Glavni meni

F800GS

Započeo WOLVERINE, 23 Novembar, 2013, 01:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE



Vidi se da ga je shvaba pravio......  ;D ;D ... stvarno je sve na svom mestu... pedantno.... precizno....  vidi se i da je nacin izrade i materijal koji je koriscen za pravljenje bilo koje komponente na motoru precizno biran....  da se vodilo racuna i o kvalitetu i izboru... mozda sam subjektivan.. ali tako mi deluje....

  O iskustvima nekom drugom prilikom...dok pregazim koji km... za sad posle 120km svega.... moram reci da je poseban.... pravo pravcato  :drka: :drka: :drka:















Boban_m

Opa majstore! Jesi li to pazario?

juga

Vrhunski motor, imam samo reèi hvale, probao- vozio, savr¹en!!!

davidoff

Odlican izbor, neka je sa srecom!
We won't forget you Marco....


noam chomsky

Ako treba neko da malo isprlja motor, evo ja se volontiram...poslaæu gajbu jelena da lobira u moje ime...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Mrva


zmiya


clutch&brake

A i ti da imas svoj motor... uzdravlje da ga vozis
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zmiya

Kako misli¹ da ima svoj? Pa on ima vi¹e komada svojih..Domaæin je to..

clutch&brake

Pa morao je da pita burazera da mu da djir :D :D :D
Koje drkanje od motora. Nov nov nov
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE

Citat: noam chomsky poslato 23 Novembar, 2013, 10:53
Ako treba neko da malo isprlija motor, evo ja se volontiram...poslaæu gajbu jelena da lobira u moje ime...

Pa vec jesi... ali tebi je dozvoljeno.... a vidi da ovaj jelen bude sumski....

Hvala....

Ivan1979

 [clapp] dobaar dooobaaaaaR  [thumb_up]

Dukags

ljudkski dobar skroz [thumb_up]  svapska medicina is die beste, jedino sto nikako da se naviknem na te njihove razroke farove, aj pa uzdravlje ga i sa uzivanjem vozio  [cheers]

misa-pei

Mnogo dobra sprava, nek je sa sreæom i sit da se navoza¹. ®elim ti i da ima¹ dovoljno vremena da mu u slast tro¹i¹ gume, ploèice i ostali potro¹ni materijal, bar po tri seta godi¹nje.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Ofarba¹ u belo,  metne¹ rotaciju  i eto biznisa.. ;-)

U zdravlju i s osmehom da ga vozi¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bokilic


lepo motoce, da te sluzi uzdravlje i podugacko  [thumb_up]
p.s. bitno je da se prvi prdne na sediste :P
brmmmm

srbac


Lazic

Citat: Mrva poslato 23 Novembar, 2013, 11:02
Mrzimo te :P

I mi ga mrzimo...:o :D

@Darko:
©to ga veæ stavi na prodaju...??? :o I dodaj R koje ti fali, inaèe æe¹ ga podati nekome...:P :D

edit:
mislim da sam pogre¹no skontao, prodaje¹ skuter i fz6, a ne f800...? :D

WOLVERINE

 Evo jos par slicica........  moralo je i danas malo po kisi........  opet je Noam uzeo vece vremensko ucesce u kaljanju....... [rofl] [rofl] [rofl]

Bio tu i nas drugar robbief....inace robbief je visok oko 195cm.... pa taman evo i parametara kako stoji i izgleda motor na tu visinu...... dosao na pivo......  sumsko.......    

pa su se on i Noam testirali nesto posle laganog spiranja blata.....


Hvala na cestitkama.......    [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] vidimo se na drumu.... blatu.... livadi......   valjda ce Vlajko zvati na one voznje oko kamena mudrosti...  [cheers] [cheers] [cheers]














mkt