Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

pusti ti gume, mene interesuje ona maska polisport, ona lepsa malo :D
ali nikako ne mogu za vreme radne nedelje doci, dolazim 6. maja u NS kod strica a to je nedelje, jel postoji neka mogucnost da vidim masku posto bih je verovatno pazario ali bih voleo da vidim kacenje i kvalitet
verovatno bi se pazarile dve jer drugar hoce da pazari isto

Conti-Moto

Polisport maske (jos) imamo na stanju. Kad dodjes 6. Maja u NS javi se telefonom, ako sam u NS-u
doci ces pa ces i videti i pipnuti . . .  U kvalitet Polisport proizvoda nemas razloga da sumnjas,
za par japanskih firmi proizvode plastike za odredjene modele enduro i cross motora.
Ako uzmes dve maske dobices i lep popust na njih. :)
Novo !!!
Conti ROAD !!

AndreyRR

dzimi pazi kako pipas  ;D

srbac

Jelm imas enduro blatobran i masku polisport zelene boje ?

Conti-Moto

Masku bi trebalo da imamo, blatobran ne.
Novo !!!
Conti ROAD !!

CBRR1


Bojim se da je usled slicnih cestih povreda od nje malo sta i ostalo.





[/quote] Petre Petre pa nije ti ovo trebalo u zivou,pa sto to radis sebi,sto kralju..? pa na samoj si granici uvrede da zbog toga moram da te vodim na PIKNIK,jel volis vise dunav ili kosutnjak,eto razmisli jos jednom pa ces moci da biras...  ;)

CBRR1

Citat: cbrr1 poslato 23 April, 2012, 20:16
Citat: Gaspar poslato 23 April, 2012, 20:09
Zato sto su malo otvrdnule, ali guma ko guma nema rok trajanja, mislim stvarno, nije to jogurt da se pokvari.
A i gume su dva-tri puta jeftinije nego realno. Ne moze i jare i pare.
ma nisam ni mislio da ce da se pokvare ili sta vec,nego rok trajanja dota podrazumevam pod time da je guma tvrdja potrosnija,nestabilnija,sto stariji DOTto je trulija,ma mislim da znas na sta mislim,ali jbga ne volim taj fazon,e prodajem ti to to i to super full tako ovako ali za 5 puta jeftinije,i to radi jer sam mu rod il sta vec,ne nego je prisiljen da to proda iz gore navedenog obrazlozenja..! ali u ovoj Srbiji ima previse DEL BOJEVA bez uvrede ikoga,i to me nervira,ja to zovem VREDJANJEM MOJE INTELIGENCIJE kada je tako nesto  [stop]
prvo volim sto pojedinci gde vide da ima vise od dva minusa,lupaju i oni minuse a da pritom nisu ni procitali post al eto,to im je zanimljivo,a drugo nije mi bila namera da ikoga uvredim,samo sam dao misljenje al je otislo u skroz drugom smeru,ALI BI VOLEO DA MI NEKO OBJASNI ZASTO JE ONDA GUMA NA TROSTRUKOM SNIZENJU AKO DOT NEMA VEZE SA TIME,PA NIJE TO MAICA PA KAO VISE NIJE U MODI PA ETO SNIZENJE,ZASTO TA GUMA NIJE U ISTOJ CENI KAO I SVE DRUGE GUME OVOGODISNJE PROIZVODNJE,ETO GLUP SAM PA NEK MI NEKO POJASNI..?????? AKO DOT NEVA VEZE SA TIME,ONDA JE GUMA PODJEDNAKO KVALITETNA KAO I GUMA IZ OVE GODINE,ZASTO ONDA POKLANJAS NEKOME,GDE SI I TI SA TOM PRODAJOM U MINUSU,AJ OBJASNI!!!!!!!!!!!!!!?????????????

srbac

Treba da se isprazni magacin, stize nova tura!!!  :P

CBRR1

Citat: srbac poslato 24 April, 2012, 18:15
Treba da se isprazni magacin, stize nova tura!!!  :P
upravo si mi dao jedan jedini normalan odgovor na gore navedene gluposti,ma i ja sam bre indijanac sto gubim vreme na ne bitne likove... [doh] [doh] [doh]

CBRR1

da li biste bili ljubazni da lupite minuse na svaki moj post u ovoj temi,jer sto vise minusa toliko vise komsinica tako da izvolite...  ;) ;) ;) ;) ;)

AndreyRR

kako mislis da shvatis pojasnjenje kad si rekao da si glup  ;D ;D

jevta

To nije razlog da vièe¹.

