Glavni meni

jel ide neko na zurku coyota u pancevo?

Započeo balcan girl, 02 Februar, 2014, 23:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

jel ide neko od vas kod coyota u pancevo?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

inace zurka je 15 februaraaa :D :D a nesto se razmisljam da banem :D :D posto bi imala prevoz :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zozon


juga


Silvana

Naravno, i oèekujemo te; bez izgovora.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

silvana ...obezbedi tamo veci sto....irena,zet,..., svekrva,svekar....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

irena ako dolazi dolazi sa ortakom iz kluba :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Ma to je tako bilo dosad. Odsad drugi vetrovi kod tebe duvaju, u toj D¾agodini  :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

maaa joook :D :D ovaj nije zainteresovan nigde da ide :D tako da dolazim sa ortakom iz klubaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

gledaj samo iza vas...da nije neko vozilo JA table sa zatamnjenim staklima...svekrve su cudo..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahhaha :D :D pa ti sto ne dodjes da mi cuvas ledjaaa :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILAN BNS


balcan girl

:D :D :D hmmmm a daaaaaaaaaaa otadzbinaaa :D :D pranje motora u tangamaaa :D :D da da secam seee :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILAN BNS


zozon

   Odlicna zurka, Coyoti  na visini zadatka k'o i uvek  [cheers] [cheers] [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Jagodinku nije pustila svekrva...garant....mada ce da kaze da nije imao ko da je vozi....sa ce vidis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

Bila :-D i sad kod dragane cekam da mi spremi da jedem :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko