Glavni meni

Udes kod Beske

Započeo El Jefe, 25 Septembar, 2013, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

http://www.zaslike.com/files/xlctvto1qvaov3ln5fem.jpg
http://www.zaslike.com/files/ie6yymxv8keje4519p.jpg
Juce oko 14.30 kamion  je prilikom izlaska sa pumpe , prikolicom oduvao Ninju 636 ZR tablica i nastavio svojim putem.
Друштво за заштиту од животиња

Major


Dukags

#2
ma ne mislim da je kriv je motorista jer je jurio i dekoncentrisao vozaca kamiona - a i znate ono"novi ZOBS" je garant da nece biti saobracajki tako da se ovo skoro pa i nije dogodilo :P

a ozbiljno sreca u nesreci te covek ostade ziv, mogao je i da ostane na toj ogradi

El Jefe

Naisao sam posle par trenutaka i za svaki slucaj slikao put jer je vozac,onako u soku insistirao da mu ispravimo motocikl.Patrola policije koja se tu nasla krenula je u poteru za kamionom.Posebna prica je policajac koji umesto da ODMAH pozove hitnu pomoc ,odrza slovo motociklisti o tome , ako pozove hitnu pomoc ,to je automatski krivicna prijava za kamiondziju,ako ne pozove to je prekrsajna.Na moju primedbu da je covek u soku i da posledice trenutno ne oseca ali se mogu kasnije javiti,rece policajac osorno,da on to sve zna. Posto sam mu smetao u redovnom obavljanju posla,pozdravim se sa motociklistom,koji mi izjavi da je dobro i da mu ne treba nikakva pomoc i nastavih ka BG.Zelim mu sve najbolje
Друштво за заштиту од животиња

clutch&brake

takvim majmunim jaja treba iseci i okaciti na most za primer drugima
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Meni ni¹ta nije jasno... motorista je stajao pored puta, a kamion ga je udario, oèe¹ao kad je izlazio sa pumpe?
Jel motorista bio na motoru ili pored njega? Odakle je kolega?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

 Zr tablice.Koliko sam uspeo da saznam od motocikliste ,u voznji je doslo do cesanja prikolice i Kawe.Kamion je izlazio sa pumpe i prikolica se zanela i zakacila motociklistu.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

 :o :o
jebem mu, nadam se da su uhvatili stoku!
Kad si napisao "oduvao" mislio sam da je kolega ostavio motor uz put i stao da pi¹a, pije vode, telefonira, odkud znam, i ovaj ga doslovno oduvao kad je pro¹ao... al gledajuæi slike i sve, izgleda da nije tako, motor je suvi¹e polupan.
A ako ga je oborio sa motora prikolicom, onda je kolega imao sreæe ko niko!
Nadam se da nije ni¹ta ozbiljnije povredio, a to æe znati tek kad ga popusti ¹ok, nadam se da je zvao hitnu.

Zamisli ti da te pandur ubeðuje da ne zove¹ hitnU jer je to krivièna za DEBILA KOJI JE TE OBORIO SA MOTORA I POBEGAO! [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

O srbijo, zemljo idiota....
Smrt SVIMA!!!!

jevta

Citat: El Jefe poslato 25 Septembar, 2013, 11:09
Naisao sam posle par trenutaka i za svaki slucaj slikao put jer je vozac,onako u soku insistirao da mu ispravimo motocikl.Patrola policije koja se tu nasla krenula je u poteru za kamionom.Posebna prica je policajac koji umesto da ODMAH pozove hitnu pomoc ,odrza slovo motociklisti o tome , ako pozove hitnu pomoc ,to je automatski krivicna prijava za kamiondziju,ako ne pozove to je prekrsajna.Na moju primedbu da je covek u soku i da posledice trenutno ne oseca ali se mogu kasnije javiti,rece policajac osorno,da on to sve zna. Posto sam mu smetao u redovnom obavljanju posla,pozdravim se sa motociklistom,koji mi izjavi da je dobro i da mu ne treba nikakva pomoc i nastavih ka BG.Zelim mu sve najbolje
Ovo je jako bitna razlika tek nedavno sam saznao.Ako ide krivièna prijava nemo¾e i prekr¹ajna.Sudija ako se dogovore krivac i o¹teæeni dosudi da mora¹ da se pokaje¹ donacijom nekoj dobrotvornoj ustanovi.Sve u svemu ako ide krivièna onda mo¾ete da se dogovorite sa o¹teæenim da ga vi isplatite date par hiljada nekoj deèioj ustanovi i teraj dalje nema bambija i ostalih sranja iz ZOBSa