Conti-Moto

#212
Citat: cbrr1 poslato 24 April, 2012, 18:09
Citat: cbrr1 poslato 23 April, 2012, 20:16
Citat: Gaspar poslato 23 April, 2012, 20:09
Zato sto su malo otvrdnule, ali guma ko guma nema rok trajanja, mislim stvarno, nije to jogurt da se pokvari.
A i gume su dva-tri puta jeftinije nego realno. Ne moze i jare i pare.
ma nisam ni mislio da ce da se pokvare ili sta vec,nego rok trajanja dota podrazumevam pod time da je guma tvrdja potrosnija,nestabilnija,sto stariji DOTto je trulija,ma mislim da znas na sta mislim,ali jbga ne volim taj fazon,e prodajem ti to to i to super full tako ovako ali za 5 puta jeftinije,i to radi jer sam mu rod il sta vec,ne nego je prisiljen da to proda iz gore navedenog obrazlozenja..! ali u ovoj Srbiji ima previse DEL BOJEVA bez uvrede ikoga,i to me nervira,ja to zovem VREDJANJEM MOJE INTELIGENCIJE kada je tako nesto  [stop]
prvo volim sto pojedinci gde vide da ima vise od dva minusa,lupaju i oni minuse a da pritom nisu ni procitali post al eto,to im je zanimljivo,a drugo nije mi bila namera da ikoga uvredim,samo sam dao misljenje al je otislo u skroz drugom smeru,ALI BI VOLEO DA MI NEKO OBJASNI ZASTO JE ONDA GUMA NA TROSTRUKOM SNIZENJU AKO DOT NEMA VEZE SA TIME,PA NIJE TO MAICA PA KAO VISE NIJE U MODI PA ETO SNIZENJE,ZASTO TA GUMA NIJE U ISTOJ CENI KAO I SVE DRUGE GUME OVOGODISNJE PROIZVODNJE,ETO GLUP SAM PA NEK MI NEKO POJASNI..?????? AKO DOT NEVA VEZE SA TIME,ONDA JE GUMA PODJEDNAKO KVALITETNA KAO I GUMA IZ OVE GODINE,ZASTO ONDA POKLANJAS NEKOME,GDE SI I TI SA TOM PRODAJOM U MINUSU,AJ OBJASNI!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Zamolio bih te lepo da napustis ovu temu i da smaras na nekom drugom mestu.
Evo da ispravim gresku, cene guma sa starijim DOT-om su prema tebi po redovnoj ceni, znaci bez snizenja.
Ti ces jedini imati pravo da kupis snizene gume po redovnim cenama, ostali ce ih placati povoljnije.
Nadam se da je sada stvar zavrsena i da vise nema problema.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

AndreyRR


pit



      Ja nikad ne bih kupio novu gumu sa isteklim Dotom.Za nikakve pare...pre bih kupio one polovne sto doteruju u kamionima na kilo ...pa bar znam sta vozim i da su za evropsko trziste...ove em star em su balkanska verzija.Pih

Conti-Moto

Citat: pit poslato 24 April, 2012, 20:25


      Ja nikad ne bih kupio novu gumu sa isteklim Dotom.Za nikakve pare...pre bih kupio one polovne sto doteruju u kamionima na kilo ...pa bar znam sta vozim i da su za evropsko trziste...ove em star em su balkanska verzija.Pih

Odmah se vidi da poznajes materiju, istekao DOT . . . :)
Novo !!!
Conti ROAD !!

Tihi_ZR

ljudi ja ne znam koji Vam je stvarno. Sada je 2012. a ja na svom motoru imam i dalje gume na kojima je DOT 09 i nista im ne fali. Vozicu ih bar do kraja proleca jer kontam da ce jos toliko trajati i idu u smece jer za drugo nece biti. i ako su 2/3 potrosene i dalje drze pritisak. Napadate coveka bez da ste videli na sta lici guma.

pit

Citat: Conti-Moto poslato 24 April, 2012, 20:28
Citat: pit poslato 24 April, 2012, 20:25


     Ja nikad ne bih kupio novu gumu sa isteklim Dotom.Za nikakve pare...pre bih kupio one polovne sto doteruju u kamionima na kilo ...pa bar znam sta vozim i da su za evropsko trziste...ove em star em su balkanska verzija.Pih

Odmah se vidi da poznajes materiju, istekao DOT . . . :)


                       Vidi da se ne zezamo previse gume posle 3 godine gube svojsta i vozne osobine.Kolko je meni poznato za automobile se preporuceuje menjanje na 3 godine ili 60 000 km....za motor je ta kilometraza dosta manja iz poznatih razlika.Ne vidim razloga da se guma sa starim rokom proizvodnje ili dotom tretira kao nova .
                    Da li ce neko da kupi ili ne njegova je stvar ali ono sto je bitno je da nije isto 2012 i 2010 il 09 ....a ako to mislis suprotno ti onda pokazujes koliko poznajes materiju.

Conti-Moto

Citat: Titja poslato 24 April, 2012, 20:36
ljudi ja ne znam koji Vam je stvarno. Sada je 2012. a ja na svom motoru imam i dalje gume na kojima je DOT 09 i nista im ne fali. Vozicu ih bar do kraja proleca jer kontam da ce jos toliko trajati i idu u smece jer za drugo nece biti. i ako su 2/3 potrosene i dalje drze pritisak. Napadate coveka bez da ste videli na sta lici guma.

@Titja, tako je to kod svih, i kod pit-a i kod cbrr1 i kod svih filozofa i "poznavalaca",
a kad idu da kupe gume onda bude ono - "e, sta ima malo jeftinije . . .".
To se samo na forumu prosipa svasta iza tastature.
Novo !!!
Conti ROAD !!