Glavni meni

Omaz Debelom Zmaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 16 Januar, 2014, 21:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Debeli Zmajje kralj....bio banovan godinu dana i nije hteo da pravi drugi nalog....a pojedine gnjide.....sta vi mislite o duplim nalozima i potrebi ljudi da ih imaju....kad vas izbace iz dvorista, jel vi promenite odelo i opet za kapiju, ili se okrenete i odete.....koliko vas zanima sta se u tvom dvoriste desava, da li stojite pored plota i pasivno posmatrate ili preskacete plot i pokusavate da zavedete neki svoj red...da objasnite ljudima da se kolo ne igra tako....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Mozda je DZ imao ili i dalje ima duoli nalog samo ga niko nije provalio... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zmiya

Uze mi reè sa tastature..Ima sigurno,ne znam za¹to ga potcenjujete..

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ga pitao. on rekao da nema....za sada nije lagao pa sve sto kaze prihvatam kao istinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr


jel zna¹ nekoga ko ima dupli nalog ovde?

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

dobio sam jos gomilu zahteva za registraciju
bar 2 su od pita pedera iz nisa :D
da ga odobrim?

sto se mene tice moze neko da ima i 3 nalloga i da pise sa sva tri, moze i da iznosi razlcite stavove sa sva 3, to je ok, covek je podeljena licnost :)
samo nek ne vredja ljude i sve je ok, niko ga nece terati da okaci svoju sliku, napise br lk ili da dodje na druzenje

DebeliZmaj

ili istrajesh u svome ili si nishta...
da sam ikad koristio dupli nalog,
napisao ista,
glasao,
dao nekome + ili -
pljunuo bi sebi u facu ...

moze neko da veruje ili da ne veruje :)
kako vam volja ;)


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Napravi pitu trajni nalog. Kao u po¹ti. Pusti èovjeka da sere, pardon pi¹e… Ko zna kakva ga je muka stisla u ¾ivotu… Mora i on negdje da se olak¹a...

































;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Joker

Evo ti Debeli + pa neka ide zivot! :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

...evo Zmaju i od mene +  [clapp]

DebeliZmaj

ima li zaista svrhu to sto ste blokirali PIT-a ili MILJAN-a ?:)
saberesh oduzmesh ... ne znam ...
[neampojma]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

bio mir na forumu
harmonija je pocela kad su banovani i potrajao sve dok se pekar nije vratio
kako to da se u medjuvremnu niko ni sa kim posvadjao nije a sred je zime kad smo svi nadrkani jer ne mozemo da se vozimo?

metarex

opet mi neko mazno krsove... [neampojma] zmaju ne gotivim te bas nesto al za taj princip koji imas, imas od ja krs ko vrata!! a sto se tice duplih naloga... paaaa ima nas svakakvih... ja ne idem tamo gde me ne vole i prekidam svaki kontakt sa istima. mislim imam i ja neku cast i obraz. odrastao sam i ne zivim od foruma da bi morao da visim ovde po svaku cenu. mozda bi resenje bilo da se ovakvi samo bace na ignore.. al ima i tu problem. kad nisi ulogovan onda mozes da citas sve, ko da nema ignore opcije. mozda bi forum mogao da se zatvori tako da kad nisi ulogovan ne mozes da vidis nista. al na to pitanje verovatno samo arapin ima odgovor.

u svakom slucaju normalnom coveku je dovoljno jednom reci.
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

DebeliZmaj

nije stvar da li ce neko da se posvadja sa nekim nego
je stvar na koji ce nachin da se manifestuje taj ``sukob`` ...

kao sto napisah ...
vredjanje pochinje kada suficit zelje pregazi deficit inteligencije ...

mene je freza_majstor par puta ``zajebo`` u zadnjih mesec dana :)
tako da samo ga cekam na neku navlaku :) ... ali sve kulturno me zajebo
vishe se i ne secam sta tachno :0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

kad bi se forum zatvorio za one koji nisu reg onda nijedan
deo foruma ne bio mapiran na google itd... :)
neka ovako stalno iskachemo na nekim pretragama itd..
do i dovodi nove ljude :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ranko

Zmaju jel uspes nekad onako da se ugrizes za jezik... i kazes sebi ok daj da vidim dal mogu da ne odgovorim ?

sta je kod tebe problem= ti napises 1000 dobrih postova ali u isto vreme i  3 sa kojima useres sve zivo i jos ti nalupaju minuse... ali ajde nek si i zaista bio ozbiljan za ta 3 posta nego eto... cisto da dizes nekome prEtisak...

meni je zao sto su ljudi banovani ali evidentno je da nije moglo drugacije... ali stvarno je odmah nakon toga sve se nekako smirilo... kad bi banovani mogli da malo da se ugrizu... pa nek su i upravu... ali jbg nismo svi isti...

i jos nesto... ne znam da li postoji neka statistika koliko je ko dobio minusa ( ne neto ono sto vidimo pod kvalitet u profilu nego bruto )... ima bre ovde ljudi koji su od samog pocetka i sve u totalu za sve ove godine nisu zaboli ni 2 minusa na par iljada postova...

ili se kontrolisu ili im zvizdi levo jaje da dodatno seru...

kao ja npr sto sad serem :)

a treba da radim :)

Joker

Citat: ranko poslato 16 Januar, 2014, 23:06
sta je kod tebe problem= ti napises 1000 dobrih postova

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ranko

 [rofl]  [rofl]  [rofl]


Jokeru  [kralj]

dobro dobro... nije 1000 ali ima par dobrih :)

dobro dobro ... nije par ali ima bar 1 da mu jebem misa :)