Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Februar, 2011, 23:45
kao sto sam napisao nemam ih ... :)
ali ih nece ni biti posle njegove rasprave sa korisnicima na forumu ...
on je tehnichki u pravu ... ali je sam sebi iskopao rupu, sam je napunio muljem
i sam u nju uskochio ... seti se poruka vezanih za gume i pretnji advokatima
vezano za neke gume itd...


sta si ti sve rekao trebali smo davno na razanj da te bacimo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

pa da ali ja ne prodajem ni usluge ni robu znachi nije mi
u vokaciji da budem fin :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck



   Covek je lepo pozvao sve "ostecene" da se pojave na sajmu.

   Mogao je to odmah. Mozda neiskustvo.

   Uffe -  treba samo da procitas tekst koji si citirao sa drugog sajta. Sve tamo pise, pa ne vidim ko je tu sta zloupotrebio  [neampojma] .

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

moga je al nije ... sad cu biti znat kao ``onaj sto je cicjashio za jedan sat`` i ``onaj sto je pretio preko foruma sa advokatom`` :) ...
:)
a vidim i sveznajuci google je sve iskeshirao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

drago mi je ¹to je sve leglo na svoje i ¹to se ova prièa smirila... svih ovih seda¹ strana ne bi ni bilo da nije bile "reakcije ðonom" koja je priznajem i meni digla malo ¾ivac. Razumem ja prodavca do ¾eli da brani svoj brand i firmu, ali nismo ovde svi neprijatelji i nema potrebe za "o¹trim reakcijama" jel je sve moglo da se izpegla jo¹ na samom poèetku (ono ¹to preko zovu PR ili ti public relations). U svakom sluèaju oèlekujem lepe sajamske popuste ;)

ps. nego kad smo veæ u komunikaciji jel ima http://shop.motobox.rs/index.php?_a=viewProd&productId=295 u beloj boji?
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

Citat: Popsy poslato 22 Februar, 2011, 21:59
ps. nego kad smo veæ u komunikaciji jel ima http://shop.motobox.rs/index.php?_a=viewProd&productId=295 u beloj boji?

sta ce bre tebi ovo, inace mislim da znam gde u BG ima da se uzme :D

Popsy

rekli su mi da æu biti bolji vozaè kad to natakarim na moju kamilu :P baci mi pp gde ima jo¹ ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

srbac

Ubih se ziv da procitam sedam stranica a nigde adrese sajta od tog Motoboksa ? Hocu da kupim nesto pre sajma obavezno i to sa Fiksalnim racunom !!!  [balavi]

SSZGO

a recimo  adresa sajta u poruci iznad tvoje ???
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

srbac

Moracu da kupim naocare, mada sam se smorio dok sam citao ovo prethodno. pa mi se prasta !!!

DebeliZmaj

i tako ... cekamo da se ``nezadovoljni`` kupci jave jesu li reshili probleme ... ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Evo ja danas dosao da se zalim  ;D i da reklamiram gumu ali na standu nikog nema  [neampojma]

Mogao sam da uzmem sta sam hteo i da odsetam ali jbg nema nijedne gume moje dimenzije 160/60-17  [glavazid]

[attachment deleted by admin]

Kanarinac

Pa trebao si da uzmes neku popularnu dimenziju pa da menjas :D

SSZGO

trebao si 190 da uzmes
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ma bilo mi glupo posle da je stavljam u prodajem - covek je na forumu videce je ;D

Conti-Moto

#136
Drugari!!!

Od 02.11.2011. god. pocinje tradicionalni jesenji popust kompletnog asortimana firme Motobox. Popust iznosi 25% !
Continental moto gume, Stage6 i  Motoforce delovi, Tecnigas auspusi, Polisport plastike i jos svasta za Vas i Vase dvotockase!

Za sve informacije se javite u maloprodaju firme Motobox na telefon 021/679 1016.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Gašpar

Sta imas od 180/55-17 i 120/70-17?

Black Adder

pre nego sto kupis, vidi kako je nntom prosao sa conti gumom (nabavljenom u mboxu) posle 2k km i nesto vise od godinu dana. Da se razumemo, Continental je i dalje dobar brand, samo sta mi kupujemo je diskutabilno

Tihi_ZR

A vidi i kako Stutoholic prolazi sa svojim parom guma, nikako da se pokidaju, nista ne pomaze, ni paljenje, ni pritisak ispod 0.5, apsolutno im nema  leka.