Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


UFF

cbrr1 dosta sa smor klasikom kerovima i mackama  [thumb_down]


a sad malo ja (resio sam da monsteru i mkt-u uzmem komad leba)

evo prve :D  stay tuned 4 more

http://s29.postimg.org/57ijcgpif/10650015_10202195307043109_4858460314918448246_n.jpg

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Slaninar

Sjajno. Si joj dao i bonu?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Daj da vidim original sliku.
Inace svetlo je lose, riba je preplasena....
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

pre bi rekla da je zmija uplasena nego riba :D :D :D evo ja æu da poziram sa zmijamaaaa :D :D :D ja ih volim :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 10:54
pre bi rekla da je zmija uplasena nego riba :D :D :D evo ja æu da poziram sa zmijamaaaa :D :D :D ja ih volim :D :D :D
jedino da kupi neku naocarku....onu cobru.....da budete u fazonu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

p.s.
provalio sam da kad udari minus, ozbiljno mi skoci zelja za podjebavanjem na sitno.....prosto evoluiram u saljivog.... ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ne seri celavi :D bilo koja zmija se slaze sa mnom :D :D :D :D a i kakvi minusi?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 12:02
ne seri celavi :D bilo koja zmija se slaze sa mnom :D :D :D :D a i kakvi minusi?

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: monsterbnt poslato 09 Februar, 2015, 10:49
Daj da vidim original sliku.
Inace svetlo je lose, riba je preplasena....

bice uskoro jos, za svetlo jbg to je sto je a riba nije preplasena, samo tako izgleda, ruskinja, model, radi to po ceo dan i voli zmije

balcan girl

Citat: Slaninar poslato 09 Februar, 2015, 12:16
Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 12:02
ne seri celavi :D bilo koja zmija se slaze sa mnom :D :D :D :D a i kakvi minusi?




da se igramo ptica ima glavu ptica nema glavu? :D ptica pljune i ja joj zavrnem ¹iju :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivan1979

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 12:38
Citat: Slaninar poslato 09 Februar, 2015, 12:16
Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2015, 12:02
ne seri celavi :D bilo koja zmija se slaze sa mnom :D :D :D :D a i kakvi minusi?




da se igramo ptica ima glavu ptica nema glavu? :D ptica pljune i ja joj zavrnem ¹iju :D :D :D :D :D :D

Obicno joj prvo zavrnes siju pa tek onda pljune  :P  ne ide obrnuto  ;D

UFF


CBRR1


eclipse4


monsterbnt

Nije moj ali....
Dorcol, Zorza Klemensoa, sedi ispred ulaza danima.... Ceka gospodju koja ga je do skoro hranila i ponekad vodila kuci.... Umrla je....
Danima sedi sipred ulaza i ceka....
Hrane ga prolaznici i komsije, pomaze, ponekad se proseta malo za njima ali retko dalje od oblizje radnje.... Mahne malo repom i vrati se ispred ulaza....



Jedan tuzni pas...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin


Jutros je bio onaj dan kad svom ljubimcu mora¹ da poka¾e¹ ko je ljubimac, a ko je dobroæudni domaæin.

Maksu se u jednom momentu nije svidelo ¹to hoæu da mu pomerim novu igraèku koju sam mu sinoæ dao. Tako on meni dao malo "grrrrrrr" i nabrao nju¹ku, a ja njemu dao "GRRRRRRRRRRRRR", pogledao ga u oèi i pokazao mu sve zube. Onda je on shvatio da se sa budalom ne treba kaèiti i oti¹ao u æo¹ak kuæice da bude tu¾an. Onda smo doruèkovali i sad smo mirni godinu dana.

Bar jednom godi¹nje dajte va¹em psu "GRRRRRRRRRRR" radi mira u kuæi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pittatore

Jel i kod zena prolazi to? ;D

K0le

Citat: pittatore poslato 28 Februar, 2015, 13:51
Jel i kod zena prolazi to? ;D

Mislim da kod otrovnica to izaziva sasvim suprotan efekat, ako se iskezi¹ vrlo verovatno je da æe te ¹æapiti za labrnju :D