Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

A sto Martini?

Zanimljivije bi bilo da pise "ulje Dijamant Zrenjanin", "carape Udarnik", "gace Arilje", ne znam sta su pravili "Prvoborac", "Prvi proleter", i to.

Mik

Citat: freepartyman poslato 14 Decembar, 2015, 17:04
Kako je krenulo mozemo da napravimo Dukati sektu :D

(Nego sta! Cim prestanemo i onu boraniju da jedemo, tako cemo ustedeti a boranija ionako nije ni za sta.)

Da je lep, lep je.
E sad, ja se u to nista ne razumem, ali ovako mi je receno: "Rodjace, pa ti kad bi na to seo ti bi mislio da se tu nesto pokvarilo!" (A rekao mi je covek koji je radio u Australiji u servisu za Dukatije.  [neampojma])

(I nek idu te slike, stvarno najlepsi motorcikl.)

BOKYBOY

...o,brate Mik-ce,ja svaku tvoju poruku moram bar dva puta da procitam da bih ukapirao sta si hteo da kazes...a i tada tesko uspem... ;D

UFF

pokusaj da se napijes prvo pa onda citaj :D

Andreja

Da zna¹ da sam pomislio isto :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Niste jedini :)

Andreja evo ovaj streetfigter je skuplji soma evra od scramblera .
Ona kvazi napucanija varijanta scramblera cak ima istu cenu :)
http://www.polovniautomobili.com/motori/7411070/ducati-streetfighter-848
Mislim da bi i  prosio za razliku  samo da uzmem streetfightera :)

Andreja

To ti ka¾em, SF je keva :) Pogotovo ona varijanta od 160 konja :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

#428
Citat: BOKYBOY poslato 15 Decembar, 2015, 09:34
...o,brate Mik-ce,ja svaku tvoju poruku moram bar dva puta da procitam da bih ukapirao sta si hteo da kazes...a i tada tesko uspem... ;D

Uzivaj ti sa svojim Thunderace. Tvoj Thunderace ima ceo motor i ozbiljan ram.
Ducati ima pola motora i nema sta da ga drzi osim Stonera.

I to je vec receno da su divni mototorcikli, ali su takvi da je, u bilo kom vremenu, sposoban da ih vozi jedan covek na svetu.

(Ja i dalje volim te slke !)


BOKYBOY

Citat: Mik poslato 16 Decembar, 2015, 02:06
Citat: BOKYBOY poslato 15 Decembar, 2015, 09:34
...o,brate Mik-ce,ja svaku tvoju poruku moram bar dva puta da procitam da bih ukapirao sta si hteo da kazes...a i tada tesko uspem... ;D
Uzivaj ti sa svojim Thunderace. Tvoj Thunderace ima ceo motor i ozbiljan ram.
Ducati ima pola motora i nema sta da ga drzi osim Stonera.
I to je vec receno da su divni mototorcikli, ali su takvi da je, u bilo kom vremenu, sposoban da ih vozi jedan covek na svetu.
(Ja i dalje volim te slke !)

...ooo brate...opet te nista ne razumem...odoh da se napijem pa cu da pokusam ponovo...al svejedno evo ti +  [rofl]  [kralj]

Aleks Cross

Tricolore je zakon, ali moze i ovaj sa klipom od FAP-a




castor

It's the ride that matters, not the bike…

Mik

Citat: BOKYBOY poslato 16 Decembar, 2015, 09:19
Citat: Mik poslato 16 Decembar, 2015, 02:06
Citat: BOKYBOY poslato 15 Decembar, 2015, 09:34
...o,brate Mik-ce,ja svaku tvoju poruku moram bar dva puta da procitam da bih ukapirao sta si hteo da kazes...a i tada tesko uspem... ;D
Uzivaj ti sa svojim Thunderace. Tvoj Thunderace ima ceo motor i ozbiljan ram.
Ducati ima pola motora i nema sta da ga drzi osim Stonera.
I to je vec receno da su divni mototorcikli, ali su takvi da je, u bilo kom vremenu, sposoban da ih vozi jedan covek na svetu.
(Ja i dalje volim te slke !)

...ooo brate...opet te nista ne razumem...odoh da se napijem pa cu da pokusam ponovo...al svejedno evo ti +  [rofl]  [kralj]

Nego posavetujmo se o dostupnim stvarima. Mislim da je neprakticno i nepozeljno okolini takvo sukcesivno, sporadicno i neuvezbano napijanje. Eto ja sam se napio samo jednom u zivotu i nikad vise - od tada sam samo dolivao i odrzavao to stanje. To svakako nije nesto pohvalno, donekle nije zdravo, odnekle i jeste zdravo s obzirom na one psiholoske aspekte (u koje se ne razumem, a svode se na netoleranciju porodice, porodicnih prijatelja, izvestacenih kategorija itd..) ... Sta dalje? (Naci neki Ducati na ulici, zamoliti vlasnika da ti dozvoli da ga poljubis, pa ga poljubis?)

Kad je dobar dizajn, to je (uglavnom) garancija da ce nesto dobro i raditi. Skoro pa sigurno da ce dobro raditi.
Koliko?  (Ili koliko u odnosu na Thunderace?)

Jovan D

Citat: castor poslato 16 Decembar, 2015, 18:38
http://s9.postimg.org/gzwtxb2cd/ducati_1299_special_livery.jpg

©ta mu je to dole na auspuhu kao neka rupa? Pogledajte prednje ohlins fgr vesanje slièno ako ne i isto kao sa RS13, koliko ko¹ta ovaj motor pa samo ta vilju¹ka je preko 10 soma...

Darko

pa realno , mora bude skupa .. .znas , ona , kad dodjes do rupe , ispusta vaduh sa donje strane i usled pristiska tocak ne upada u rupu nego prelce preko nje .. senzor na samoj viljusci meri brzinu i proracunava velicinu rupe tako da ne postoji mogucnost upadanja u istu ...

to samo dukati ima , i to je jedan od razloga sto je toliko skup  ;) 

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 17 Decembar, 2015, 14:07
pa realno , mora bude skupa .. .znas , ona , kad dodjes do rupe , ispusta vaduh sa donje strane i usled pristiska tocak ne upada u rupu nego prelce preko nje .. senzor na samoj viljusci meri brzinu i proracunava velicinu rupe tako da ne postoji mogucnost upadanja u istu ...

to samo dukati ima , i to je jedan od razloga sto je toliko skup  ;) 

[rofl] [rofl] [rofl]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Na prodaju kod Zeljka u Novom Sadu.  [balavi]

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mil@n

Na tom snimku ima i kacigu èak  :wtf: ,ovde je malo oskudnije obuèen  :D
U svakom sluèaju majstor svog zanata  [clapp]

! No longer available