Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nano

Citat: pit poslato 26 April, 2012, 16:42
            da cekam da se jednog jutra probudim u lokvi ulja sa farom od TDM i iscupanim kablovima u beloj posteljini....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

pit

Citat: nano poslato 26 April, 2012, 17:03
Citat: pit poslato 26 April, 2012, 16:42
            da cekam da se jednog jutra probudim u lokvi ulja sa farom od TDM i iscupanim kablovima u beloj posteljini....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

     Tebi smesno a meni se place [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]ocu prsnem  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Taraba poslato 26 April, 2012, 17:00
E smorili ste za Olimpijsku medalju...
mora da te je nakada DON CONTI posecivao gajbi da te izregulise,zato smirujes strasti,al ne moze ovo su NISKE STRASTI ali Seron Stoun je nas DON CONTI...

GSXR1000

Sta ste spopali coveka o Boze!
Poslace vam zajeban gang pa ce da bude kuku majci!
Kupujte vi ove fine gume sa lepim DOTovima i uzivajte u zivotu!
Lepo vreme napolju!

Tihi_ZR

Hejtujte vi koliko hocete, ali ljudi ce kupiti te gume i siti se navozati dok se vi tu prepucavate cija baba sta radi.

CBRR1

Conti usvoj ovog GSXRa1000 molim te,volece te vise od tvoj najrodjenijeg...  [klanjam_se]

pit


     Nije on conti ....vec contesa.

CBRR1

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ja sam se odselio iz gajbe,a ti?

pit



        Bogami ...samo dodjem nocu da prespavam....a rotvajlera sam stavio u stanju pripravnosti.....i ne dajem mu hranu vec 2 dana.

CBRR1

#329
sta ce te bre rot,pa conti je to,ja macku ne hranim vec danima,dovoljno je to obezbedjenje sto se tice naseg contija koji nosi DOPicnjak..  [rofl] [rofl]

pit

#330
            Nesto nam se ucutala contesa ...mislim tu je a nema ga ....sigurno smislja neku likvidaciju [zena] [zena] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

         

CBRR1

hahahahha... ma mislim da bi mu to bilo zadnje u zivotu...baba mi je vec gotova...  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

pit

Citat: cbrr1 poslato 27 April, 2012, 21:22
sta ce te bre rot,pa conti je to,ja macku ne hranim vec danima,dovoljno je to obezbedjenje sto se tice naseg contija koji nosi DOPicnjak..  [rofl] [rofl]


               Heheheh u pravu si odmah cu da ukinem vanredno stanje rotvajleru....samo ja se ne bih zajebavao sa jednom mackom ...ja cu dve da nabavim.....pa kad ih izgladnim .....jaoj si ga contesi

GSXR1000

Samo vi podjebavajte,a Corleone vas samo prati. Neko ce da najebe.A mozda i nece... :D

CBRR1

najebace conti,a mozda i nece...  :o

Hohštapler

..ne znam...
Èovek lepo napisao DOT za svaku gumu, cenu, ko hoæe neka kupi, ko ne, nek kupi drugu i æao... fer i po¹teno.
Bar nije poku¹ao da obmane i sla¾e i uvali, ¹to je u ovoj dr¾avi kao dobar dan i to je ¹to se mene tièe super stvar!

A ne znam èemu ovakvo vreðanje i pretnje...
Aj, uzdravlje.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 28 April, 2012, 03:17
..ne znam...
Èovek lepo napisao DOT za svaku gumu, cenu, ko hoæe neka kupi, ko ne, nek kupi drugu i æao... fer i po¹teno.
Bar nije poku¹ao da obmane i sla¾e i uvali, ¹to je u ovoj dr¾avi kao dobar dan i to je ¹to se mene tièe super stvar!

A ne znam èemu ovakvo vreðanje i pretnje...
Aj, uzdravlje.  [cheers]

upravo to sam Ja mislio od samog starta,cak sam napisao bez uvrede,ali nas je Conti pogresno svatio...ma zna Conti da je sve ovo zezanje,kakvo bre vredjanje,samo sprdnja nista vise..  ;D ;D ;D

GSXR1000

Corleone nije skapirao foru.Sta ocekuje covek jbte sajt se zove MOTO MANIJACI!
Niko nije njegove gume nazvao nekvalitetnim.
Malo se sprdamo,pravimo show i tako.A ko se ljuti...znate ostatak!

nano

jbg vecina skonta na tezi nacin...

zar ne gsxr1000?

GSXR1000

Citat: nano poslato 28 April, 2012, 12:45
jbg vecina skonta na tezi nacin...

zar ne gsxr1000?
Iskusio,probao,skapirao.
Sad pravimo show! :D