Glavni meni

fiat doblo

Započeo Plazma Keks, 26 Novembar, 2013, 19:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

da li neko od vas ima na prodaju fiat doblo, putnicka varijanta? prednost ima Maxi doblo.
cena do 5500e
manje od 120000km na satu
da nije kanta u raspadnom stanju, ako je ulubljen, na nekim mestima i da nije neko veliko ulubljenje. nema veze, ni kod mene nece biti bolji. sto se enterijera tice, da su mu svi dugmici na mestu i da nisu pocepana sedista.
dizel motor, svejedno koja je kubikaza
jako bih voleo da ima el. podizace i cd-player, a za ostale gluposti poput klime mi nije vazno da li ima
abs, asr... kome to treba?


linkovi sa, polovni-automobili, mojauto i ostali me ne zanimaju. pogledao sam i sam sta ima.


MIGE

uzmi kengura za te pare,jebo te doblo  [thumb_up]

DebeliZmaj

nego koliko para da ti ne trolujemo temu :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ljupche92

Pise ti gore, do 5500 e :D
[cheers] [cheers] [cheers]

stefanalcatraz

Ima moj drug Dobla,2005 god. 1.9 jtd,oprema Malibu,putnièki i ¹to je retkost kod nas ima 7 sedi¹ta...cena æe biti oko 4000€

mkt

ima i kod mirze, ali...

Plazma Keks

Citat: stefanalcatraz poslato 27 Novembar, 2013, 01:50
Ima moj drug Dobla,2005 god. 1.9 jtd,oprema Malibu,putnièki i ¹to je retkost kod nas ima 7 sedi¹ta...cena æe biti oko 4000€
a koliko je presao?

Uncle Bob

Citat: mkt poslato 27 Novembar, 2013, 02:03
ima i kod mirze, ali...
Ai ne dobija se meni banana. [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

Citat: Plazma Keks poslato 27 Novembar, 2013, 03:05
Citat: stefanalcatraz poslato 27 Novembar, 2013, 01:50
Ima moj drug Dobla,2005 god. 1.9 jtd,oprema Malibu,putnièki i ¹to je retkost kod nas ima 7 sedi¹ta...cena æe biti oko 4000€
a koliko je presao?

a koliko bi ti da ti pise da je presao? ti stvarno mislis da se kod nas uvoze kola koja su presla ispod minimum 300000km?
da je tako, shogor ne bi kucu napravio nikada

Major

Realno svi koji su uvezeni su presli sigurno preko 200k, tako da to otpada. Mada i ovi sto su kupljeni kod nas su uglavnom korisceni u lancima Tempa ili Maxija i kazu da su progurali isto preko 200k.

Znam da si rekao da te ne zanimaju polovni automobili ali meni ovo izgleda odlicno jer je na metan, 2006 godiste i izgleda sasvim pristojno:
http://www.polovniautomobili.com/oglas3624225/fiat_doblo_16_sa_metanom_nov/



Plazma Keks

Citat: Major poslato 27 Novembar, 2013, 08:49
Realno svi koji su uvezeni su presli sigurno preko 200k, tako da to otpada. Mada i ovi sto su kupljeni kod nas su uglavnom korisceni u lancima Tempa ili Maxija i kazu da su progurali isto preko 200k.

Znam da si rekao da te ne zanimaju polovni automobili ali meni ovo izgleda odlicno jer je na metan, 2006 godiste i izgleda sasvim pristojno:
http://www.polovniautomobili.com/oglas3624225/fiat_doblo_16_sa_metanom_nov/
rezervoar za metan oduzima koristan tovarni prostor, koji mi treba...

siguran sam da postoji tako neki u Srbiji koji nije presao mnogo, a da je malo stariji... jer ja trazim PUTNICKI, a ne teretni koji samo i sluzi za akanje.

Major

Ti automobili su pravljeni da se s njima ubijaju velike kilometraze.

Citat: Plazma Keks poslato 27 Novembar, 2013, 09:40
siguran sam da postoji tako neki u Srbiji koji nije presao mnogo

Ima:

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1403157_Fiat_Doblo_2013_god

stefanalcatraz

Citat: Plazma Keks poslato 27 Novembar, 2013, 03:05
Citat: stefanalcatraz poslato 27 Novembar, 2013, 01:50
Ima moj drug Dobla,2005 god. 1.9 jtd,oprema Malibu,putnièki i ¹to je retkost kod nas ima 7 sedi¹ta...cena æe biti oko 4000€
a koliko je presao?
kupljen sa 190 000,plava metalik,a nije taèno da su sva pre¹la 300+ km,koliko para toliko muzike,a velika prednost ovom Doblu je ¹to ima 7 sedi¹ta,u Srbiji trenutno nema ni jedan a kad se pojavi odma ode

Kengur

Ako je prava km, to je smesno za JTD... Kuci imam primerak koji ima preko pola miliona sigurno(pise 250 000 :D) i pali po ovom usranom vremenu bez grejaca... :)
Burazerov stilindzer...

A drugarov stilo je stigao sa 840 000 i vozi se dve godine bez problema... Stoji napolju zimi, pali radi... :)

Plazma Keks

Citat: MIGE poslato 26 Novembar, 2013, 21:02
uzmi kengura za te pare,jebo te doblo  [thumb_up]
statistike govore da su kangui najvece krsine :P :P

dzimika

i jesu, doblo je za njih pojam izdrzljivosti ali ako hoces da je presao ispod 120000km onda lepo odes u nemacku i kupujes od proverenih auto kuca inace nikako drugacije ne mozes znati koliko je presao ako gledas samo sat
ili odma vozis komp ili uvozis sam mada vise para ces potrositi da vozis po servisima na proveru nego da odes preko u kupis sam

Plazma Keks

Citat: dzimika poslato 27 Novembar, 2013, 18:19
i jesu, doblo je za njih pojam izdrzljivosti ali ako hoces da je presao ispod 120000km onda lepo odes u nemacku i kupujes od proverenih auto kuca inace nikako drugacije ne mozes znati koliko je presao ako gledas samo sat
ili odma vozis komp ili uvozis sam mada vise para ces potrositi da vozis po servisima na proveru nego da odes preko u kupis sam
pazi, imam rodjake koji se bave time i njima sam poslao muzicku zelju. ovde sam postavio za svaki slucaj, da kada budem kupio neko ne kaze, pa mogao si od mene bla bla, bolji je itd itd... sto me nisi pitao.
znas ono, marfijev zakon....

bigbad86

Sto ne zoves onog sa metanom, ako je fabricka boca mozda je dobro upakovana. A i benzinac ti jeftiniji za odrzavanje, ima musterija 1.4 na plin i vozi se dzabe, kako li je tek na metan :P

Plazma Keks

meni treba prostor, a ne metan cija boca oduzima mnogo prostora ;)

bigbad86

Zapravo i ne, bar one sto sam ja gledao su samo TESKE ali nisu nesto bog zna sta gabaritne! Sad gledam, pozadi je patos malo podignut ali ne mnogo. Sta znam, ja bi za moj posao ubio da imam ovakav :P