Glavni meni

Sredjivanje zx9r-a...

Započeo VR 46, 17 Januar, 2014, 03:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Na tretmanu je ninja zx9r, 97 god, kupljena ovog leta, sa 50.000 na satu, u relativno dobrom stanju, osim plastika koje su malo ostecene..



Posle ubijenih .. oko 5000km, zavrsi se sezona i na red je doslo malo sredjivanja za sledecu sezonu..



Na red su dosle i felne...


Maske su na varenju i farbanje kroz par dana.., jos slika sutra...
Twist of wrist!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MIGE


goranvojska


Andjelo

#4
ovo je motor iz Bele Crkve  .................................da nije mozda kupljen od  policajca  ........granicna policija 

Havarisan

ako je taj iz Bele Crkve znam lika ciji je bio? Kad ides prema mestu gde se odrzava skup pa sa leve strane njegova kuca?

Jocika


ЯЭВОЛУТИОН

ja ovo nista ne bih diro...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

@Andjelo: Jeste,motor je iz Bele Crkve uzet je zameni letos,tip radi u granicnoj policiji zove se Perica.Jel znas jos nesto o motoru?  ;D

@Havarisan: Pa taj lik je iz Kusica u Beloj Crkvi,od centra pa nekih 10km. ;D
Twist of wrist!

Andjelo

pa kakav majstor bi  bio ako ne bi znao po nesto za koji motor , koji je bio kod mene u radionici  poznao sam ga po levoj strani gde je bio zafarbavan  trebao sam da ga farbam celog pre 2 godine ali je nesto odustao  vario  sam levi fuzaster  i polugu za saltanje  koja je pre toga vec bila radjena  i na repu sam mu odradio nosac tablica sa zmigavcima   ,inace motor je bio malo zapusten kod predhodnog vlasnika iz Bele Crkve koji je na bregu iznad moje radionice   ,inace motor je kupljen od nekog iz  Panceva  za dalje ne znam ......................

Andjelo

Citat: Havarisan poslato 17 Januar, 2014, 17:36
ako je taj iz Bele Crkve znam lika ciji je bio? Kad ides prema mestu gde se odrzava skup pa sa leve strane njegova kuca?
pogresno i on je imao isti motor ,  koji je slupao prvi put pa sam ga ja radio  pa posle drugi put kada ga je slupao tako ga je prodao  inace taj motor na koji mislis bio je od mog prijatelja Gojkovica  on ga je kupio novog 

Havarisan

znam tog Gojkovica on je bio u Zr kupio cb1000r sa nekim likom iz BC.

VR 46

@ Andjelo: Hvala na informacijama,imao je i taj nosac za tablicu sa led diodama ali sam ga skinuo,pa planiram da ga sredim do sezone da sve bude ok... ;D
Twist of wrist!

VR 46

#13
Maske zakrpljene, i spremne za farbara....  [yahoo]






Twist of wrist!

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Hurricane

..svaka èast dru¾e...
jo¹ slika, i opisuj to malo detaljnije...

[clapp]

UFF


VR 46

@ hurricane: Na brzinu sam ubacivao slike pa nisam mogao puno da pisem,uglavnom leva strana je bila izlomljena cela,drugar koji je radio maske je bas imao puno posla,pola zabica fale,nosaci neki fale,nadam se da cemo sve vratiti u fabricko stanje :D Do kraja sl nedelje ce biti gotove plastike pa cu okaciti slike :D

@ uff: Pa bice ista boja kao sto je sad,zeleno-bela,necu da bilo sta budzim i menjam,volim kad je motor fabrika :D
Twist of wrist!

Hohštapler

...pa dobro, do sad je imao bar 3 nijanse zelene kolko ja vidim...
Fabrièka ¹ema je lepa, osim onih rozih nalepnica, koje su ba¹ "turbo devedesete"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Nadam se da ce posle farbanja imati samo jednu :D Pa jos se razmisljam u koju boju ce ici nalepnice,ali posto su na repu iste takve,verovatno cu i prednje u istu boju...:D
Twist of wrist!