Glavni meni

Djavolja varos ...sasvim slucajno

Započeo pit, 13 Oktobar, 2013, 22:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Jucerasnji dan sam odredio za forsiranje Suve planine tacnije novog puta koji prebacuje sa Dusnika na Belopalanacku stranu ali ....uvek ima neko ali....zena me zapela da idemu u Djavolju varos ... i sta cu lep dan i  popustim.























(Powered by frubar.net)

pit

Naravno nije bilo lako usput ....djavoli i vestice su non stop urlali pokusavajuci da me skrenu sa puta ko zna gde ali ne znaju na koga su se namerili...i tako za nekog strasno za nekog axaxaxaxa napredujemo polako na gore




















(Powered by frubar.net)


pit

Naravno vr je rezervisan samo za naj naj najodvaznije i uopste nije bilo lako doci gore...pogotovu ne u pantalonama od kordure i bajk cizmama ali ipak uspeli smo.


























(Powered by frubar.net)

Svarog

Svaka èast.
Ðavolja varo¹ mi je jedna od obaveznih destinacija sledeæe godine.

pit


Major

Lepo je za obici. I stvarno je neki uzitak kad se popnes skroz na vrh, pogotovo kad stanes na onaj kraj litice ;D

pit

#6
 [hello]

pit









(Powered by frubar.net)



      Istog dana Prolom banja..dosta se izgradilo i jos se gradi.

pit

Citat: pit poslato 13 Oktobar, 2013, 22:56
Jucerasnji dan sam odredio za forsiranje Suve planine tacnije novog puta koji prebacuje sa Dusnika na Belopalanacku stranu ali ....uvek ima neko ali....zena me zapela da idemu u Djavolju varos ... i sta cu lep dan i  popustim.























(Powered by frubar.net)

pit


pit

Citat: pit poslato 13 Oktobar, 2013, 23:11
Naravno vr je rezervisan samo za naj naj najodvaznije i uopste nije bilo lako doci gore...pogotovu ne u pantalonama od kordure i bajk cizmama ali ipak uspeli smo.












































(Powered by frubar.net)