Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

Par slicica pasa iz mog odgoja, inace ima ih po celom balkanu pocev od Rodosa Grcka, Makedonija, Bugarska, C.Gora, Bosna, Slovenija, Spanija..


Damnmoto



Evo jedna bez gazdarice jer danas na nju rezi ceo dan

mkt

hahaha odose jabuke,kruske, grojze sve gi potamani

mareskin


Haha, uberem jabuku jo¹ zelenu ispred kuæe i jedem je sa u¾ivanjem. Vidim da me Maks prati pogledom non stop jer vidi da se ne¹to jede. Dao sam mu pola zelene jabuke i gledao ga kako se muèi da je pojede. Trpi, ali ne odustaje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


MILJAN

Kakvi su ovi debili na Pinku... snimaju Retrivera a ka¾u da je to ©Ar pej....I napao ga Staford  u BG...Pa je staford ujeo i vlasnika..itd..Ne bi me èudilo da nije staford... Da li oni razlikuju Retrivera od ©Ar peja.? Sva¹ta..na Pink 3....
Cave ab homine unius libri

sibin

nema tu sta da se razlikuje, kad neki pas napadne mora da je pit bul ili staford. drugi ne napadaju.


Uncle Bob

Citat: sibin poslato 23 Avgust, 2013, 16:00
nema tu sta da se razlikuje, kad neki pas napadne mora da je pit bul ili staford. drugi ne napadaju.
Ma yes kako da nou statistika veli vi¹e Dobermana i Vuèjaka izujeda ljudi nego AST ili Pit B. Nego bre nepismenima lak¹e da pi¹u po inerciji. :(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Jebi ga opet kasnim Bori¹a me pretekao. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Veæu krivicu snose ljudi, 'vlasnici', nego sami psi. Nije pas za svakoga  [nono]. Gomila polupanih sluèajeva.. uzme psa iz ringa, a zna se kog ringa, odraslog, i pusti u dvori¹te pa mu ovaj  podavi sve sa pulsom i na 4 noge  [doh]. Ili jo¹ bolji sluèajevi, kad pametnice uzmu ¹arplaninca da ga dr¾e u dvori¹tancetu 5x5, ili boksu 1x1.. ili na lancu.. vezanog za drljaèu.. pa ovaj malo predrlja dvori¹te.. [facepalm] a kad pobegne, be¾'te noge..
Ako mogu da tra¾e nabavnu dozvolu za oru¾je, u dobrom delu sluèajeva trebali bi i za pse.

mkt

uhhhh pre neki dan videh sarplaninca u boxu 5sa5 jbte ker se jedva okrene ..tuga  >:(

sibin

Citat: K0le poslato 23 Avgust, 2013, 22:54
Veæu krivicu snose ljudi, 'vlasnici', nego sami psi. Nije pas za svakoga  [nono]. Gomila polupanih sluèajeva.. uzme psa iz ringa, a zna se kog ringa, odraslog, i pusti u dvori¹te pa mu ovaj  podavi sve sa pulsom i na 4 noge  [doh]. Ili jo¹ bolji sluèajevi, kad pametnice uzmu ¹arplaninca da ga dr¾e u dvori¹tancetu 5x5, ili boksu 1x1.. ili na lancu.. vezanog za drljaèu.. pa ovaj malo predrlja dvori¹te.. [facepalm] a kad pobegne, be¾'te noge..
Ako mogu da tra¾e nabavnu dozvolu za oru¾je, u dobrom delu sluèajeva trebali bi i za pse.

apsolutno tacno.

Plazma Keks

Citat: mkt poslato 23 Avgust, 2013, 22:58
uhhhh pre neki dan videh sarplaninca u boxu 5sa5 jbte ker se jedva okrene ..tuga  >:(
eh.... tako je moj komsija godinama drzao svog sarplaninca u boksu 2x3... tuga jbna... a kada bi nas video na ulici da setamo naseg kera, onda bi nam se pravio pametan i objasnjavao kako ker treba da se seta.... kreten, jadnom psu je na nekim delovima tela falilo krzna od sedenja i lezanja...

ne znam ko je sve od vas isao u "MR" da nosi delove motora na obradu, ko je bio mogao da vidi dzonija i pomazi dzonija, to je sarplaninac velicine teleta, opusten ker, seta se i spava tako po masinskom odeljenju ili cekaonici. nije preporucljivo maziti ga duze vreme jer u tom izrazava svoje zadovoljstvo tako sto se propne na tebe..

sibin







igra se nastavlja  [ludak] dva ludaka i dalje prevrcu celo dvoriste  [rofl]

Stevan


Stevan

kupirane usi, muzjak 18meseci
klempava je zenka, 7 meseci

castor

Sibine, tog tvog crno-sivog ludaka kad vidim, svaki put se odu¹evim… [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

Plazma Keks

ne bih ga primetio da nije u jednom trenutku otvorio usta jer sam se priblizio plakaru...