Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 04 Jun, 2013, 21:12
kozije mleko je mama za pse... ja sam mom davao pola litra dnevno kad je imao krive nogice..

bobe ovo neki mesanac staffa i pita, fino izgleda, ako nije niciji zadrzi ga, imao si takvog ako se ne varam...
Slièno ne¹to samo je bila tigrasta i manja ovaj je quronja a zlotvori mi obesi¹e Tinu buuuuuuhaaaaaa :'(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sibin

Citat: Bori¹a poslato 04 Jun, 2013, 21:12
bobe ovo neki mesanac staffa i pita

mesanac ovih rasa ne postoji, jer pit i staf su generalno isti psi. tako se vode u njihovoj postojbini.

isterivac

Ovo je moja zenka Flora Draposov
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

bigbad86

Nisu mi jasna imena kucica koja idu na izlozbe? Dajete im imena ko da su vojvode i vojvotkinje a ne psi. Sta je sa rex, max, dzeki, cuki, leo? Aj ovo Flora, bas lepo ime al sto Draposov? Bez uvrede, samo pitam :)

Uncle Bob

Do¹li ljudi po Staforda saznao sam da se zove Cezar. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

@bigbad

obicno imaju "prezime" odgajivacnice iz koje su dosli, kao na primer staford Alvaro Long Step i slicno ;D

hpg

Citat: Bori¹a poslato 06 Jun, 2013, 11:10
@bigbad
obicno imaju "prezime" odgajivacnice iz koje su dosli, kao na primer staford Alvaro Long Step i slicno ;D

U pravu si!
http://www.draposov.com/items/nasodgoj/page:2
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D


isterivac

Citat: bigbad86 poslato 05 Jun, 2013, 22:52
Nisu mi jasna imena kucica koja idu na izlozbe? Dajete im imena ko da su vojvode i vojvotkinje a ne psi. Sta je sa rex, max, dzeki, cuki, leo? Aj ovo Flora, bas lepo ime al sto Draposov? Bez uvrede, samo pitam :)
U rodovniku mora da ima i ime i prezime, i ne moze da se poklapaju sa drugim imenima i prezimenima. Mojoj zenki je ovo "prezime" zato sto mi poznanik drzi pomenutu odgajivacnicu. A ono sto davaju imena kao od kraljeva, vojvoda... to je samo iz razloga da bolje prodaju, jer danas ime prodaje robu..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

bigbad86

Interesantno, to nisam znao. Moj je dosao iz neke odgajivacnice ali posto nisam hteo izlozbenog psa nego ljubimca pa se nisam  ni cimao oko rodovnika. Mada da sam ga izveo osvojio bi nesto sigurno, nije sto je moj nego mi i vlasnici drugih retrivera govore da je divan. :)

Evo jednog pametnog psa :P
http://24.media.tumblr.com/948ced9dc732b135334e12484b8d44da/tumblr_mnmorgqpNb1r6pkr1o1_400.gif

UFF

Mene interesuje da postoji neko od vas ko ima slobodnog psa u dvoristu a da mu nije minsko polje svuda po istom i samo cekas da ugazis?
jbt jel izdresirao nekad neko psa da ne sere svuda po dvoristu vec na samo jedno odredjeno mesto?

Bori¹a

moj ker sere samo oko tuja, desilo se par puta kad je bio mali da ukenja na sred dvorista, ja uzmem lopatu i premestim to i stavim kod tuja da se djubri ;D i on shvati i sad sere tako

mkt


mareskin

Citat: UFF poslato 06 Jun, 2013, 22:43
Mene interesuje da postoji neko od vas ko ima slobodnog psa u dvoristu a da mu nije minsko polje svuda po istom i samo cekas da ugazis?
jbt jel izdresirao nekad neko psa da ne sere svuda po dvoristu vec na samo jedno odredjeno mesto?

Ja sam nabavio gumene èizme, rukavice i posebnu odeæu tako da i ako ugazim neæe biti stra¹no, a na povratku u kuæu se istu¹iram :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a


K0le

Moje nikad nisam dresirao za takvo ne¹to, ali kad su bili unutra (pogotovo preko zime) svi su bili 'housebroken'. ©tene dobermana za  2 dana ukopèa da treba da obavlja napolju. ©to vidim pokupim, mada se desi da trimerom naletim na iznenaðence  [facepalm]. Mada i bez dresure imaju svoje 'regione' za miniranje :D. Irski seter kojeg smo imali kad smo se uselili nikad ali niiikad nije obavljao u dvori¹tu, a bio je pu¹ten 24/7, samo ode da se istrèi, reguli¹e ¹ta ima i nazad  [kralj].
Dresurom se sve mo¾e, samo treba znati, ili imati strpljenja ili oboje. Ili plati¹ nekom da ga nauèi to ¹ta hoæe¹ umesto tebe :D.

bobangsxr

Moja lenstina uziva  :D

[attachment deleted by admin]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bobangsxr


mareskin

Citat: bobangsxr poslato 07 Jun, 2013, 00:56
Citat: mareskin poslato 07 Jun, 2013, 00:24

Gde joj je pi¹a?!? :D


Pa ona nema pisu  [rofl] [rofl]

Dobro je, ja se upla¹io da su na forumu uveli cenzuru golotinje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu