Glavni meni

udes u cvijicevoj

Započeo stilgar, 04 Novembar, 2013, 12:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

pre pola sata, klasican slucaj oduzimanja prvenstva, koliko sam saznao vozac se zove Stankovic Aleksandar, vozio je skuter pedu, otvoren prelom podkolenice je ono sto se vidi, povreda glave, spala mu je kaciga, odvezen kolima hitne pomoci u urgentni centar u besvesnom stanju. vozacica alfe je skretala u jase prodanovica al kako je izjavila "nije ga videla od trolejbusa" on je isao iz pravca zdravka celara ka despota stefana pored trole jer tu su dve trake, takodje na zeleno. da je sacekala da prodje trolebus i ima pregled raskrsnice covek bi prosao bezbedno.


Dukags

ma bice klasika izvini nisam te video i onda je sve ok

stilgar

Citat: Dukags poslato 04 Novembar, 2013, 12:32
ma bice klasika izvini nisam te video i onda je sve ok
nece, covek je tesko povredjen, koliko sam video stariji je, devojka je sa tim "nisam te videla od trolebusa" potpisala priznanje da je kriva, kako ides u raskrsnicu na slepo kad ne vidis da li ti nesto dolazi u susret a uz to ima prvenstvo. Raskrsnica je zajebana, stalno tu ima udesa maltene svaki drugi dan, trola skrece iz cvijiceve u jase prodanovica ka takovskoj i u tom trenutku ovi koji iz cvijiceve skrecu u jase prodanovica ka pioniru ne vide suprotan smer od trole i naravno svi uvek zure i idu na rizik : idem polako pa moci cu da stanem ako nekog ima, oni obicno i stanu al ovi sto idu pored trole ka despota stefana obicno idu brzo i obicno ne mogu da se zustave lako, pogotovo kineski skuter koji ne ide brze od 50 km/h a kocnice ko da nema.

Major

Znam tu raskrsnicu tu se uvek desavaju sranja :(
Nadam se samo da ce covek da se oporavi..

balavurda

Живим ту у крају и скоро сваки дан идем том путањом куда је возачица ишла. Много зајебано кад наиђеш на тролу, баш много.

aleks89rd

#5
apsolutno da nije zajebano, raskrsnica je jednostavna , sacekas da ti se oslobodi vidik ispostujes prvenstvo svi zivi i zdravi. prolazim svaki dan tu raskrsnicu i kad naidjes na trolu, stanes, sacekas da se trola skloni i onda ides dalje. vremenska razlika je max 1min koliko traje semafor.

vozace bole kur*c i ne razmisljaju, idu na srecu, valjda nema nikoga

Bishke

Ala je vozacica otresla skuter...ostao samo ram :o

Brz oporavak !

You should do one thing every day that scares you

Lazic

Mene tako jedna ruskinja  u X trail-u nije videla od kombija kod Zdravka Èelara pre dve godine, na sreæu bio sam u kediju, nije joj bilo dobro kad sam je omlatio...:o Naravno u roku od 5 minuta nai¹li Cadilac i zVuk(dva puta)... Nadam se da æe èovek preteæi, jeb'o mater svim glupaèama u folksvagenima...:o

zVuk

otkad je pekara tamo na cosku..??  prolazim tuda cesto, ali nikad ne gledam u tom pravcu.....bio sam ubedjen da je tu apoteka....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

papaja

Citat: zVuk poslato 04 Novembar, 2013, 16:25
otkad je pekara tamo na cosku..??  prolazim tuda cesto, ali nikad ne gledam u tom pravcu.....bio sam ubedjen da je tu apoteka....

Da, juce apoteka, danas pekara, sutra.. ko zna..

I ja prolazim tu svaki dan, izletela mi curka pre par meseci, doduse autom i ja i ona.Smeska se i izvinjava ..