Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sibin

koliko je bio star, doge i ne zive nesto dugo nazalost :(

Joker

Deda, jos malo pa sest.. Njihov vek jeste oko sedam ali brate, kao da sam ga juce doneo kuci..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

sibin

nikad nije dovoljno dugo, moj prosli pit je sa 12 vreme brzo proleti :(

UFF

jbg sledecu rasu biraj po dugovecnosti i zdravlju

pittatore

Imao sam Pticara koji je doziveo 18tu,sto kazete kao clan porodice,ma sta kao? Clan porodice.
Mnogo lepih uspomena imam :(

mareskin

Citat: Joker poslato 23 Januar, 2015, 20:44
Deda, jos malo pa sest.. Njihov vek jeste oko sedam ali brate, kao da sam ga juce doneo kuci..

Jebi ga :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Balsa Wrx




Neda mi ni spavat no je lego preko mene,evo 9god,ne volim male pse al ovaj mi je priraso srcu jer sam bukvalno odrasto uz njega  :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

monsterbnt

Ovaj moj idiot je u kuci 4 i po meseca i vec je clan porodice....



Kada mi je pre par godina uginuo buldog u 15-toj godini nije mi na pamet palo da mogu opet imati dukelu.... Jos manje koker spanijela... Al ovaj idiot se uvukao cak i mackama pod kozu...
Smrt SVIMA!!!!

Mare70a





Herr Dragisa.Ima 7 godina i 8 kila.Uziva `ko lav.
veloce come un proiettile

VR 46

Twist of wrist!

pittatore


Mare70a

Sta bre ko ker....pre neki dan me iscepao kao svinja masno cebe.
Macak je inace kastriran i nema sexualnog nagona osim da mene jebe kad mu dodje.
Ali,posto je februar a macke mjaucu oko zgrade i mirisu,hormoni su mu nacisto podivljali.
Bas se vidi da je besan i nadrkan po ceo dan.Ddoduse,i meni da je neko odsekao jaja,verovatno bi reagovao i gore.
I u tom duhu,pre tri dana,krenem da ga pomazim....uh...leva sapa,desna sapa,stisak ruke,ugriz i krece grebanje zadnjim sapama.
Da ne znam da je lud zbog pice koja mu mirise i udara u glavu...boga mi bi leteo i dokazivo teoriju da se macke docekaju uvek na noge.Sa osmog sprata.
veloce come un proiettile

mkt

jel ima neko iskustva sa Jack Russellom
Kakvi su za stan i generalno

Mare70a

Imam ja...burazer rodjeni mi ga kupi pre dve godine ali zbog direktora Macka,nije opstao kod nas u stanu vec ga je on uzeo.
Lud pas nacisto,ako si spreman da ti bude navijen po ceo dan,to je to.Mnogo je energican....luuuuuud pas.U stanju je ceo dan da juri ,laje skace I LUDIRA SE.
Izuzetno je inteligentan pas i moze svasta da nauci.
Generalno,rasa je super ako si spreman na 250 konjskih snaga u tom malom keru.
Dobri su `ko lebac ali veruj mi da dosadi.Ja dodjem recimo kod njih u goste i ako sam malo nervozan ne mogu dugo da sedim tamo.Non stop trci u krug,igra se,laje na macke,na komsijske kerove....juri senke ma luuuuuuuuuud....evo ,okacicu neku sliku a ako te i dalje bude interesovala ova rasa,javi se,preporucicu ti odlicnog uzgajivaca.Nas Ozi je imao vec dva legla do sad.
veloce come un proiettile

mkt

ok , hvala
Da li moze  problem da bude sto zivim u malom stanu 40kvadrata

clutch&brake

Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2015, 02:24

Kada mi je pre par godina uginuo buldog u 15-toj godini nije mi na pamet palo da mogu opet imati dukelu.... Jos manje koker spanijela... Al ovaj idiot se uvukao cak i mackama pod kozu...

ide ti uz karakter  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mare70a

#3216
Citat: mkt poslato 29 Januar, 2015, 11:54
ok , hvala
Da li moze  problem da bude sto zivim u malom stanu 40kvadrata
Vidi ovako,pas je mali i ne bi bio problem u stanu.Pitanje je samo da li si spreman na njegovu brzinu zivota.Moj burazer i njegova zena su navikli.
Ja kad odem kod njih,cesto popizdim koliko smara.Mislim,sladak je i obozavam ga i igram se sa njim ali on bi stalno da laje,skace,igra se,trci,zvace,chika te da se igras,pretrci preko tebe ko nista....
Ako si spreman na 24h centrifuge,onda je ovaj pas pravi izbor.Mnogo voli da provodi vreme napolju u setnji i pored sopstvenog mu dvorista.Radoznao je i mora sa njima da se radi jos odmalena.Nema straha ni za sta...skace na skuter da se vozi,utrcava u auto bez problema,mozes u kafice sa njim....
veloce come un proiettile

mkt


monsterbnt

Citat: njanja poslato 29 Januar, 2015, 11:56
Citat: monsterbnt poslato 24 Januar, 2015, 02:24

Kada mi je pre par godina uginuo buldog u 15-toj godini nije mi na pamet palo da mogu opet imati dukelu.... Jos manje koker spanijela... Al ovaj idiot se uvukao cak i mackama pod kozu...

ide ti uz karakter  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

Pusticu psa na tebe!!! I obe macke!!!
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Citat: mkt poslato 29 Januar, 2015, 11:54
ok , hvala
Da li moze  problem da bude sto zivim u malom stanu 40kvadrata

Ovaj moj je mali i ne da je na baterije nego ima nuklearni reaktor.... Neumoran je i samo na plafon nije uspeo da dospe.... Svrati ovih dana na kafu cisto da vidis sta znaci navijen pas...
Smrt SVIMA!!!!