Glavni meni

Stitnik za kicmu

Započeo pajche, 30 Decembar, 2013, 00:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pajche

Kakvi su ovi kineski stitnici, da li valjaju ista? Dosta su jeftiniji od markiranih, a da li su i toliko losiji?
Ne trebaju mi za motor, barem ne za sad, vec za planinu i padove od par metara visine i barem nekoliko kontakata sa gelenderima.
https://www.kupujemprodajem.com/Kornjaca-stitnik-za-ledja-3834813-oglas.htm?filter_id=1218181

clutch&brake

ako si dovoljno bogat da kupujes jeftino ti kupi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kanarinac

Generalno nisu ni za kurac. Plastika je tanka i mekana. Isti efekat ces postici ako stavis karton na ledja

ranko

ja cu uskoro da prodajem ovo... gotovo novo... nego me mrzi da slikam...

http://www.fc-moto.de/Alpinestars-Tech-Back-Protector

generalno je sranje dok ne omastis beton... e onda je do jaja...

nisam imao priliku da testiram...

ustvari kad je ladno nije sranje... greje ko blesavo :)


clutch&brake

javi kada budes prodavao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ranko

ocem... za tebe imam sta oces sve gotovo novo... a ti si skoro konj ko ja :) 190/100 :)

kazem ti sve stoji a sve me mrzi da slikam... a lone sto imam za tebe italijano vero pazarene u maxmomentu... a onaj army fazon full black sa dzepovima sa strane krojili ga ko da ces na modnu pistu a ne u neki pickovac jer ima i vodo zastitu jebem ga sta vec... motoone je mislim firma... ali izuvaju kako stoje... izgledas ko da imas 80kg i kitu do poda :) nosene 4 x ... 1000km...i nisu omastile beton :)

clutch&brake

Citat: ranko poslato 30 Decembar, 2013, 01:29
ocem... za tebe imam sta oces sve gotovo novo... a ti si skoro konj ko ja :) 190/100 :)

kazem ti sve stoji a sve me mrzi da slikam... a lone sto imam za tebe italijano vero pazarene u maxmomentu... a onaj army fazon full black sa dzepovima sa strane krojili ga ko da ces na modnu pistu a ne u neki pickovac jer ima i vodo zastitu jebem ga sta vec... motoone je mislim firma... ali izuvaju kako stoje... izgledas ko da imas 80kg i kitu do poda :) nosene 4 x ... 1000km...i nisu omastile beton :)

moze moze i 100 evra posalji :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ranko

hahah posaljem ti stojka :) mada je mali i slabo ga koristim tako da nema neke vajde :)

ps. divi i reci da nisu za poselo i za disko http://www.moto-one.com/en/products/man/detail/trousers-m1-pc-402/

clutch&brake

Boga mi jesu... za mile voli disko :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ranko

kazem ti vrh roba :)

nije borca connection tezga ovo ono... tip a ... nekrsteno :)

clutch&brake

nemoj ti cbrr1 da diras... on to posteno prodaje :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ranko

ne kazem ja nista mojne me zavadjavas s njim...

on se posere na zivot i za manje a ako mu zadires u tezgu da ne kazem leba... znaci radi mesalica i fasujes ovcu :)

clutch&brake

nego aj kada se tvoja malenkos odluci za prodaju zovi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pajche

Hvala na savetima. Nadao sam se potpuno drugacijim komentarima kako je kineski protektor najbolji na svetu i da je toliko cvrst da mozes kao zid da ga postavis :)
Pa onda da li neko ima neki protektor viska koji bi rado prodao po nekoj novogodisnjoj ceni? :)

Kanarinac

Koliko si visok? Mozda bih ja prodao moj

pajche


isterivac

Citat: Kanarinac poslato 30 Decembar, 2013, 00:51
Generalno nisu ni za kurac. Plastika je tanka i mekana. Isti efekat ces postici ako stavis karton na ledja

Ja sam davno imao nekoliko komada kopije Fox-a i jedan sam bas koristio, doduse nisam isprobao na betonu ali smo ga kvazi testirali sa pesnicama i nekim manjim palicama. Ima efekta, ublazivao je udarac e sad ne znam kako bi se ponasao da zveknes sa njim sa par metara visine. Mislim da ne mozes da ocekujes previse od tih kornjaca nebitno da li je kineska ili markirana.. Jedino mozda neki ultra mega giga gladijator ali opet kosta..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kanarinac

Citat: pajche poslato 30 Decembar, 2013, 14:20
180 cm 75 kg

Mislim da ce ti biti velik ovaj sto imam. Suomy je u pitanju, ja sam 190 i taman mi je, mislim da ce ti udarati u kacigu...

clutch&brake

nece mu udarati ako se kaisevi mogu podesiti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pajche

A kakvi su ovi sa aliexpressa?Jeste da pise dainese, ali nesto ne verujem da su prosli pored njih. Jeste li imali iskustva?

http://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Racing-body-armor-protector-backpiece-back-armor-protect-motorcycle-back-protector/1330386361.html