Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Hladi se mukica.danju cak i ne jede.Vrucina mu smeta

[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

yzf750

.

[attachment deleted by admin]

yzf750

,

[attachment deleted by admin]

Bori¹a

Citat: MILJAN poslato 19 Maj, 2013, 13:52
Hladi se mukica.danju cak i ne jede.Vrucina mu smeta

ovaj moj je zimi jeo kao provaljen, sad jede jednom dnevno i to pomalo...
ko ga jebe, moze, ako nece ne mora, ceka sedeci obrok ;D

evo kako moj lendov odmara ;D

http://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969727_379265378849072_1592486668_n.jpg

castor

Meni se prekjuèe pokla¹e Bigi (Malinoa, sad æe tri godine) i Mali¹a (AST, juèe napunio dve godine) oko baèenog kamena. Kreteni.  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Malac ima na sebi neke razderotine, ali to sve kao da nije ni osjetio. Uletio sam meðu njih, razdvojio i nalupao obadvojicu i poslije 5 minuta, kao da ni¹ta ni bilo nije…

Jo¹ sam morao da skaèem sa tre¹nje, pa se izgrebao kao da sam ih krao i bje¾ao od vlasnika…  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Slike:
Prve dve na Dunavu na kupanjcu, treæa od juèe sa roðendanske ¹etnje i sladoleda. Da je mogao da skoèi na sto i pojede sladoled - uradio bi to u trenu.

PS: Krenuli su da jedu govna zbog neno¹enja i nepostavljanja psu korpe, zbog one kurvice ¹to je neki dan ¹etala onog staforda ¹to je klinca izujedao. Èestitali su mi dobitak kazne u iznosu od 5000 dinara na licu mjesta… :'( :'( :'( Do¹lo mi je da ih pojedem, na licu mjesta.  [djavo] [djavo] [djavo] Ali sam se onda sjetio one da se govna ne jedu… Imal' ko kakvu vezu u onim komunalnim da ne ka¾em èemu?

[attachment deleted by admin]
It's the ride that matters, not the bike…

Slaninar

Jede koliko mu treba. Leti ne treba da se greje, pa manje jede.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

Inaèe, u vodu na plivanje samo ako ga ubacim dva metra od obale, inaèe J-A-K-O te¹ko. Prije desetak dana je za divno èudo u¹ao u vodu i plivao 15-20 sekundi i izletio kao da ga sotona lièno goni iz vode…  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

ja mog pustim na moravu i ide samo kuda moze da seta, i legne i potopi se, da ode gde ne moze da dohvati - nikako ;D

MILJAN

Moj ne pliva..tone kao sekira..vadio sam ga jednom, jer je bio gotov
Na prvoj fotki je  vec tonuo.. Dva puta je nestao ispod vode




Cave ab homine unius libri

mareskin

Citat: MILJAN poslato 23 Maj, 2013, 01:27
Moj ne pliva..tone kao sekira..vadio sam ga jednom, jer je bio gotov
Na prvoj fotki je  vec tonuo.. Dva puta je nestao ispod vode

Stvarno si ušao u vodu da ga spasiš :D Zašto je ulazio u vodu, ako ne zna da pliva? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks


Major

Citat: gdjole poslato 22 Maj, 2013, 22:05
Inaèe, u vodu na plivanje samo ako ga ubacim dva metra od obale, inaèe J-A-K-O te¹ko. Prije desetak dana je za divno èudo u¹ao u vodu i plivao 15-20 sekundi i izletio kao da ga sotona lièno goni iz vode…  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Nas ako vidi malo dublju baru on skace. Voli da pliva.
Jedino sto niko od nas ne pliva pored njega jer ludak misli da se davimo i pokusava da nas izvadi.

pittatore

Pa ti posle objasni zeni od cega su ti izgrebana ledja ;D

Major

Citat: pittatore poslato 23 Maj, 2013, 12:16
Pa ti posle objasni zeni od cega su ti izgrebana ledja ;D

Ovo je pre jedno 3 godine. Vidi se kako me izgrebao. Sreca zena bila tu pa nisam morao da se pravdam ;D


misa-pei

Ha, isto sam i ja pro¹ao kad sam uèio jednu na¹u d¾ukelu da pliva. Bio sam izgreban i po leðima. Jedino ¹to on nije hteo da spasava mene, nego da mi se popne na glavu od straha, mada savr¹eno pliva, kad pliva. U vodu ulazi samo dotle dok vidi svoje ¹apice i to nerado.
Država je najveći neprijatelj naroda

Major

Ovaj nas ludak pliva i klapata onim sapama na sve strane pa ako ti se priblizi onda si izgreban 100%.
A znam da hoce da nas vadi iz vode jer pridje i capi te za kozu i vuce ka obali :)
LUD! ;D

MILJAN

Citat: mareskin poslato 23 Maj, 2013, 08:17
Citat: MILJAN poslato 23 Maj, 2013, 01:27Moj ne pliva..tone kao sekira..vadio sam ga jednom, jer je bio gotov
Na prvoj fotki je  vec tonuo.. Dva puta je nestao ispod vode

Stvarno si ušao u vodu da ga spasiš :D Zašto je ulazio u vodu, ako ne zna da pliva? :D
Uleteo je u jezero za teniskom lopticom...Morao sam da uskocim jer je bio gotov...Mada je bilo jako hladno...Pas je dobar kao hleb i jako ga gotivim pa mi nije bilo zao da se pokvasim...Stavise, prepao sam se kada je potonuo 2 puta...nije bilo vise vremena...Supruga je fotografisala naseg sina pa je samo okrenula aparat i uhvatila tu situaciju,,l
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: Major poslato 23 Maj, 2013, 11:06
Jedino sto niko od nas ne pliva pored njega jer ludak misli da se davimo i pokusava da nas izvadi.

Kanda vi jako èudno plivate?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: MILJAN poslato 24 Maj, 2013, 00:54
Citat: mareskin poslato 23 Maj, 2013, 08:17
Citat: MILJAN poslato 23 Maj, 2013, 01:27
Moj ne pliva..tone kao sekira..vadio sam ga jednom, jer je bio gotov
Na prvoj fotki je  vec tonuo.. Dva puta je nestao ispod vode

Stvarno si u¹ao u vodu da ga spasi¹ :D Za¹to je ulazio u vodu, ako ne zna da pliva? :D
Uleteo je u jezero za teniskom lopticom...Morao sam da uskocim jer je bio gotov...Mada je bilo jako hladno...Pas je dobar kao hleb i jako ga gotivim pa mi nije bilo zao da se pokvasim...Stavise, prepao sam se kada je potonuo 2 puta...nije bilo vise vremena...Supruga je fotografisala naseg sina pa je samo okrenula aparat i uhvatila tu situaciju,,l

I ja bi skoèio za mog psa. Nekad sam morao da tuèem decu dok smo bili klinci zato ¹to mi diraju kucu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt