Glavni meni

Igre za konzole

Započeo Major, 29 Januar, 2014, 11:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Posto postoji tema igre za PC, aj da otvorim temu i za igre za konzole.
Ja imam PS3 koji je flesovan i mogu da igram piratske igre :)

Veliki favorit za PS3 mi je igra Last of Us. Igra je odlicno odradjena i vredi kupiti PS3 samo zbog nje :)

The Last of Us | Launch Trailer

E sad ima li neko neki sajt, gde mogu da se skidaju PS3 igre. Nisam uspeo da nadjem. Ovi poznati torenti sve nesto na kasicicu imaju :)



Major


Jocika

Za PS2 je trebao PowerISO za rezanje igrica da bi radila,probaj skini neku za PS3 pa narezi i vidi dal ce da radi,ako nece skini PowerISO i preko njega narezi pa ce raditi sigurno.

Major

Nista ne treba da se reze.
Samo se skine i snimi na externi HDD :)
Sljaka vec sam probao sa par igrica :) :) :)

stilgar

#5
god of war serijal, uncharted 1.2.3 gran tourismo 5 i 6 ... ima PS3 extra naslove :)
Gran Turismo 6 - Nissan GT-R Nismo GT3 N24 at Nordschleife

Jocika

E to je onda druga prica... :D :D :D

Major


UFF

koliko sad kosta polovan ps3 ?

Jocika

Od 150 pa na vise,zavisi sta sve ide uz njega...

DebeliZmaj

major ... thepiratebay
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

#11
Citat: UFF poslato 29 Januar, 2014, 19:21
koliko sad kosta polovan ps3 ?

Gledaj ako kupujes da uzmes slim varijantu nikako fat model i da uzmes ili cipovan. Mozes i neki koji nije cipovan ali obavezno vidi jel moze da se cipuje posto nove konzole koje su pustene u prodaju prosle godine ne mogu biti cipovane klasicno za njih cip kosta 100eur pa se ne isplati.
Ovo mi se cini OK
https://www.kupujemprodajem.com/Sony-Playstation-3-Slim-160GB-10326317-oglas.htm?filter_id=7048

Citat: DebeliZmaj poslato 29 Januar, 2014, 20:43
major ... thepiratebay


Piratebay ima nekoliko igara ali slabo ljudi tamo odrzavaju protok. Saznao sam da najvise igara se skida preko privatnih trackera  [govance]

EDIT: Evo jedan od sajtova koji ima igara:
http://goldenshara.com/viewforum.php?f=799

aco.paun

Ja imam xbox 360 elite. Od igara koje sam igrao najvi¹e mi se sviðaju Red Dead Redemption, GTA V (fenomenalno), bioshock svi delovi, forza motorsport horizon i mortal kombat . Inaèe, kao i 95% xbox-ova i moj je fleshovan, razmi¹ljao sam se da uradim JTAG, ali mi nije ne¹to isplativo. Konzola je zakon za sve igre osim za strategije koje mnogo obo¾avam i za to je ipak pc tata.

Major


perlx


Major

Bice jos bolja kad se flesuje :)

DebeliZmaj

hm... pa na ovome bi mogao neki server, pa recimo xen pa hosting :) mmmm ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


balcan girl

ajd da vas ovde priupitam ovaj moj pravi onu arkadnu igricu znate ono sa vasara i sve je nasao sto mu treba osim onog kurca za zetone jel zna neko gde bi to mogao da nabavi?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl




e ovakvu :D znaci samo jos onaj kurac za zetone mu fali :D posto je rekao da nema nista za dz :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!