Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

....e daBogda ga kupio da se vise odmorimo od ovog maltretiranja... :P

Bori¹a

ovaj jeste lep iskreno, onaj ne

Charuga


Hohštapler

Nisi ti Bori¹a umetnik, ti si serator.
Minus je od mene. Ne dam da se 916 kudi.   [srednjiprst]
Mo¾e¹ reæi da nije prema tvom ukusu, ali da je ru¾an -  [nono]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

 Zaljubljen je Borko,na sedmom je nebu pa ne zna sta govori :D  
A apropo kvarova, ne citam novine odavno ,jer svaki magazin,novina koje moras da platis nisu nezavisne. Vise verujem ljudima koji ih voze a oni do sada nisu imali nikakav kvar samo redovan servis i teraj,a neki od njih voze samo stazu. Stariji dukci su druga prica.
Boky iskreno moja prva ljubav kada je italijanska egzotika u pitanju je Mv Agusta F4. Dukati 848 i cela ta novija gama mi se svidja. U buducnosti ce biti nesto od egzotike bar se nadam a do tada cu jos malo da vas maltretiram . ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jovan D

Moje skromno iskustvo je veoma pozitivno, Dukati tra¾i mnogo pa¾nje i struke, tako da ja njega servisiram u ovla¹æenim servisima i do sada me slu¾i fenomenalno. Kako se ophodite prema njemu tako æe i on prema vama. Inaèe ja mog Dukca dr¾im u spavaæoj sobi :)









freepartyman

Kakva su ti iskustva sa Zeljkom?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jovan D

Sve ¹to sam do sada radio sa njime je ok ispalo, do sada nije bilo nekih ozbiljnih intervencija na sreæu, ali sam bio prisutan kada su kompleksne kvarove na drugim agregatima ili motociklima sreðivali. Mislim da imaju struèno osoblje i jako dobru opremu. Generalno sam zadovoljan, e sada Dukac je skup pa je skup to nije do njih, ja sam uzimao original kai¹eve iako ima jeftinijih aftermarket iz USA samo nisam hteo sa time da se igram. Jednom sam video kako izgleda desmoquattro ma¹ina kojoj preskoèi kai¹ i meni dosta :)

freepartyman

I ja sam sve najbolje cuo o Zeljku i njegovom servisu kao i prema njegovom odnosu prema klijentima. Sto kaze jedan momak kome su radili japanca kod Zeljka, kada sam  video njihov odnos prema meni doslo mi je da kupim Dukati.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jovan D

Da ba¹ tako, prema Dukcu i meni je bio vi¹e nego korektan u svakom pogledu. Èuo sam i neke druge pozitivne prièe o njemu, evo sada i od tebe. Pored profesionalnog odnosa prema motorima mislim da se trude da budu veoma servilni i prema svojim klijentima. Seæam se da sam jednom ostavio motor na servisu i opremu kod njega i on me je odbacio kuæi svojim kolima iako ja ¾ivim u centru a servis ba¹ i nije blizu centra, to je bio lep gest na primer, nije ne¹to veliko ali opet to je pola sata njegovog vremena koji pru¾a lepu sliku o njemu i njegovom servisu...

makinjo

Ja sam upoznao lika koji je dolazio iz Osjeka  da radi servis kod Zeljka .
Mimo toga sto je prosao jeftinije 30-40% nego da je radio u ovlascenom u Zagrebu jos je i dobio neke majice na poklon  :)

freepartyman

 Mislim da je Osijek na pola puta do Zagreba ako ne i blizi nama, tako da mu je uvek bolje da dodje u NS. Bravo za Zeljka. [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

srbac


BOKYBOY

#293
Citat: srbac poslato 04 Decembar, 2015, 21:12
©ta mislite o ovom motoru, gledam nije skup !

http://www.kupujemprodajem.com/ducati-28009763-oglas.htm?filter_id=49518834

...odavno stoji u oglasima...pa ima jedno dve godine cini mi se...meni licno je ruzan  do jaja...ima napred kockasti far kao televizor...i mislim nekih 50-tak konja ...jel ovo 750 ss...ajde strucnjaci,karakteristike molim..? [neampojma]

srbac



BOKYBOY


Andreja

Nisu mi lepi ali su mi simpatièni na neki èudan naèin jer me podseæaju na igricu koju sam igrao kao klinac, ne znam ¹ta je ali mi u podsvesti stoji Metal Slug.

Stoje BA© dugo u oglasima, jaèe od godinu-dve sigurno, bacim oko ponekad. 600SS bih nazvao Monster Sa Oklopima :) Mislim da ne pru¾aju mnogo u odnosu na kintu ukoliko ne volite ba¹ te modele ili ¾elite da vam na motoru pi¹e Ducati po svaku cenu. Za te pare CBR F3 da pr¹ti (u toj klasi). Ili ako hoæete V, SV650S. Naravno, ovo ne znaèi da ne bih voleo da se podru¾im neko vreme sa njima, volem italijansko crveno  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

Citat: Jovan D poslato 02 Decembar, 2015, 12:33
Moje skromno iskustvo je veoma pozitivno, Dukati tra¾i mnogo pa¾nje i struke, tako da ja njega servisiram u ovla¹æenim servisima i do sada me slu¾i fenomenalno. Kako se ophodite prema njemu tako æe i on prema vama. Inaèe ja mog Dukca dr¾im u spavaæoj sobi :)










Spavaca soba se i meni cini kao njegovo prirodno okruzenje...
Like