Glavni meni

novinarska objektivnost i taènost

Započeo mrle, 14 Oktobar, 2013, 11:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Na snimku je moj jpoznanik. Nije instruktor vo¾nje, nema veze sa auto ¹kolom.
Kako novinari naduvaju prièu, veæ znaju kako æe biti ka¾njen, kako æe mu biti oduzeta dozvola za rad... Po¹teno mu sudite , pa da ga streljamo.
©ta li rade sa drugim vestima?

BG: Kontrola vozača na 50 punktova

clutch&brake

tebra sa 2,17 i treba da ga streljaju... samo se zamislim ja na motoru a on meni u susret... pa koji sam od ove dvojce sto idu ka njemu  [neampojma] [ludak] [ludak]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


mrle

ne prièam o njegovom pijanstvu, to si u pravu, ali oni su zbog pojaèavanja vesti izmislili prièu.

Lazic

Ma videli L na polu, i kako verovatno nije uèenik vozio, mora da je instruktor...:o [facepalm]

ili su pubovi lupili, upecali smo instruktora... [facepalm] [facepalm]

KIZA73

Ma treba ga streljati sto je svakako picka. Kad je vec resio da bezi trebao je da nabode gas, a ne da dozvoli da mu debeljko ugasi auto. Samo je ispao papak, a ovi su se posle nasladjivali kako su zajebane nindze. A posle kada ga savataju neka ga olese sto je i zasluzio... [bejzbolka]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic


Che

Za preko 2 promila bi mu uzeo i auto, i dodelio bus + karticu na godinu dana.

Ruza-Bandit

Citat: Che poslato 14 Oktobar, 2013, 14:01
Za preko 2 promila bi mu uzeo i auto, i dodelio bus + karticu na godinu dana.

za preko 2 promila je predviðena i kazna zatvora

mrle

nije hteo da be¾i, nego da zgazi kamermana, jer u to vreme nije smeo da bude tu, a ¾eni prièao drugu prièu.

monsterbnt

Na snimku se vidi da su kola auto skole.... sa toliko alkohola bi ga prvo omlatio da se otrezni pa onda strpao u zatvor.... a sto se tice gazenja kamermana... da li stvarno oces da mi kazes da je to u redu? Da nije pijano govedo ne bi ga ni snimali....
Smrt SVIMA!!!!

UFF

treba pobiti sve kamermane
a i fotografe :)

da njih nema mi ne bi ni saznali da je ovaj bio pijan  [rofl]

con3

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2013, 14:26
treba pobiti sve kamermane
a i fotografe :)

da njih nema mi ne bi ni saznali da je ovaj bio pijan  [rofl]
Sad makar zena zna da nije spavao kod svalerke :)

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic

Citat: mrle poslato 14 Oktobar, 2013, 14:17
nije hteo da be¾i, nego da zgazi kamermana, jer u to vreme nije smeo da bude tu, a ¾eni prièao drugu prièu.

Kakva ideja, pored toliko murije i alkohola da zgazi kamermana...:o [facepalm] ©ta ¾ena napravi od èoveka...:o :D

mrle

Laziæu, ne znam da li smem da te upoznam sa njim. Da popijemo po neko pivo zajedno. Ima vas dvojica i atomsku bombu da napravite.

Lazic


SrpskiDzedaj011

Па добро.... Новинари као новинари....
Када оплету по другој страни - сви су 100% сигурни да је тако било или чак и још горе.... Ретко ко је објективан.

Баш никако не могу да заборавим вест да је на Ушћу неки интер гурао тонфу тамо некој прскалици а она јадна није знала шта ју је снашло....
Сваки пут умрем од смеха....
http://www.telegraf.rs/vesti/270308-strasno-policajac-silovao-devojku-pendrekom-posle-koncerta-na-uscu


А те емисије итд - покушавају да код грађана оправдају своје акције тј да створе легитимитет.
I have to return some video tapes....

mrle


SrpskiDzedaj011

Не треба мени палија.... Ја се бавим пилатесом....

Ал лепо је што се интересујеш за пендреке....  [thumb_up]
I have to return some video tapes....