Glavni meni

Lanèanik

Započeo Uncle Bob, 12 Oktobar, 2013, 21:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Ljudi ajd ako neko zna ili ako nezna ali zna nekog ko zna od èega da stavim zadnji lanèanik na alu felnu od matica a da dobijem veæu krajnju brzinu.?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Ne znam koliko je lako izvesti a i to verovatno sam zna¹, nabavi manji lanèanik istog koraka (valjda je 420) i prepravi nekako rupe, nosaèe... Misli¹ da æe imati dovoljno snage?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Uncle Bob

Citat: Andreja poslato 12 Oktobar, 2013, 22:00
Ne znam koliko je lako izvesti a i to verovatno sam zna¹, nabavi manji lanèanik istog koraka (valjda je 420) i prepravi nekako rupe, nosaèe... Misli¹ da æe imati dovoljno snage?
Ma kod mene je sve skroz ravno a ¹ta ti je to 420? ovaj ima 42 zuba.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Korak lanca, kao ¹to ima¹ 520, 525, 530... Dakle uzme¹ lanèanik nekog mopeda/motoriæa od 50ccm, uglavnom su svi koraka 420 (dakle kupuje¹ lanèanik u skladu sa lancem, raspitaj se dobro koji motoriæi koriste te lance) sa manjim brojem zuba, prepravi¹ kaèenje i skrati¹ lanac za kariku-dve, zavisi od toga koliko manji lanèanik stavlja¹.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Ja se secam davno nekog takvog igranja i mislim da nam to nije nikako valjalo.Bilo lakse kupiti brzi motor.

Uncle Bob

ma zadovoljstvo je veæe sa manjom ma¹inom,ne¾alim se ide on fino ubud¾en mu cilindar od T12 i klip 42 tako da sad ima snagu al,ja bih malko br¾e. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

ako se budes igrao sa tim teze ce ti menjati brzine, bez intervencije na udici.....nekada se vozio automatik kup....i islo je to jako dobro...ali ne sa mrcinama od 100 kila....ne moze da te vuce i da ide brzo....smrsaj ili kupi motor sa brzinama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Oktobar, 2013, 12:13
ako se budes igrao sa tim teze ce ti menjati brzine, bez intervencije na udici.....nekada se vozio automatik kup....i islo je to jako dobro...ali ne sa mrcinama od 100 kila....ne moze da te vuce i da ide brzo....smrsaj ili kupi motor sa brzinama.
[nono] Si lood da smr¹am toliko Prasiæa i ostalih biljojeda stradalo zna¹ li ti koje su muke bile dok sam do¹o do ove kila¾e. [rofl] Opet se pokvarila vaga la¾e da imam 102 kg.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM