Glavni meni

Mali zverkan(Cagiva raptor 125 2006god)

Započeo MotoServisTurinski, 25 Novembar, 2013, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MotoServisTurinski

evo da vam predstavim moju masinicu u pitanju je Cagiva Raptor 125 2006 godiste,masina ista kao na cagivi mito,od delova je promenjeno sledece: nov blok(posto je proslom vlasniku neki "majstor" slomio),radilica nova ,lezajevi radilice,klip,cilindar),gume su odlicne dunlop,novi diskovi i plocice,lanac lancanici ,uglavnom motor je extra utegnut,naravno djavo mi neda mira pa i kad sam ga sklopio ,opet je masina isla dole radi sto bi se reklo "malo budzenja" :) , po nekim specifikacijama ovako "otvorena" verzija bi trebala imati oko 30ks,e sad s obzirom da je motor lagan ko pero,mislim da ce ici kao mutav,inace na satu ima 7800km(pravih),sredjivao sam neke sitnice do sad sto se tice masine i estetike,npr imao je neku masku SF pa sam resio da ga vratim na standard sa okruglim farom,presvukao sam plastiku koja ide na rezervoar u karbon(dobio je i novi tank pad),e sad ono sto mi je ostalo i sto je u planu da ga posle ime prespricam opet ,posto mi se bas i ne svidja kako je ofarban ima na par mesta da je pala "magla" od laka a ja sam po tome picajzla pa me to bas nervira :), naravno ako je neko vec imao ovu masinu nek napise kako je zadovoljan sa njom,mene je npr zadivio polozaj sedenja(u odosu na MITO) ,ozbiljnost prednje viljuske,kocnica i uopste ozbiljnost celog dizajna motora,svako ko vidi motor bez obzira dal' se razume ili ne kaze " u jbt kako zanimljiv motor" ,  evo par slika ljudi pa da cujem misljenje :)















srbac


isterivac

Jel to dizalica od bolnickog kreveta ili me oci varaju? :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

MotoServisTurinski

ne varaju te oci :) prepravljena dizalica od bolnickog kreveta ,do jaja sljaka,extra hidraulika :)

isterivac

Nema zajebancije, stari komunisticki kreveti i danas funkcionisu :D + za ideju
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

rboban

Evo starijeg brata isto godiste....






Imaju nekih zajednickih crta!!
Ride It Like You Stole It

MotoServisTurinski


MotoServisTurinski

sve se moze napraviti,samo malo maste ,alata i znanja da napravis :)

MotoServisTurinski

evo malo slika u toku radova :)

evo kako je izgledao stari blok motora :)









isterivac

Citat: isterivac poslato 25 Novembar, 2013, 13:53
Nema zajebancije, stari komunisticki kreveti i danas funkcionisu :D + za ideju
Onaj ko se trudi da mi da minuse moze da me povuce..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

pa to su jedini kreveti koji su ikada kupljeni....ove demokrate nisu smatrale za shodno da kupe hidraulicne bolnicke krevete.....morali su da renoviraju zgrade opstina, da to izgleda lepo i da zaposle tri put vise ljudi po opstinama....morali su da smanje nezaposlenost a povecaju besposlenost....a sad se cesi kako da otpustis drzane sluzbenike koji ti ne trebaju....a i pandura ima duplo vise nego u vreme Slobe (tzv pandurska drzava) a kukaju kako im fali ljudi....a nemaju opremu ni za ove sto ih imaju...ali zato dzipova  i presretaca koliko hoces.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MotoServisTurinski

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Novembar, 2013, 09:44
pa to su jedini kreveti koji su ikada kupljeni....ove demokrate nisu smatrale za shodno da kupe hidraulicne bolnicke krevete.....morali su da renoviraju zgrade opstina, da to izgleda lepo i da zaposle tri put vise ljudi po opstinama....morali su da smanje nezaposlenost a povecaju besposlenost....a sad se cesi kako da otpustis drzane sluzbenike koji ti ne trebaju....a i pandura ima duplo vise nego u vreme Slobe (tzv pandurska drzava) a kukaju kako im fali ljudi....a nemaju opremu ni za ove sto ih imaju...ali zato dzipova  i presretaca koliko hoces.

drzava tuga...

K0le

Pajero 3.2 DiD, noove toyote L.Cruiser, one gsxr-ove da ne pominjemo.. da i kvadove  [dunce]. Videh jednom i m1800r crni sa 'treptaljkama' , e tek za to ne znam koji æe im  [facepalm] [samoubistvo]
Sorry za mali off, svaka èast za majstorluk   [thumb_up] [clapp]

MotoServisTurinski

ma opusteno,hvala.... nisam znao da imaju i kvadove  , kod nas u zrenjaninu voze neku alfu romeo 156 3,2 24v , od motora skutere neke piaggio beverly reko bih 250ccm, i motore Aprilia mana 850ccm automatik kolko sam skontao (jednom sam stojao pored njega kad je kretao) uopste nema rucku kvacila samo stisne dugme i salta ,a valjda moze i da bude bas skroz automatik :)