Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Baci pogled na neki panasonic tz seriju,ja imam tz35, mislim da mogu da se nadju za ok novce, a snima ful hd. Od tih kao gopro mozes da vidis onu xiaomi yi mislim da se zove. Ove no name nemoj da gledas

Hohštapler

Inaèe, za snimanje YT tutorijala ZVUK je najbitniji. A onda mora¹ uzimati ZOOM ili ne¹to sl. prenosivo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 19 April, 2017, 08:52
Inaèe, za snimanje YT tutorijala ZVUK je najbitniji. A onda mora¹ uzimati ZOOM ili ne¹to sl. prenosivo.

Zvuk bih snimao naknadno - u verzijama na srpskom i engleskom. K'o ©varceneger! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 19 April, 2017, 02:57
Baci pogled na neki panasonic tz seriju,ja imam tz35, mislim da mogu da se nadju za ok novce, a snima ful hd. Od tih kao gopro mozes da vidis onu xiaomi yi mislim da se zove. Ove no name nemoj da gledas

Na¹ao sam neke za tipa 30$. Samo je pitanje jesu li toliko lo¹e koliko su jeftine.

Ovako ne¹to:
https://www.aliexpress.com/item/Newest-Original-F60-v3-4K-Action-Camera-170D-HD-Wifi-1080P-60FPS-underwater-waterproof-Sport/32759258848.html

https://www.aliexpress.com/item/F60-4K-Action-Camera/32674639766.html

Xiaomi YI vidim da ima po Ebayu za oko duplo taj iznos. S tim ¹to se posebno plaæaju i stalci - nije puno, ali treba naæi sa besplatnom po¹tarinom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Pogledaj snimke na youtubu, ali mislim da kvlitet odgovara ceni za koju se prodaju :)

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 19 April, 2017, 12:10
Pogledaj snimke na youtubu, ali mislim da kvlitet odgovara ceni za koju se prodaju :)

Gledao sam. Ni¹ta ne sporim ¹to ka¾e¹, samo hoæu da pitam: meni ti snimci, iz vo¾nji, ne deluju (previ¹e) lo¹e. Uz to, po¹to ciljam na sam sadr¾aj, raèunam da je kvalitet samog snimka u drugom planu (ipak) - da bi moglo da proðe? Na kraju, akcenat æe biti na statiène snimke zahvata (popravki), koliko u tom sluèaju, uz dobro osvetlenje, mo¾e biti prihvatljiv snimak? Pla¹im se da æu te¹ko skontati dok sam ne probam, ali zanimalo bi me èuti drugo (struènije) mi¹ljenje, procenu.

Mislim, po ovome ¹to ka¾e¹, deluje mi da je ipak pametnije da se otvorim za taj Xiaomi barem. Opet, ka¾em, samo razmi¹ljam "glasno": to za 30$, ako ispadne govno, mo¾da prodam u pola cene, pojedem govno, bacio sam 15$... Nisam ni sam pametan. Ne znam jesu li barem ti stalci i prihvati kompatibilni sa Xiaomijem, pa da bar to mogu iskoristiti kad skontam da sam pojeo govno?  :/

Na kraju - koliko vredi vijati polovne gopro, ili xiaomi ovde? Jesu li baèene pare, ili ima ¹anse da OK ¹ljaka?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Polovna Gopro je mozda i najbolja opcija. Generalno one ako ne crknu u prvih godinu dana,jako su male sanse da crknu posle toga. Mogu da ti dam gopro da probas da napravis par snimaka da vidis kako to funkcionise i da li ti talav snimak igra ulogu.
Ako si spreman da prezalis 10,20e mozes da probas i sa ovom noname, ja sam mozda navikao na kvalitet gopro pa su mi onda sve ove sranje :D

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 20 April, 2017, 08:24
Polovna Gopro je mozda i najbolja opcija. Generalno one ako ne crknu u prvih godinu dana,jako su male sanse da crknu posle toga. Mogu da ti dam gopro da probas da napravis par snimaka da vidis kako to funkcionise i da li ti talav snimak igra ulogu.
Ako si spreman da prezalis 10,20e mozes da probas i sa ovom noname, ja sam mozda navikao na kvalitet gopro pa su mi onda sve ove sranje :D

Ja nemam nikakve sumnje da su te za 30$ sranje. Samo je pitanje koliko je to lo¹e - da li je prihvatljivo za to ¹to mi treba.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

lord_oblivion

Svi dodaTci za Gopro mogu da se upotrebe i sa Xiaomi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kanarinac

Ako si spreman da prezalis te pare koje das za tu kinesku,probaj sa njom. Za 30$,ako su toliko,ces je uvrk prodati

Kanarinac

Ev baci pogled na ovu, mislim da je cena i vise nego ok,a zavrsice ti posao https://www.kupujemprodajem.com/GoPro-Hero-3-45233432-oglas.htm?filter_id

UFF

alo tema je telefoni ne jebene kamere go pro i sranja


a kad smo vec kod toga dokurcili mi kinezi i redmi note 4 zavrsi kod mazzia tj njegove zene a ja uzeh ponovo S7 edge

da zanemarimo sve ostalo, nikad nisam imao telefon koji pravi bolje fotke od njega  :drka:


http://s22.postimg.org/7jlepub9t/Screenshot_2.jpg

CBRR1

u kojoj boji ti je s7edge?

UFF

crni isto kao i onaj pre 6 meseci na koji sam spustio litarsku kriglu piva  ^-^

CBRR1

Tebra neznam tebi, ali ja imam u sivoj varijanti, i grebe se pozadi do jaja, jest da ne koristim nikakvu zastitu, ali i nisam bas toliko nemaran da ga bacam po stolu itd ....

UFF

prosli mi se nije grebao jer sam imao robo kap futrolu (brinuo se da ga ne ispustim dok fizikalisem jer je skup)

prosli bio nov sa garancijom pa sta ako mi se polupa?

e pa ovaj sam kupio polovan i vec polupan  [rofl] tako da me zabole kurac i za futrolu i za grebanje  [rofl]

inace sta te boli q sto ce pozadi da se izgrebe kad ga pozadi ni ne gledas?
mene je uvek nerviralo sto im pozadi kamera strci pa izgrebes socivo i onda su ti fotke kurac
ali sreca to sad kosta smesno tako da me jos vise zabole sta ce i dal ce da se izgrebe :D

http://image.prntscr.com/image/e7224c1d878c45e88ddabf4defc0f3ed.png


Bori¹a

evo ja imam belo socivo kamere za note 3 ako nekom treba, poklanjam

mali_zmaj

Uffe prodao si i onu robocap zastitu za redmi cetvorku?? ili ne??
jin-jang

UFF

dao sam je uz telefon
ali dao sam jos jednu elegantniju novu masku koju ce mazzieva zena sigurno radije da nosi pa pitaj njega da ti proda futrolu ako hoce
inace dolazi sa mini alatom i inbusima koji su ti potrebni da je sklopis :D

mali_zmaj

 [thumb_up]

Mazzi javi se,sve ti je oprosteno!!   ;)

Ako si u BGu,javni mi,za nekih dva mjeseca sam tamo!!
jin-jang