Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Ako se dobro secam J7 Galaxy ima neku sasavo poveliku bateriju.

UFF


Ivan1979

Kako otkljucati iphone 6 ?

Kanarinac

Ako je zakljucan na cloud mislim da nikako

Glava Dole

#1244
Skidanje sa mreze ili icloud?

edit: da, zato i pitam na sta mislim... icloud skoro pa nikako... drugar zaboravio email i sifru na 6s i poludeo... i ja sam kopao po netu celo vece, nista korisno nisam uspeo da nadjem... kazu uglavnom nikako... jos jedan razlog zasto nikad necu iphone... jebo ti to sto ne moze da ga koristi onaj ko ga ukrade ako ne moze ni sam vlasnik ako zaboravi sifru... plus iOS cija je jedina prednost u odnosu na android stabilnost i nista vise... znaci definitivno iphone, sto se mene licno tice, otpada za sva vremena :)

Ivan1979

icloud, i da , moze, pitanje je ko radi i za koliko para....

UFF

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2017, 00:03
Skidanje sa mreze ili icloud?

edit: da, zato i pitam na sta mislim... icloud skoro pa nikako... drugar zaboravio email i sifru na 6s i poludeo... i ja sam kopao po netu celo vece, nista korisno nisam uspeo da nadjem... kazu uglavnom nikako... jos jedan razlog zasto nikad necu iphone... jebo ti to sto ne moze da ga koristi onaj ko ga ukrade ako ne moze ni sam vlasnik ako zaboravi sifru... plus iOS cija je jedina prednost u odnosu na android stabilnost i nista vise... znaci definitivno iphone, sto se mene licno tice, otpada za sva vremena :)

ni ja necu iphone ali ne iz tog razloga
taj drugar koji ne moze jebenu sifru za email da zapmti je jebni retard i reci mu da kupi nokiu 3210

Hattrick

Pa sto je onda prijavljivao uopste fon na iCloud, ako ne moze da zapamti login/pass, pogotovo sto je isti login pass i za itunes, i za apple store kad skida aplikacije. Neka kontaktira apple client service, mozda ce mu resetovati icloud, ako je upisao prave informacije, i ima racun od telefona.

DaChaS

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2017, 00:03
Skidanje sa mreze ili icloud?

edit: da, zato i pitam na sta mislim... icloud skoro pa nikako... drugar zaboravio email i sifru na 6s i poludeo... i ja sam kopao po netu celo vece, nista korisno nisam uspeo da nadjem... kazu uglavnom nikako... jos jedan razlog zasto nikad necu iphone... jebo ti to sto ne moze da ga koristi onaj ko ga ukrade ako ne moze ni sam vlasnik ako zaboravi sifru... plus iOS cija je jedina prednost u odnosu na android stabilnost i nista vise... znaci definitivno iphone, sto se mene licno tice, otpada za sva vremena :)

cek kako je to IoS stabilan a android nestabilan ?

Glava Dole

#1249
Nisam rekao da je nestabilan nego cuo da je iOS kao nesto malo u sustini zustriji, stabilniji, nesto manje baguje, na to sam mislio... al to je zanemarljivo... sto se mene tice sve prednosti su na strani androida... mnogo veci izbor aplikacija(dok se tamo sve placa), otvoreniji je sistem pa ima vise mogucnosti za "igranje" itd... ja licno nikad nisam imao iOS niti ga planiram :) Sem toga android telefoni pruzaju vise za manje para... sasvim dovoljni razlozi da uopste ne gledam iphone, posebno s obzirom sto nisam napaljena klinka kojoj slike ulepsava odgriznuta jabuka ispred ogledala u kupatilu :) U mom kupatilu se slikaju ovakve stvari  [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl]






A sto se drugara i zakljucavanja tice... reci cu mu, hvala :) Mislim da ima racun, kupljen u mts-u...

Che

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2017, 06:16
dok se tamo sve placa

Citat: Milos96 poslato 20 Mart, 2017, 06:16
ja licno nikad nisam imao iOS

Klasicno  :drka:
Nisam imao niti koristio, rekao mi komsija ...
Ja ga koristim vec 5 godina, i jos nisam platio ni jednu aplikaciju.

mrle

Neka odnese u mts poslovnicu.
Ja sam dobio neki ipad sa veæ neèijim icloudom. Samo kreirao svoj.

DebeliZmaj

nano ... kako se otkljuchava iphone 6 ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Nek ode u MTS ako je tamo uzeo tel.

Neka ga proda i kao sto uff rece nek uzme 3210/3310.

Moze da se odradi, rade neki pakistanci/indusi na gsm-hosting forumu ima tema. Remote unlock koliko je sigurno ne znam. I mozda postoji mogucnost da se edituje nand znam da na 5s moze. Da li se isplati, nisam bas siguran.

Nisu mi jasni ljudi koji koriste iphone a ne koriste mac... Kao kad bi koristio android a ne koristio google eco sys...

mrle

Citat: nano poslato 21 Mart, 2017, 02:54
Nek ode u MTS ako je tamo uzeo tel.



mo¾e da odnese i ako nije kupio u mts.

nano

Poznavajuci domace operatere, moze da proba.

Bori¹a

jel radio ko update samsungov na nugat 7.0? vidim po fb podeljena su misljenja, kako se vama cini?

rboban

Dobro je kad nije bajadera...


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

DebeliZmaj

nene ne ... bajaderu donosi ostoja iz ndh
kad se vrati sa rmbacenja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Nije zaboravio, nije....
Èak me i  ¾ena opominje, ka¾e, da me ne bije maler.... :P 8)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...