Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

@ Jovan D : Imenjace izgleda da je tako :)

@ Rev :  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

freepartyman

Kako je krenulo mozemo da napravimo Dukati sektu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Aleks Cross


Charuga


freepartyman

Ja ne volim privi sareno ali ovaj mi je drkanje :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Jedno je sareno sa stilom a drugo je sareno ciganski :D
Twist of wrist!

UFF


VR 46

Usrase ga sa ovim karbon folijama
Twist of wrist!

Andreja

Meni se ne sviðaju felne i karbonski vizir, vizir treba da bude proziran... Al da bih ga kar'o, kar'o bih ga nemilosrdno :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Aleks Cross


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jovan D

Ni ja ne volim sareno, retko kada to ispadne lepo. Mada ako sarenilo potice od nekih aftermarket komponenti (dekla kvacila, posudica za ulje, rucica i sl.) to moze da izgleda  ok. Od kolor sema superlegerina mi je omiljena a ona je dosta skromna i diskretna. Takodje se slazem da vizir mora biti transparentan, zna se cemu sluzi.

makinjo

Ne mogu da objasnim zasto ali meni se scrlamber svidja . Evo jedna modifikovana varijanta :)

! No longer available

Andreja

Citat: Jovan D poslato 14 Decembar, 2015, 20:11
Ni ja ne volim sareno, retko kada to ispadne lepo. Mada ako sarenilo potice od nekih aftermarket komponenti (dekla kvacila, posudica za ulje, rucica i sl.) to moze da izgleda  ok. Od kolor sema superlegerina mi je omiljena a ona je dosta skromna i diskretna. Takodje se slazem da vizir mora biti transparentan, zna se cemu sluzi.

[thumb_up] To!

Citat: makinjo poslato 14 Decembar, 2015, 20:13
Ne mogu da objasnim zasto ali meni se scrlamber svidja

Ok je ali po meni neopravdano preskup, radije bih uzeo Monstera sa okruglim farom i skremblerizovao ga, vi¹estruko se isplati a ima¹ ne¹to ¹to si ti napravio :)



Ovo je ba¹ hard core varijanta, obja¹njava:





Itd, itd, ima ih na netu gomila :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Charuga

ovaj Martini je perverzija....

makinjo

Citat: Andreja poslato 14 Decembar, 2015, 20:59
Citat: Jovan D poslato 14 Decembar, 2015, 20:11
Ni ja ne volim sareno, retko kada to ispadne lepo. Mada ako sarenilo potice od nekih aftermarket komponenti (dekla kvacila, posudica za ulje, rucica i sl.) to moze da izgleda  ok. Od kolor sema superlegerina mi je omiljena a ona je dosta skromna i diskretna. Takodje se slazem da vizir mora biti transparentan, zna se cemu sluzi.

[thumb_up] To!

Citat: makinjo poslato 14 Decembar, 2015, 20:13
Ne mogu da objasnim zasto ali meni se scrlamber svidja

Ok je ali po meni neopravdano preskup, radije bih uzeo Monstera sa okruglim farom i skremblerizovao ga, vi¹estruko se isplati a ima¹ ne¹to ¹to si ti napravio :)

U podpunosti se slazem sa konstatacijom da je preskup. To sam zaboravio da napisem :)

freepartyman

#416
Tricolore  :drka:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: srbac poslato 14 Decembar, 2015, 14:03
Sledeci Panigale ce biti 1399 ccm   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  FAP 1620 ima preènik klipa 123mm  a ovaj zadnji panigale 116mm   jo¹ malo æe prestiæi FAPA  [rofl] [rofl] [rofl] [ludak] [ludak]

[rofl]  [thumb_up]