Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

TRW Lucas - 2.390 din
KYOTO - 950 din

Kad je Titel ? Ne stizem da pratim forum, sajam, sezona ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF

moraces da poneses jednu novu prednju continentaal za cbr1100xx

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

rboban

Moj konacni odgovor je KYOTO, ukoliko NE dolazis u Titel saljem podatke pa da posaljes....
Ride It Like You Stole It

Conti-Moto

Citat: UFF poslato 04 April, 2017, 00:56
moraces da poneses jednu novu prednju continentaal za cbr1100xx

Kome ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Conti-Moto

Citat: rboban poslato 06 April, 2017, 10:01
Moj konacni odgovor je KYOTO, ukoliko NE dolazis u Titel saljem podatke pa da posaljes....

Za Titel nije sigurno, mozda budem preko u to vreme ...
Bolje da posaljes adresu.
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF

pa za bigshekia ali izgleda da je vec nabavio

Conti-Moto

Èuli smo se, sredjeno je ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

rboban

Citat: Conti-Moto poslato 06 April, 2017, 10:37
Citat: rboban poslato 06 April, 2017, 10:01
Moj konacni odgovor je KYOTO, ukoliko NE dolazis u Titel saljem podatke pa da posaljes....

Za Titel nije sigurno, mozda budem preko u to vreme ...
Bolje da posaljes adresu.

Imas PP
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Ja moram da kukam.....okrenuo sam juce bar trideset telefona i niko nema deo za piaggio zip 50....set za reparaciju radilice koji inace pakuje Olympia od koje svi imaju po nesto ali niko lezajeve i semeringe radilice....i sad ja zatvaram blok sa dobrim polovnim lezajem i polovnim semerinzima....alo...PIAGGIO ZIP 50....us put niko nema ni kit za njega...jeste 200 evra ali nema ga niko....isti agregat nosi i fly i jos gomila drugih skutera sa piaggio HYPER 4 agregatom...
a sajam bio juce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

#1250
Ako je ZIP godiste od 1996-2004 onda imam za njega lezaje radilice, i kit, klipnjace imam, i svasta nesto ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

96-2004 je radjen u 2t varijanti....ovaj je 2008..to je bilo pre deset godina....hyper 4
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

I za taj isto imam delove.
To je u sustini klasican Piaggio agregat.
Isti lezaji, ista radilica, isti cilindri ...
Razlika je u dekli (na kaisu i varijatoru) i u struji.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

jel ima¹ zadnji lanèanik JTR499 - 46, ako ima¹ kolko ko¹ta

Conti-Moto

Citat: kosta66 poslato 07 April, 2017, 19:50
jel ima¹ zadnji lanèanik JTR499 - 46, ako ima¹ kolko ko¹ta

3.450 din.  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

ostavi mi jedan na stranu, pa mi po¹alje¹ al za desetak dana, javiæu ti, sad sam se istro¹io, kupio sam pogre¹an ;D . uff je kriv, banovo me pa nisam mogo da te dojavim, a teo sam dopravim ¹to pre jebiga  :)

Conti-Moto

Citat: kosta66 poslato 07 April, 2017, 20:21
ostavi mi jedan na stranu, pa mi po¹alje¹ al za desetak dana, javiæu ti, sad sam se istro¹io, kupio sam pogre¹an ;D . uff je kriv, banovo me pa nisam mogo da te dojavim, a teo sam dopravim ¹to pre jebiga  :)

Ako te je UF UF zajebao, hoces da posaljem na njegovu adresu pa da on plati ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kostić

nemoj, banovaæe me opet, a trebaæe mi jo¹ nekih delova. i slaninar je kriv. pre sedam dana sam mu reko na fejsu da te pita al on æita poruke meseèno. a mogli bi njih dvojca da podele tro¹ak. koj ti je ime na fejsu? kad me ovde banuju da mogu da tra¾im delove tamo


edit: khm, sad vidim broj telefona ispod avatara.... ok, ne pratim na èasu, kriv sam, zapisaæu ga u tefter :)


sad sam se setio. trebaju mi i prednje ploèice, od one firme ¹to si mi poslao poslednji put za zadnju. kawasaki ZXR750H1 1989. ako ima¹, ostavi mi na stranu, za desetak dana...

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 07 April, 2017, 21:52
nemoj, banovaæe me opet, a trebaæe mi jo¹ nekih delova. i slaninar je kriv. pre sedam dana sam mu reko na fejsu da te pita al on æita poruke meseèno. a mogli bi njih dvojca da podele tro¹ak. koj ti je ime na fejsu? kad me ovde banuju da mogu da tra¾im delove tamo


edit: khm, sad vidim broj telefona ispod avatara.... ok, ne pratim na èasu, kriv sam, zapisaæu ga u tefter :)


sad sam se setio. trebaju mi i prednje ploèice, od one firme ¹to si mi poslao poslednji put za zadnju. kawasaki ZXR750H1 1989. ako ima¹, ostavi mi na stranu, za desetak dana...

http://www.motobox.rs/

Kostić

jel mo¾e¹ da mi po¹alje¹ lanèanik u ponedeljak, da mi stigne u utorak? ako mo¾e bio bi zahvalan. adresu ima¹.

JTR499-46 chain 50. tako pi¹e na JTspoket, valjda je to taj, sto puta sam proveravao.

fala unapred :)