Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Aussweis

Sve je ovo zezanje, a mo¾da i nije  :D [cheers]
Sve ima cenu ili čast!

DUDA70

Alo bre dosta zajebancije da svi ne najebete !!!
Jasno!!!!

DUDA70

ja vozim conti attack i gume su do jaja

CBRR1


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

DUDA70

pojma nemam tako sam uzeo motor

pit

Citat: DUDA70 poslato 25 Maj, 2012, 15:06
pojma nemam tako sam uzeo motor

            Mora d znas DOT da bi ti rekli kolko su dobre.

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Maj, 2012, 16:26
Citat: DUDA70 poslato 25 Maj, 2012, 15:06
pojma nemam tako sam uzeo motor

            Mora d znas DOT da bi ti rekli kolko su dobre.
DOT je iz 2003 god,don conti je stari prevarant...

pit













Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 16:27
Citat: pit poslato 25 Maj, 2012, 16:26
Citat: DUDA70 poslato 25 Maj, 2012, 15:06
pojma nemam tako sam uzeo motor

            Mora d znas DOT da bi ti rekli kolko su dobre.
DOT je iz 2003 god,don conti je stari prevarant...


               UUuuu jbt da l si normalan ..pa jel znas kako je bilo prosli put....i gde sad da nadjem macku.

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Maj, 2012, 16:32












Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 16:27
Citat: pit poslato 25 Maj, 2012, 16:26
Citat: DUDA70 poslato 25 Maj, 2012, 15:06
pojma nemam tako sam uzeo motor

            Mora d znas DOT da bi ti rekli kolko su dobre.
DOT je iz 2003 god,don conti je stari prevarant...


               UUuuu jbt da l si normalan ..pa jel znas kako je bilo prosli put....i gde sad da nadjem macku.
kupi zeca,jel si ti normalan,jesi zaboravio koliko je don conti opasan...

pit

           Al onog malog patuljastog sa crvenim ocima.....uhh pa kad mu ukinem sargarepu...svasta ce da bude.

CBRR1

Citat: pit poslato 25 Maj, 2012, 17:11
           Al onog malog patuljastog sa crvenim ocima.....uhh pa kad mu ukinem sargarepu...svasta ce da bude.
upravo sam cuo da je conti na nekom medjunarodnom zasedanju mafije u Italiji,tako da Pite mozemo jos malo da se kurcimo....

CBRR1

sad znamo ko je ubio Kneleta...Conti mafija ZNACI TVRDIM NOVI SAD JE NAJJACHI.... KNELE

gogo42

Pustio sam ima dva mail (04-05 sep.2012) jos nisam dobio nikakav odg.
Dog.sa vlasnikom da moji kupci koji budu zainteresovani za njegovu robu prodajem po njihovim cijenama a moja zarada ce da bude dogovoreni rabat (JA SAM ZADOVOLJAN) Moji kupci kazu da su cijene pojace pa i interesovanje nije pretjerano (prodao sam 2-3 set kit-a, auspuh)

Sve je ok,,al ako ce se kupac mjeriti po prometu onda JBG
U Motobike sam ove godine napravio prometa oko 550e i u MotoMax oko 650e,,,kad god im pusti mail dal robu imaju na stanju odmah po prijemu i citanju mail ME ZOVU...

Pa se pitam JEL MOTOBOX RADI???
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Hohštapler

Sve pohvale za njih.
Pro¹le nedelje sam se èuo sa nekim od njih (mislim da se zove Steva, nisam siguran) u pola 9 uveèe, pitao za gume, èovek rekao da verovatno ima i da æe zapisati moj broj i nazvati me ujutru u 10h. U 10:00 mi zvoni telefon, javlja mi da je proverio, ima, i ja mu ka¾em da ih ostavi da æu doæi po njih.
Popodne, radio neki drugi deèko u radnji, kad sam do¹ao èekaju me gume sa sve ceduljom sa mojim imenom, sve spremljeno, dobio sam i popust za ke¹!
Ja prezadovoljan.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

gogo42

Moje pohvale takodje za robu koju sam narucivao - Cekala je me!!!
Al sa gumom za Nexus 250 (prednja), bilo je ocekujemo narudzbu-Guma ce da bude, tako je trajalo 4 nedelje :S
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Stuntoholic

Trecu godinu za redom, firma Motobox iz Novog Sada me prati i nesebicno pomaze u mojoj stunt karijeri. Kao i prethodnih godina, Motobox me snabdeva Continental gumama za moje motore, kao i tuning delovima za moj skuter. Juce su stigle i nove "cipele" za moj Kawasaki. Hvala im na tome!

My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

ЯЭВОЛУТИОН

ја нисам админ али ја бих ово преселио у твоју тему....овако дође ко реклама
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Pa i jeste, ali apsolutno pozitivna!!! Lepo je kad neko podrzava MLADE TALENTE!!!!
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Pa nek se reklamira sa nalepnicama na motoru u svojoj temi....niko nema nista protiv da neko pomaze mlade talente.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11