Glavni meni

BMW F650

Započeo OKi, 27 Septembar, 2013, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

Gledam po oglasima i ne mogu da ne primetim, mnogo im je losa cena (tj. jeftini, a godiste dobro). Verovatno je razlog los agregat ili.....  [vatromet]

UFF


OKi

Ok, ako nije valjano pitanje izbrisi

UFF

pa nigde nisam video pitanje
necu nista da brisem, samo mi se ucinilo kao da si otvorio temu da pljujes taj model pa te ne razumem
ako zelis da znas vise o njemu onda valjda napises: zeleo bih da cujem iskustva vlasnika i onih koji su vozili ovaj model...

OKi

Citat: okisa poslato 27 Septembar, 2013, 17:51
Verovatno je razlog los agregat ili.....
Mislio sam da je ovo ili  dovoljno, ali ok. Molio bih sadasnje vlasnike ili ex vlasnike ovg modela BMW-a da kazu svoje utiske. Malo sam googlao ali ocigledno ne dovoljno.
Izvinjenje adminu !!!

UFF

imao ga ja
kratko pa ne mogu da ti napisem previse osim da trese vise od ktm-a i da mi je ruzan za sve pare
njegov naslednik f650gs je dosta bolji, lepsi, laksi, upravljiviji, sa ubrizgavanjem, vozi se bukvalno kao bicikla a postoji i verzija sa abs-om i taj koci u mestu bez da razmisljas o doziranju kocnice..
ali je i cena za gs drugacija..

OKi

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2013, 18:11
imao ga ja
kratko pa ne mogu da ti napisem previse osim da trese vise od ktm-a i da mi je ruzan za sve pare
njegov naslednik f650gs je dosta bolji, lepsi, laksi, upravljiviji, sa ubrizgavanjem, vozi se bukvalno kao bicikla a postoji i verzija sa abs-om i taj koci u mestu bez da razmisljas o doziranju kocnice..
ali je i cena za gs drugacija..
Hvala najlepse. Jos lutam oko kupovine, zato sry sto otvaram ovoliko tema, mada prvo uradim pretrage. ,,Imam,, neke novce, a ovo je najbolji forum od svih bikerskih da se obavestim i dobijem dobar savet za odabir pravooog motora. Imao sam 3 do sada, a i imam dosta godina, blizi mi se 50. Ziveli  [cheers]