Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boki-KG

Pre Frontlajna koristite INTOX pra¹ak. Najbolji je na tr¾i¹tu i najjeftiniji jer je domaæe proizvodnje (200din). Sigurno ne ¹teti ni ¹tencima ako ga malo oli¾u.
Jedno pakovanje je dovoljno za 3-4 zapra¹ivanja veæeg psa.

Nema svrhe staviti Frontline ako pas veæ ima buve ili krpelje.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

maki gsxr 1100

Citat: Boki-KG poslato 01 Avgust, 2013, 00:45
Pre Frontlajna koristite INTOX pra¹ak. Najbolji je na tr¾i¹tu i najjeftiniji jer je domaæe proizvodnje (200din). Sigurno ne ¹teti ni ¹tencima ako ga malo oli¾u.
Jedno pakovanje je dovoljno za 3-4 zapra¹ivanja veæeg psa.

Nema svrhe staviti Frontline ako pas veæ ima buve ili krpelje.

slazem se,u pravu si 100%

juga


Lazic


bigbad86

A jel stiti frontline psa koji skoro svakodnevno pliva i kupa se? Koliko dugo ne sme pas da se kupa posle frontline-a? Komsija ima  podrum inficiran macijim buvama koje se kace na moje kuce. (voli nekad da sidje do vrata podruma, tu mu ladovina)

bigbad86

Boki gde kupujes taj intox prasak?

yzf750




borim se i ja sa buvama,nema ih u toj meri ali ima

Uncle Bob


  I tako to mi kuvali riblju èorbu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bojssa

Citat: bigbad86 poslato 01 Avgust, 2013, 20:25
A jel stiti frontline psa koji skoro svakodnevno pliva i kupa se? Koliko dugo ne sme pas da se kupa posle frontline-a? Komsija ima  podrum inficiran macijim buvama koje se kace na moje kuce. (voli nekad da sidje do vrata podruma, tu mu ladovina)

Ne sme¹ da ga kvasi¹ prva tri dana, dok ko¾a ne upije sadr¾aj, mada ja ne praktikujem kupanje psa prvih desetak dana u op¹te, znaèi nikakvo kva¹enje, nakon toga slobodno po potrebi. Ja sam moju prskao pre 4 meseca, a od tada je okupao jedno 5 puta a kvasio 25 puta ono bez ¹ampona i nema buve niti krpelje a ka¾em, susedno dvori¹te, mre¾na ograda a psi i maèke puni buva. ©to se mene tièe ne menjam..

bigbad86

Komsija mi dao neki Ektanol, odlicno mi se pokazao a nije skup. 500 kinte a razmuti se do 30L, imam sa tim da ga kupam celu sezonu :)

Bojssa

Mislim da on deluje trenutno. Nema zastitnu ulogu ali imas 30 litara pa kvasi po potrebi.

juga

Neostamozan je u ampuli, irastvara se u vodi,( nisam siguran u kojoj razmeri), sipa¹ u fajtalicu pa fajta¹ kera, box, itd. Nije repelent, ali odmah sklanja sve parazite.


mareskin

Citat: juga poslato 04 Avgust, 2013, 10:28
Neostamozan je u ampuli, irastvara se u vodi,( nisam siguran u kojoj razmeri), sipa¹ u fajtalicu pa fajta¹ kera, box, itd. Nije repelent, ali odmah sklanja sve parazite.



Gledam ovu fotku i èini mi se da nisi dobro razbla¾io ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 04 Avgust, 2013, 10:37
Citat: juga poslato 04 Avgust, 2013, 10:28
Neostamozan je u ampuli, irastvara se u vodi,( nisam siguran u kojoj razmeri), sipa¹ u fajtalicu pa fajta¹ kera, box, itd. Nije repelent, ali odmah sklanja sve parazite.



Gledam ovu fotku i èini mi se da nisi dobro razbla¾io ;)

Trenutno je delovalo. :o [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

juga


maki gsxr 1100

da vam javim rezultate.kupio sam od veterinara jednog od naj jacih u jagodini,nije u prodaji preparat,za 100l vode,zove se CIPRYN 100-EC, i verovali ili ne,prvi dan prespricam i po upustvu,znaci kad zadje sunce,ja sam i pre toga u hladu,i kasnije jos jednom oko 23h,pa sutra dan jos 3 puta spricao i 3 puta kerove.,znaci 100l rastvora na oko 200 kvadrata sam prosuo u 2 dana i NIIISSSTTTAAA, jedino je na pse malo pocistilo ali pre toga detaljno kupanje obicnim samponom,znaci juce 3 puta kupanje i danas isto i posle kupanja spricanje.kerovi su poceli da sevuljaju kao pijani a i ja.ali buve su cudo,moje buve su neke americke,garantujem,neki izrodi,neka cudovista ili vanzemaljci,evo 3 dan isparava otrov zemlja oseca se,ali ista prica,ima ih milijardu u dvoristu.danas sam hteo da palim dvoriste brenerom ali nisam uspeo da ga nadjem,niko nema.tako da do daljnjeg karantin dok ne prodje ovaj pakleni talas vrucine i krecem sa betonazom celog dvorista.kerove sam odveo u obliznji vocnjak i vezao ih tamo da se jadni odmore i naspavaju.hvala bogu na njih je sada ajmo reci normalna situacija,po stomaku ih ne vidim,tu i tamo neku vidim,sutra ponovo kupanje i sve do srede i u sredu frontlajn.i u karantinu su do zavrsetka betonaze.drugo resenje ne postoji.toliko o tim smrdljivim preparatima i ostalim sranjima,1000 din sam dao za 100 ml,nebitno,ali zasto lazu mamu im hostaplersku.to je do sad,ma i ne brojim vise koliko je to do sad para.

Stevan

Ja sam mojima kupio ove nove ogrlice Bayer Foresta. Pukao sam kao zvecka (3200din komad, a imam 3 psa). One traju 7-8 meseci. Moji psi ih nose vec 5 i nemaju nijednu buvu niti krpelja. Mislim da su stvarno dobre. Na kraju se isplatio jer bi za celu sezonu FrontLine pukao vise. Travu sam poprskao na pocetku leta nekim Bioxxxxxx, ne znam tacno, narandzasto pakovanje, bilo 340din u poljo apoteci i kosim travu svake nedelje, bez izuzetka i nema nicega.

mareskin


Koristio sam ovaj SU-PER PRAH koji sam kupio kod veterinara. ©tene je imalo gomilu krpelja i buva. Ali, ba¹ gomilu! Posle zapra¹ivanja ovim pra¹kom krpelji su bukvalno spadali sa ¹teneta. Pra¹io sam ga par puta i nema nikakvih tragova krpelja niti buva.

http://www.vetzavodsubotica.rs/proizvodni-portfolio/proizvodi/su-prah-0
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

maki gsxr 1100

sta mislite da li ce buve uginuti sada kada nema pasa,koliko li mogu da izdrze mamu im,...  .? sada su jos agresivnije,tako mi se cini.sada nema pasa,izvor hrane,trebale bi da pocrkaju baljda,,i ako znam da su mnooogo izdrzljive