Glavni meni

VOZNJA PO VLAZNOM...

Započeo rboban, 24 Januar, 2011, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Na jednom mestu da okupimo savete za voznju po takvim uslovima.... [yahoo].

http://www.youtube.com/watch?v=KycZk1M7g24#at=83
Ride It Like You Stole It

rboban

#1
Evo par saveta od mene:

1. Vozite mekano i fluidno, sve je isto kao na suvom samo su granice bitno pomerene blize...

2. Pomaze da se gume ispuste za 0.2, veca kontaktna povrsina i lakse se zagreje guma

3. Izbegavajte bele linije i sredinu vozne trake (ulje)

4.  Prva kisa je NAJopasnija, posle kad se spere prljavstina i ulje je bezbednije

5. Kocnica Vam moze biti NAJveci NEprijatelj
Ride It Like You Stole It

Panta Zemunac

Na ulje i bele linije, po vla¾nom, pripazite i kada stajete na raskrsnicu i spu¹tate nogu, da vam se ne bi desio 'èoèek' u sedi¹tu ispravljajuæi bajk da netresnete u stranu!! [doh]
Obratite pa¾nju i primetiæete da dr¾ite oæi prilièno skupljene zbog za¹tite od ki¹e èak i kada vam je vizir spu¹ten jer navika je èudo, a to vam smanjuje dobrano ugao vidljivosti, ba¹ kada vam je vid potreban i vi¹e no po vedrom danu!!

UFF

Sta po vlaznom?
Evo ti voznje po ZALEDJENOM
Mazzi sa foruma isteruje fazera koji je nas drugar pre neki dan kupio a ispod njega 5cm leda pa mora bulja da mu se pridrzava ;)

mali_zmaj

izasao sad u nedelju,i nije mi bilo prijatno! vani sunce ali po cesti se snijeg topi,koènica minimala,samo motorom,odstojanje veæe.... bilo je i razgulivanja 120km/h
ali ¾ive du¹e na cesti i ravninaaaaa!
jin-jang

rboban

Kod mene je senka iza garaze i dalje, tako da je takav led isto.... Nemam pomocnika pa sam morao sam...
263 km od nedelje..... [yahoo]
Nisam preterivao ali max log je preko 190 kmh [nono]
Ride It Like You Stole It