Glavni meni

Smederevac danas

Započeo Gašpar, 24 Oktobar, 2013, 23:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ne znam ¹ta se dogodilo, ali èlan 3006 mi je upravo poslao SMS

"Matori, to na smederevcu bio ja 3006, deluije da sam ok, prate me zbog glave, pozdravi MM"

Ako neko zna ne¹to vi¹e, neka pi¹e ovde.

CBRR1


Che

Neko je danas imao opak sudar sa kamionom na smederevskom putu kod Grocke.
Motor stranih tabli, ne znam nista vise.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

3006 nam se uèukao u kamion...??? :o :(

eclipse4

ne kapiram ovo "prate me zbog glave"...verovatno je hteo da kaze da je u bolnici zbog povreda glave ili?
ali sto tako kratka poruka?jel si ga zvao?

Ruza-Bandit

jbt dajte malo vi¹e informacija...

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga

Uh, nadam se da je dobro

rboban

Ride It Like You Stole It

Ivan1979


srbac


Major


Zvonèica

Dobro je, nema preloma, samo ogrebotine. Uskoro æe ga pustiti.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

 [slavlje] [slavlje] [slavlje]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Juzni

Prosao moj drug, vec otisao sanitet. Neko ulje ili nafta na putu, ovi sto su isli iza kazu da nije vozio brzo, samo mu je proklizao motor...
Juzni

3006

Prvo, da se prijavim da sam na brojnom stanju, umalo da bude  [pop].
Ovako, Ga¹o izvini na cimanju, poslao sam poruku u momentu kada sam se sastajao sa sobom i bio sam ubeðen da je od nesreæe pro¹lo dva dana i ceo film pride. Tek sam posle par sati ukapirao ¹ta se de¹ava i koji je dan. Pre toga sam zvao neke ljude da proverim jesam li ja taj dan uop¹te oti¹ao na posao motorom.
Samo èukanje ne pamtim, imam kadar vo¾nje i sledeæi je u kombiju hitne. Ka¾u da je bilo ne¹to na putu, ulje ili nafta, da sam udario u neki kamion, da me je kaciga spasila, ja pojma nemam. Kad podignem zapisnik znaæu.
Od povreda ogrebani laktovi i kolena, oteèena vilica malo, malo boli kuk pa æopam, sve u svemu ni¹ta. Imao sam neko nagnjeèenje mozga pa su me zadr¾ali par dana u urgentnom da prate, mo¾da se pojavi hematom i to je to. I fali mi jedno sat ipo u glavi. Jedino su mi ¹titnici kolena ozbiljnije izgrebani, ostala oprema manje-vi¹a ok.
Kacigu i motor nisam video, negde su na Novom Beogradu, moram prvo po zapisnik u Savsku pa po motor. Ako neko zna koliko se naplaæuje preuzimanje i da li se plaæa i koliko po danu stajanje motora kod njih, bio bih zahvalan za info.
Kad budem znao ¹ta se taèno desilo, napisaæu.
Motor nije bio stranih tabli, moj ZZR250. Ako iko jo¹ to raèuna u motor...

Vlajko

Bitno je da si ti nama preteko..  [yahoo]  [cheers]
Tuda stalno jurcam..motorom dosta br¾e nego kolima i sada je relativno dobar asfalt.. ali cirkulacija kr¹eva je i dalje ogromna..

©ta si imao od opreme osim kacige?
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

3006

Citat: Vlajko poslato 28 Oktobar, 2013, 20:09
Bitno je da si ti nama preteko..  [yahoo]  [cheers]
Tuda stalno jurcam..motorom dosta br¾e nego kolima i sada je relativno dobar asfalt.. ali cirkulacija kr¹eva je i dalje ogromna..

©ta si imao od opreme osim kacige?
Sad je odlièan asfalt, a je skenjao izmeðu dve najlep¹e krivine...
Kaciga nexx trokompozitna, ko¾ne rukavice (nema ih), èizme, letnja jakna bez protektora i kineski ¹titnici za kolena, vi¹e slu¾ili kao grejaèi.
Ka¾u da sam komunicirao i nisam gubio svest, ne seæam se.
Prièalo se sva¹ta, bilo je od jednog do troje poginulih...
Inaèe, kad sam do¹ao kuæi i u¹ao u prodavnicu u kom¹iluku, gledali me kao da sam se povampirio.