Slaninar

Mislim da ima i fora sa naplatom ¹tete. U jednoj varijanti se valda lak¹e naplati od osiguranja. Sve u svemu, mo¾da pandur nije to prièao bez razloga. Izem ga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mihajlo bg

Obavezno zvati hitnu ako vas obore sa motora zabole vas za krivicnu drugom ucesniku jer i njega zabole za vas,tj nas...manji potres mozga isplaceno 130h,manje ugruvanje ramena isplaceno 90h... plus steta na motoru.. ;)

UFF

a kako ustanove da li si imao potres mozga ili ne?
bolje da se zalis da te boli vrat i ne mozes da okrenes glavu pa dobijes kragnu ko mige :D

clutch&brake

Citat: mihajlo bg poslato 26 Septembar, 2013, 16:29
Obavezno zvati hitnu ako vas obore sa motora zabole vas za krivicnu drugom ucesniku jer i njega zabole za vas,tj nas...manji potres mozga isplaceno 130h,manje ugruvanje ramena isplaceno 90h... plus steta na motoru.. ;)

potres mozga se tretira kao laka telesna povreda... na dusevni bol i bilo kakvo kukanje dobijas lovu... meni oderotine nece racunati ali sam zato pocepao jaknu :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Alchemist

i ogrebotine se tretiraju kao lake telesne povrede... ja sam dobila 50h za "pretrpljeni strah" i jo¹ 40h za ogrebotinu na nozi  :D

Potres mozga je èesta povreda i dijagnoza se postavlja na osnovu razgovora sa pacijentom pri kome se utvrdi da se on ne seæa jednog perioda pre, tokom i nakon povrede. Ovaj period mo¾e trajati od dela minuta do jednog dana (posttraumatska amnezija). Pored ovoga pacijent se ¾ali na glavobolju i tzv. vegetativne tegobe ( muènina, povraæanje, vrtoglavica,...).
You're just jealous cause voices are talking to me

Gašpar

Citat: njanja poslato 26 Septembar, 2013, 16:49
Citat: mihajlo bg poslato 26 Septembar, 2013, 16:29
Obavezno zvati hitnu ako vas obore sa motora zabole vas za krivicnu drugom ucesniku jer i njega zabole za vas,tj nas...manji potres mozga isplaceno 130h,manje ugruvanje ramena isplaceno 90h... plus steta na motoru.. ;)

potres mozga se tretira kao laka telesna povreda... na dusevni bol i bilo kakvo kukanje dobijas lovu... meni oderotine nece racunati ali sam zato pocepao jaknu :D :D

A emotivno si bio vezan za nju, pa te sada duša boli ;D

Uncle Bob

Citat: Alchemist poslato 26 Septembar, 2013, 17:04
i ogrebotine se tretiraju kao lake telesne povrede... ja sam dobila 50h za "pretrpljeni strah" i jo¹ 40h za ogrebotinu na nozi  :D

Potres mozga je èesta povreda i dijagnoza se postavlja na osnovu razgovora sa pacijentom pri kome se utvrdi da se on ne seæa jednog perioda pre, tokom i nakon povrede. Ovaj period mo¾e trajati od dela minuta do jednog dana (posttraumatska amnezija). Pored ovoga pacijent se ¾ali na glavobolju i tzv. vegetativne tegobe ( muènina, povraæanje, vrtoglavica,...).
I valjda nekontrolisano pi¹anje u gaæe?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM