Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sasa_Nis

#560
   Prodajem dobro crveno vino iz gornjeg linka.   http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/105364-ducati-916-sp4/

Jovan D

Ne da mi mira onaj Dukati 998 sa 1277 km na satu. Zvao sam pre neki dan tog lika, motor jo¹ nije prodat. ©ta mislite da li æe taj motor vredeti vi¹e jednog dana, jasno je svima da taj ko ga uzme neæe njega voziti, bar ja to mislim. Malo je glupo mo¾da ali taj motor se uzima za vitrinu i dnevnu sobu. Svi znamo koja je svrha motora ali ovog je stvarno greota peglati i nabijati mu kilometra¾u.

Radanovic

Jel rekao koliko trazi za njega ?

freepartyman

Citat: Jovan D poslato 25 Januar, 2016, 18:58
©ta mislite da li æe taj motor vredeti vi¹e jednog dana, jasno je svima da taj ko ga uzme neæe njega voziti, bar ja to mislim. 
Naravno da hoce,ali samo ako drzis malu kilometrazu na njemu. Za 10,15 godina ce vredeti dosta.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Sasa_Nis

    Stvarno je glupo voziti lep motor, srecom ima ruznih za peglanje.  [clapp]

Jovan D

Citat: Radanovic poslato 25 Januar, 2016, 19:28
Jel rekao koliko trazi za njega ?

Jeste ali vidim da na nekim njegovim oglasima on neće da kaže cenu pa je ne bih ni ja sada govorio, ipak je to njegov motor... Ali imaš ovde okvirnu to je njegov oglas
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/ducati-998-998-cm3-oglas-13625376


UFF

 [rofl]  servis potvrdio da se sme upaliti pa je upaljen na kratko  [rofl]

Hurricane

#568
..moj bratac, ja bi stigo samo kacigu na brzinu da stavim dok se zagreje i da ga izvri¹tim odma u prve tri bez predumi¹ljaja..

pa makar i po snegu ko Kosta...

koje proveravanje, koje dal da ga upalim, bre, koje pièke materine...cccc

da neæe da ih zove i kad pra¹inu bude brisao sa njega, dal mo¾e....


¹to mu nisam ja bio u servisu, kako bih ga maltretirao 5 dana...

Sasa_Nis

   Bio je kod Gabora, navikao motor na to.

Jovan D

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2016, 13:57
[rofl]  servis potvrdio da se sme upaliti pa je upaljen na kratko  [rofl]

©ta ti nije jasno? Ma¹ina dugo nija radila, kai¹evi se menjaju na 2 godine a ko zna kada su poslednji put menjani, vlasnik je hteo da struèna lica izvr¹e inspekciju i da ga oni startuju posle mnogo godina stajanja.

Sasa_Nis

#571
   Mislim da je glavni razlog ulje, koje posle jedne godine od pocetka eksploatacije osetno gubi potrebna i deklarisana svojstva.To se desava zbog razgradnje i izdvajanja aditiva dodatih baznom ulju u procesu proizvodnje, uz pomoc kojih ulje zadovoljava zadate i na pakovanju naznacene norme.

srbac

Citat: Jovan D poslato 26 Januar, 2016, 14:55
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2016, 13:57
[rofl]  servis potvrdio da se sme upaliti pa je upaljen na kratko  [rofl]

©ta ti nije jasno? Ma¹ina dugo nija radila, kai¹evi se menjaju na 2 godine a ko zna kada su poslednji put menjani, vlasnik je hteo da struèna lica izvr¹e inspekciju i da ga oni startuju posle mnogo godina stajanja.

Mi¹ovi ko zec pojeli kaj¹eve !!!

Bori¹a

https://youtu.be/ZoRMfkDEdWg

ko zecovi dve kile komad hahahahagaaghahah

Radanovic


Sasa_Nis


srbac

Дискутабилно је шта је коме најбоље, ако мислиш за тркање онда вероватно да  али ако мислиш уопште онда је јако далеко од најбољег !!

Sasa_Nis

  Da pojasnim. Ima najbolji ram, najbolju masinu, najbolje ogibljenje.....    (pojam najbolje je zamenjiv sa najskuplje)

Jovan D

Ja bih rekao da je Desmosedici najbolji ducati u regionu.

Gligoric

Citat: Jovan D poslato 26 Januar, 2016, 19:44
Ja bih rekao da je Desmosedici najbolji ducati u regionu.

Desmosedici je motor za manekene i kolekcionare..
I nikad nece biti ono sto je bio
916 i 996