Glavni meni

nesto vazno pa me kenbite svi

Započeo CBRR1, 27 Decembar, 2013, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

silvana ruza the one bslkan vale april ljiljapei  nadalina zvonvica jecko mrvica sszgo kengir gasa uff dzimika mige ujko revolucija bokilic havarija njanja eklipse con red lazic mareckin mkt volverin yoya mazi andreja conti pit pamco debelimadafakingzmaj miskokolo milomor27 andrej jefta jevta banebraderhud ludak monster sibin sergej madmax materexs jockocentabarajevoborca plazmalegenda andrejhostapler bokimudonje njinje darko vma jevta vlajko misspei po menigospodin covek burazjoker neskez markan90 markoni oa trgovac mirzan chebeogradzanin koga sam zaboravio jebo me ker a da jerej mrle prasakmeriks jooooooj cepidlaka kamarinac car oooo orcko borisa isterivac hurikane ludak andrejrr joooooj ako sam nekog zabotsvio napio se cbr jednom u pesto hodina i ovo cu vam reci ljubim vas takve lude i nema sanse da se ovaj forum unisti...gejcins sam jer vas volim nanu mu jebem...dame oprodyite na vulgarnosti a ds nensi alhemist tarabic ausvis bobanm mali znsj e ja pipusim k.... ako sam nekog preskocio..jooj slanina...





VOLI VAS LUDI CBRR I VOLI VAs CAO i laku noc

mkt



Boban_m


Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2013, 01:44
silvana ruza the one bslkan vale april ljiljapei  nadalina zvonvica jecko mrvica sszgo kengir gasa uff dzimika mige ujko revolucija bokilic havarija njanja eklipse con red lazic mareckin mkt volverin yoya mazi andreja conti pit pamco debelimadafakingzmaj miskokolo milomor27 andrej jefta jevta banebraderhud ludak monster sibin sergej madmax materexs jockocentabarajevoborca plazmalegenda andrejhostapler bokimudonje njinje darko vma jevta vlajko misspei po menigospodin covek burazjoker neskez markan90 markoni oa trgovac mirzan chebeogradzanin koga sam zaboravio jebo me ker a da jerej mrle prasakmeriks jooooooj cepidlaka kamarinac car oooo orcko borisa isterivac hurikane ludak andrejrr joooooj ako sam nekog zabotsvio napio se cbr jednom u pesto hodina i ovo cu vam reci ljubim vas takve lude i nema sanse da se ovaj forum unisti...gejcins sam jer vas volim nanu mu jebem...dame oprodyite na vulgarnosti a ds nensi alhemist tarabic ausvis bobanm mali znsj e ja pipusim k.... ako sam nekog preskocio..jooj slanina...





VOLI VAS LUDI CBRR I VOLI VAs CAO i laku noc
E sad zna¹ kako je to po nekad. [rofl] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Ako nekome treba prevod... tu sam :D ovo teranje sto bob kaze imam cesto :D :D

Cbbr od mene :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

auuu boli glava a 7 je sati auuuu

kad premotam film trebalo bi cesce da se napijam,samo se smejem tada... :)  :)   :)   :)

njanjo ja znam da si ti sportista coek i da pijes samo cedjenu pomorandzu i nista vise :)  :)

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2013, 08:16
auuu boli glava a 7 je sati auuuu

kad premotam film trebalo bi cesce da se napijam,samo se smejem tada... :)  :)   :)   :)

njanjo ja znam da si ti sportista coek i da pijes samo cedjenu pomorandzu i nista vise :)  :)

Sve¾e ceðenu pomorand¾u od mortus pijanog kanarinca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vale

Lepo je kad pijanluk vuce na ljubav  [srce] [cheers]

Kanarinac

Citat: mareskin poslato 27 Decembar, 2013, 08:52
Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2013, 08:16
auuu boli glava a 7 je sati auuuu

kad premotam film trebalo bi cesce da se napijam,samo se smejem tada... :)  :)   :)   :)

njanjo ja znam da si ti sportista coek i da pijes samo cedjenu pomorandzu i nista vise :)  :)

Sve¾e ceðenu pomorand¾u od mortus pijanog kanarinca :D

:o :o

OKi


Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 27 Decembar, 2013, 08:16
auuu boli glava a 7 je sati auuuu

kad premotam film trebalo bi cesce da se napijam,samo se smejem tada... :)  :)   :)   :)

njanjo ja znam da si ti sportista coek i da pijes samo cedjenu pomorandzu i nista vise :)  :)
A da bi glavobolja prestala ti opet udri po neprijatelju. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Jocika

Sve sto trezan misli pijan govori... :D

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Vlajko

I mi tebi ¾elimo sreæne praznike i ugodan let  :P  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

CBRR1

Valecare  :*
joj ubi vugla...


sad bez zezanja al ovo je jedno vrh drustvo bio to virtuelni ili rialiti svet :*  :)


eto hebo me ker zaboravio sam okisu... :)

Major

Sve sve al mene da zaboravis najvernijeg kupca na Buvljaku cccc ;D

Koji si ti [kralj] ;D ja cu veceras da se ubijem ko majka i sve vas volim unapred ;D


CBRR1

majora da zaboravim auuuuuuuuuuuuu spadas ti uveliko u spisku veliki :*

marckony