Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


freepartyman

Ducati pokaze pravo lice u krivinama,na pravcu tipa drag race nema sta da trazi sa r4 motorima. Na drag race se loze samo ameri i likovi koji ne znaju da muski obore motor u krivini.    :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

r1 , zx 10 , fireblade - drag race motori ?!   [rofl] [rofl]

i u gp-u , ducati je uvek u krivinama brzi  ;D ;D

freepartyman

Gde sam napisao da su drag race motori ? GP nema veze sa ulicnim motorima..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

pa nisi direktno , ali po tvom pisaniju bih rekao...

freepartyman

Napisao sam r4 u prevodu redna 4... Motor da bi bio drag race mora prvo da se preradi,a idealni su hayabusa,zx14 i h2r npr. Ali nije lepota u tome,das gas imas jak motor ispod i cao.  Ko zna da vozi r motor videce se na stazi ili na putu sa puno krivina.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: freepartyman poslato 21 Decembar, 2015, 00:59
Na drag race se loze samo ameri i likovi koji ne znaju da muski obore motor u krivini.    :P

aj ponovo kad moram ...

dal si morao i ovo .. sve bi bilo razumljivo i jasno i bez ove recenicee    ;)


freepartyman

 Pa okacio si drag race, besmislena trka po meni.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

trazio sam drugi video klip pa naidjoh na ovaj i odmah se setih ove teme ... prvo , nije besmislena trka . zasto besmislena ?! sportski je motor pa samim tim i ovo je jedan od parametra ocenjivanja ... ovoliko da ga oderu ? hm ... a opetr kazem , trazio sam klip bas sa staze i isto sa promenom 4,5 vozaca gde je isto zx10 bas objasnio sve , po svim merilima ... cak i od bmw-a  ;)


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

spava mi se , pa cu odgledati sutra ...nije to ovo sto sam trazio ali nije bitno , skoro sam siguran da dukati nije na prva dva mesta .. hahahaha

e , i da , honda medju ostalim motorima deluje kao da je iz proslog veka ...

kako ne mogu da tagujem sad borisu u pm ....

BOKYBOY

...nece niko Dukca... [rofl] [rofl] [rofl] ...Aprilija je do 00... [balavi]...a tek BMW... :drka:

freepartyman

Evo ja cu ako ga niko nece :) Aprilija je odlicna, a bmw su sjebali sa predjim farovima a da ide ide  :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac

Neje bas drag race, trajala je skoro troduplo duze i tu je dosla do izrazaja snaga i aerodinamika...

freepartyman

 Sve su to nijanse jer  se vecina R-ova vozi po ulici. Meni je car voznje R-ova, voznja po krivinama,to gasiranje na pravcu i nije toliko merodavno jer je vozac bitan faktor.
Evo na 6:20   r6 pobedjuje gsxr-a od 1000cc.

! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Pa kad lik ima 45kg aproximativno :D
Pedrosine konstitucije. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Nije lepo startovao i verovatno mu ispao iz druge ( rekao bih po zvuku ) , a i ko zna kakav je prenos na 6-ici...sve to ulazi u razmatranje...na mom klipu je fabrika protiv fabrike ...pa se zamene vozaci

freepartyman

I suza je imala sredjen prenos 100%. Ko zna da vozi R-a vidi se kada se vozi do Avale ili Kosmaja naprimer, svaka budala koja je tek sela na motor moze da ga razvuce po terazijama ili po novom beogradu.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Citat: freepartyman poslato 21 Decembar, 2015, 22:08
Ko zna da vozi R-a vidi se kada se vozi do Avale ili Kosmaja naprimer,

E do kurca onda..pa ja do Avale uvek budem zadnji protiv Bokija , Castora , Koleta... :(

Hohštapler

Citat: Darko poslato 21 Decembar, 2015, 22:14
Citat: freepartyman poslato 21 Decembar, 2015, 22:08
Ko zna da vozi R-a vidi se kada se vozi do Avale ili Kosmaja naprimer,

E do kurca onda..pa ja do Avale uvek budem zadnji protiv Bokija , Castora , Koleta... :(

Pa? Zna¹ kako se ja vozam sa cimerom?
"Ti idi, pa stani zapali cigaru, eto me."
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.