Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Buve æe da tra¾e novog domaæina, zato pazi se!!!

Za prskanje kerova, i boxa, provereno, neostamozan. Ja vodim kerove u lov, a mo¾es zamisliti ¹ta sve ima u ataru, èim se vratim , naprskam kerove i miran sam!!!

bigbad86

Jel nije stetan ektanol i neostomosan? Jer mora da prodje neki period pre nego sto se opet kupaju?

Bori¹a

ja koristim neocidol, sluzi i za stoku, moj maks nema ni buve ni krpelje a ceo dan je u dvoristu..

juga

Citat: bigbad86 poslato 06 Avgust, 2013, 15:02
Jel nije stetan ektanol i neostomosan? Jer mora da prodje neki period pre nego sto se opet kupaju?

Jbg, ne znam , valjda nije , pitaj u vet. apoteci!!!

K0le

Ektanon je vrlo opasna, zastarela stvar, i s njim treba pa¾ljivo. Neostomosan se, po meni, pokazao izuzetno dobro. Jeftin, rastvori¹ ga u vodi i najobiènijom fla¹om sa prskalicom (ambala¾a od onog sr.. za pranje stakla) isprska¹ d¾ukca i miran si bar mesec dana. Vrlo bitna stvar je da tretira¹ SVE pse u dvori¹tu, sva njihova mesta za spavanje i generalno ¹to veæu povr¹inu dvori¹ta pokrije¹ - to bolje, jedino tako ima pun i pravi efekat. Jo¹ ako izvodi¹ psa na sumnjiv teren (lov itd) malo ga pre polaska naprska¹, onako ovla¹ , i nema problema pogotovo ¹to se tièe krpelja. Dosta ljudi koristi repelente koji se nakapaju na ko¾u psa radi prevencije kao ¹to su FrontLine i Bayer-ov Advantix, ja do sad to nisam koristio, mada èujem da je dosta efikasno.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

K0le

Moj testeri u 'ladovini  :D
The snoring doberman Barbossa

Da pravimo bend ?   [rofl]

UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

#2370
Loptica mu je bila u ustima i mrljavi je po celi dan..., Odgovor je uvek jednostavan ali na prvi pogled deluje drugaèije.. a i nije neki trik..samo deluje èudno..
Ast and little ball
Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: MILJAN poslato 20 Avgust, 2013, 22:14
Loptica mu je bila u ustima i mrljavi je po celi dan..., Odgovor je uvek jednostavan ali na prvi pogled deluje drugaèije.. a i nije neki trik..samo deluje èudno..
Ast and little ball

Video sam ovaj tvoj snimak na YT i danas sam kupio Maksu sliènu lopticu. Ceo dan se po dvori¹tu juri sa njom :D
Meèka je uspela da raskrvari jezik jer je navalio kao mutav. Morao sam da mu sipam hladne vode da ispere usta.

Meni nije jasno kako ti ne pojede sve one kablove?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MILJAN

Citat: mareskin poslato 20 Avgust, 2013, 22:54
Citat: MILJAN poslato 20 Avgust, 2013, 22:14
Loptica mu je bila u ustima i mrljavi je po celi dan..., Odgovor je uvek jednostavan ali na prvi pogled deluje drugaèije.. a i nije neki trik..samo deluje èudno..
Ast and little ball

Video sam ovaj tvoj snimak na YT i danas sam kupio Maksu sliènu lopticu. Ceo dan se po dvori¹tu juri sa njom :D
Meèka je uspela da raskrvari jezik jer je navalio kao mutav. Morao sam da mu sipam hladne vode da ispere usta.

Meni nije jasno kako ti ne pojede sve one kablove?!?

On ne sme ni da priðe u taj prostor pa i kada mu padne loptica...Jako je pametan.-... A i ja sam bio jako eksplicitan u dresuri :D  Tako da evo, veæ 4 godine nema gre¹ke kod njega...
Cave ab homine unius libri

Damnmoto




Pre 2 dana uzeli smo malinoa 3.5meseci krupan ridjkasr.
Zovemo da Dingo Dilea

mkt


CBRR1

#2375
a usi ima vece nego Andreja BRAAAAP sa foruma bes mi sve.....

Major


UFF


castor

E ovo je spavanje… Mrcina...




It's the ride that matters, not the bike…

nash

ovo je Tor, star je 7 nedelja i kad se umori samo legne i zaspi  ;D