti na televiziji nakon ¹to im je dete pojela njihova zmija i o tome prièati...


monsterbnt

Amerika... Sve je showbusiness..
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi napravo show sa dekapitulacijom live....da svi vide glave koje se kotrljaju u korpu.....onako jedna gijotina za dvoje molim..

mala za mamu a velika za tatu

http://www.smrtnakazna.rs/portals/0/Galerija/guillotine.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Grof poslato 16 Januar, 2016, 14:24
Citat: CBRR1 poslato 16 Januar, 2016, 04:02
! No longer available
Daj bre ovo je name¹teno 1000% ... kao nije im palo napamet da æe velika zmija da pojede dete, kao èak ga je èuvala...ma da kako da ne... i nije im palo napamet èak ni nakon to je pojela psa... u kranjoj liniji kakvi idioti od roditelja æe se poajiti na televiziji nakon ¹to im je dete pojela njihova zmija i o tome prièati...



parodija jbt

CBRR1