Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Damnmoto

Moj dingo je na keca seo i trazio da mu dam iz ruke to sto pusta tackicu :p

yzf750


yzf750


DaChaS

Zeljo chiteru daj neki popust za manijake :D

Major

Citat: Jefta poslato 13 Februar, 2014, 16:24
Inace kupi ovoj Bosoj neke patikice da ne ide Bosa :)
[rofl]

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2014, 00:25
Kad poratu raèunaj na 50e hrane na dan...:o Mo¾da lupam za cifru, ali treba to nahraniti... Osim ako ne planira¹ da ih hrani¹ neuspe¹nim provalnicima...;D

Ima cigana koliko oces. Zbog njih smo najvise i kupili jer malo po malo pa se kurce pa ulete na plac i maznu nesto.
E sad batke nece da moze :) Nisu usle ni u 5 mesec, a vec su dosta porasle :) Bice zveri kad dodju do 6-og meseca.
Inace hrana nece biti trosak od 50eur, dosta hrane dobijamo od restorana iz komsiluka sto pretekne, a i drugar mi je mesar tako da ni za koske nece biti zime :)

Hohštapler

Citat: vlada_dee poslato 04 Mart, 2014, 20:41
Moj Alf potrcao celih 20m za laserom i odmah skapirao da je zajebancija, okrenuo se leg'o! A taman sam i ja pomislio da ga istrcavam sa terase...

[rofl] [rofl] [rofl]
...¹ta ti je lenjost...  [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

yzf750

Engleski buldog,imam na prodaju

Veske

Citat: yzf750 poslato 20 Mart, 2014, 11:57
Engleski buldog,imam na prodaju

Cena,sa papirima,bez..? ako moze neka slika roditelja..?

yzf750

Kacio sam unazad i roditelje,daj maij pa cu ti poslati sa telefona,lakse mi je tako.400eura,gledam da buddm povoljan i mislim da je ok cena.rodovnike ne pravim odma,kada vidim koliko ce trebati tad pravim i saljem a cena ce se povecati samo koliko kosta rodovnik.tako se uglavnom radi jer uzmu bez rodovnika pa ostanu neiskoristeni.

Andjelo

kangal zenka  9 meseci slika od danas 




cone

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2014, 00:25
Citat: Major poslato 13 Februar, 2014, 16:23
Dva komada ;D
Kad poratu raèunaj na 50e hrane na dan...:o Mo¾da lupam za cifru, ali treba to nahraniti... Osim ako ne planira¹ da ih hrani¹ neuspe¹nim provalnicima...;D

sklopi dil sa nekom klanicom, objasni situaciju, ima da im bude najveca musterija :D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

yzf750


Major


K0le










Moji gadovi, opet  ;D. U jednom momentu sam imao preko 12 komada lajavih kretena u avliji  :o, sad sam smanjio na samo 4  :D. Inaèe jedan mu¾jak i jedna kujica eng. setera  su na prodaju, pa ako nekome treba  [callme]

bigbad86


sibin


mareskin

Citat: sibin poslato 13 April, 2014, 14:04



huligani

Preseko sam se!
U prvom trenutku mi se uèinilo da ga je pocepao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu