Glavni meni

Evo kako to rade u Brazilu

Započeo BANE BROTHERHOOD, 13 Oktobar, 2013, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

ma bre obican nastavak koji se montira na vr' cevi....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Kako to poma¾e natezanju zatvaraèa...?

zVuk

n'umem ti objasnim, mor'o bi da ti nacrtam/pokazem, ali nije nista narocito, kad budes video, smorices se.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

evo naso sam klip na kom se vidi kako izgleda to cudo tehnike..... 0:51   i  1:11

Zastava M57
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

ovi gore prorezi preusmeravaju bljesak na gore i tu se gubi , tj , kad gledas od napred ne mozes da vidis da je ispaljen metak... to je sto se tice plamena , a sto se tice natezanja , gurajuci "skrivac plamena" ti guras i zatvarac , dok cev normalno prolazi kroz njega posto je supalj... razbiras li sad ?  to ti je nesto kao pinlock na kacigama..opaka fora za do 30ak evrica hahahahahah

zVuk

Citat: Darko poslato 24 Oktobar, 2013, 16:54
ovi gore prorezi preusmeravaju bljesak na gore i tu se gubi , tj , kad gledas od napred ne mozes da vidis da je ispaljen metak...


....si gled'o il' su ti rekli...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

i da , moj je sa puno dodatne opreme... imam dotatak na okviru za "peti prst" s cim je mnogo udobniji a i puno lepse izgleda ... i skinuo sam njegove budjave korice i namontirao ovaj rukohvat na 0:25 sec

Darko

Citat: zVuk poslato 24 Oktobar, 2013, 16:56
Citat: Darko poslato 24 Oktobar, 2013, 16:54
ovi gore prorezi preusmeravaju bljesak na gore i tu se gubi , tj , kad gledas od napred ne mozes da vidis da je ispaljen metak...


....si gled'o il' su ti rekli...??

cuj gled'o ... prob'o jbt ;)

zVuk

gledo si cev od napred u trenutku kad ispaljuje metak.... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

hahahah dobro bre, ne karikiraj sad.... pa jesi video sto imam rupu na celu ,a ?

Hurricane


zVuk

Citat: Darko poslato 24 Oktobar, 2013, 17:02
hahahah dobro bre, ne karikiraj sad.... pa jesi video sto imam rupu na celu ,a ?

[cheers]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

Citat: mt:s poslato 24 Oktobar, 2013, 11:50
Revolver je double action. Èesto se koristi kao drugo oru¾je ba¹ kada ti zaka¾e automatika, ispadne okvir, zaglavi èaura i slièno.

skroz je moguce da sam u krivu ...

@slaninar ... nijednom ponavljam nijednom mi se cz99 / 9x19 / sa prvi partizan municijom nije zaglavio ..
dal sam imao srece ili sta :) ...

@darko ... :) ... ccc...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2013, 10:49
Citat: DebeliZmaj poslato 23 Oktobar, 2013, 22:37
ako niste skapirali do sad Srbija je defakto u ratu sa gradjanima svojima
evo na trasi ovog gasovoda oduzimaju ljudima lovachko i lichno naoruzanje
jer ce biti oduzimanja, otimanja, zemlje i imovine ...

klasichan drzavni terorizam ...

Opet od drveæa ne vidimo ¹umu... Mi¹i pei stoji u potpisu da je dr¾ava najveæi neprijatelj naroda, da li je moguæe da smo toliko glupi...?




Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 23 Oktobar, 2013, 23:53
Као професионалац кад би могао да бирам - бирао би револвер.

A jeeste, milion...:P Ti bi izabrao laseski maè, ali nema jo¹ ðole...:o [rofl] :-*

Mислиш - светлосна сабља!?  [yahoo]  8)

А службена цигла?!
http://postimg.org/image/l4kc2y8cx/
I have to return some video tapes....

UFF


DebeliZmaj

i dalje tvrdim da je noz intimnija sprava ... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

S'kim se ja dru¾im...:o [panic]


@zVuk & Darko:
hvala, skapirao...:-* :-*

@Uff:
:-*

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Oktobar, 2013, 20:48
@slaninar ... nijednom ponavljam nijednom mi se cz99 / 9x19 / sa prvi partizan municijom nije zaglavio ..
dal sam imao srece ili sta :) ...

Dobra municija i nisi ga dr¾ao LABAVO. Probaj da ga dr¾i¹ labavo kad puca¹. Kao da ti je nestalo snage. Ne opu¹teno, nego labavo.

CZ99 je odlièan pi¹tolj, ali nije savr¹en (kao ni jedan na svetu) veæ ima svoju namenu.

Kad spominje¹ municiju: jo¹ jedna lepota revolvera je ¹to se sjebana kapisla elimini¹e ponovnim povlaèenjem obaraèa. Kod pi¹tolja to ipak tra¾i malo vi¹e vremena (i koncentracije).  ©to ne znaèi da je revolver bolji - ali ima razlika i sve ima svoju namenu, za ¹ta je bolje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

KIZA73

To o cemu pricate nije skrivac plamena vec kompenzator trzaja. Ti prorezi sluze da usmere barutne gasove na gore i samim tim potisnu cev na dole i kompenzuju trzaj. A ako mislis da u mraku mozes da sakrijes plamen onda slobodno zakloni pistolj telom...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

rtaku

Citat: Darko poslato 24 Oktobar, 2013, 16:54
ovi gore prorezi preusmeravaju bljesak na gore i tu se gubi , tj , kad gledas od napred ne mozes da vidis da je ispaljen metak... to je sto se tice plamena , a sto se tice natezanja , gurajuci "skrivac plamena" ti guras i zatvarac , dok cev normalno prolazi kroz njega posto je supalj... razbiras li sad ?  to ti je nesto kao pinlock na kacigama..opaka fora za do 30ak evrica hahahahahah

Koje si godi¹te?
Ili si mlad ili ono drugo.
P.s. kompenzator paljbe ili trzaja