Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

To su sebicne jajare, kojima smeta sto psi laju pa nocu ne mogu da kradu, istacu gorivo i idu u svaleraciju neprimeceno pa istresaju m..a na psima. Ne daj Boze to moze da dohvati i necije dete! Sve to o kandelabr na Terazijama.

Manjovac_Kv


Azra 16.08.2011






Evo i ja da pokazem svog dobermana Azra :)

monsterbnt

Debelo zlo.....


.....i kretencina.....
Smrt SVIMA!!!!

castor

It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Nije...nije toliko dlakav...sijamac je
Cave ab homine unius libri

castor

Koliko ja znam, a znam relativno malo, nije Birma ni¹ta posebno dlakavija. Nema du¾u dlaku, ali ima karakteristiène te "fleke" ba¹ kao taj tvoj i te je neke boje… Jedino ¹to sve imaju plave oèi...
It's the ride that matters, not the bike…

Jecko

Sijamac je..... Birma je drugacija, pufnastija, ima drugacije usi....a i gradju....

castor

It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Zajednicke su im nebo plave oci..ne postoje lepse oci u macaka...
Cave ab homine unius libri

gorki

Sjamcima moras davati posebnu dijetalnu hranu u granulama,nas je uginuo sa 3.5 god. od peska u urirarnom traktu.Docekivao je decu na vratima kad stignu na drugi sprat a zivimo na cetvrtom.Sjebao je za zivota dvosed i trepezarisku garnituru od eko koze.
THINK BIKE !

MILJAN

Citat: gorki poslato 18 Decembar, 2013, 10:58
Sjamcima moras davati posebnu dijetalnu hranu u granulama,nas je uginuo sa 3.5 god. od peska u urirarnom traktu.Docekivao je decu na vratima kad stignu na drugi sprat a zivimo na cetvrtom.Sjebao je za zivota dvosed i trepezarisku garnituru od eko koze.
Citao sam dosta o tome koliko su sijamci pocepali garnitura i sl.ovaj moj od malih nogu nije u kuci nista pipnuo...Isto tako i nasi stafordi...Nikada nisam imao problem sa zivotinjama i stetom u kuci..Napolju,po nekada ,nesto srede ali to im i ne branim.3 macka i jednu macku imam...kao i stafa...nema stete... Ali pravila se znaju,,,
Cave ab homine unius libri

iggy

#2731
Ovo je moj ljubimac, ovakva maza se retko raða. Veæ je dosta mator, ali to mu uop¹te ne smeta da se ovako mazi.

https://www.youtube.com/watch?v=BgjWi8-jAWo

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Gargi

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Gargi

Ova gore i ova  nisu moje slike(da ne bude zabune)...nego mi onako slatke pa rekoh da podelim

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN


moj pacifista u 3 am. dresura je cudo.obe macke su kod njega i tu spavaju.
Cave ab homine unius libri

mali_zmaj

svaka cast,kako si ga naucio da ne dere maèke?
jin-jang

Uncle Bob

Citat: mali_zmaj poslato 28 Decembar, 2013, 15:19
svaka cast,kako si ga naucio da ne dere maèke?
Klasièno obrazovanje ¹tanglom.:) ja moju kuju nema ¹anse da pripitomim da ne dira maèke.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Damnmoto