Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: patak91 poslato 25 April, 2015, 23:37
e al ste genijalci....
pa muzjaci su manji od zenki, al adj nek vam bude... ja izgladnjujem bou, ne dozvoljavam joj nek raste, ma nek crkne, al nek ostane mala kao smuk   [thumb_up]

Stipso  :)

patak91

naravno :)
cak sam cuo neke price da ljudi hrane boe sa pacovima... ¹ukurac pacovi, ja hranim sa misevima sto mi jednom godisnje donese macka koju nemam... nes boo rasti, pa makar nemao za benzin  [rofl]

UFF

jel boa kod tebe od pocetka?
kupio si je mesec dana staru?

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

patak91

Citat: UFF poslato 26 April, 2015, 00:40
jel boa kod tebe od pocetka?
kupio si je mesec dana staru?
Imala je skoro god dana

freepartyman

Ne lozi se , nisam mislio da si je ti slabo hranio,nego neko pre tebe. MAda ne mogu da tvrdim stanje preko jedne slike. Ja sam stavise protiv powerfeedinga,jer on nije prirodan za spor metabolizam zmije kao reptila. Tako da rokaj pacova jednom u dve nedelje ili deset dana i uzivaj ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

patak91

Pa fora he da he najmanje hranjena tada kada je trebala najvi¹e da napreduje. A u to vreme jo¹ ni nije bila kod mene.
Ali najbitnije je da je zmija 100% zdrava i da ima dobre uslove
Redovno jede, redovno pisa i sere, redovno se presvlaci...
Jedino mi je krivo sto ima malo manju glavu nego sto sam oèekivao, al sta je tu je, svakako nikad nebi ni mogao da ima glavu kao ¾enka
[andjeo]

UFF


patak91


UFF



patak91

Lepo lepo, mo¾da burmanac vise preferira krastavce i salatu :)
Koji ce ti toliko istih?
Mislim da su razlièiti morfovi pa da razumem, al ovako  [neampojma]

UFF

to je bilo ranije
sad imam par boa, par burmanaca (albino i normal) i hypoa naravno  [srce]

http://s30.postimg.org/7a45i4da9/11053689_10153898392400260_8043935432273738708_n.jpg

patak91

Sta ti je hypo? Kukuruzni?  :D
Koliki su ti burmanci? Meni su oni predobre zmije al jbg kad nemam uslove, a da ga muèim to ne zelim

UFF

pojma ti nemas sine :)

a i to sa mucenjem je glupa prica, ja zivim u stanu od 22kvm i imam nekoliko velikih zmija od kojih je najveci burm preko 3m i ne muci se niko imaju mesta
znaci prica ti je na mesti samo ako zivis u stanu od 15kvm  [rofl]

patak91

Veruj mi, ne znam ni gde bi stavio jo¹ jednu kutiju sa bubama ;D
A nebi voleo neki kom¹ija da me prijavi pa da mi po¹alje neke inspekcije i sta ti ja znam... I ovako nisam omiljen, tako da mi to nebi uopste falilo ;D

Manjovac_Kv


balcan girl

uffe spremila sam uzinu za ljubicu ako ces da je doneses :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Labrador retriver, mrcina od dobrih 70 kila, vlasnik jedan moj prijatelj. Hteo sam da ga snimim kako hrèe ali je mikrofon uhvatio samo pièkoustog sa tv-a kako se tap¹e po ramenu pa sam nalepio bzvz trek sa YT.

Inaèe, ovo ¹to di¾e glavu mu je neka fora, i dalje spava ko klada  :)

MOV 0031
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a

staffy....sleeping

ne mogu da verujem, ovaj stvarno spava kao klada... kacio sam sigurno pre ali meni uvek izmami osmeh :D