Glavni meni

Navak 29.9Jel neko za voznju na navaku

Započeo ®or¾ GTI, 24 Septembar, 2013, 15:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Jel neko za voznju na navaku, mada vecina kaze da je asfalt sranje pa sta znam reko da pitam
http://www.navak.rs/track-day/sledeci-track-day.html

Mik

Proveri da taj termin nisu okupirali bjb!
Desava se (a ja ne verujem da je slucajno) da se, za isti termin, pojavljuju razlicite informacije na sajtu navak-a i sajtu bjb. Podrazumeva se da postoje i dva broja racuna za uplatu, a na sta to posle izadje ...  [neampojma] Ne znam.

Sto se asfalta tice, kritikuju ga bas ozbiljni vozaci (to je vec opasno, jer oni se ne zale na sitnice).

(A na navak ne idem dok se oni tamo ne uljude i ne prestanu da sibicare u ortakluku sa bjb. U ovakvim okolnostima mislim da je manje nepatriotski dati novac madjarima ili hrvatima za taj dozivljaj - ovi drugi u najgorem slucaju mogu da me roknu k'o zver, ali me svakako nece tretirati kao magarcinu.)

P.S. Siguran sam da sam ovo vec negde napisao pa se izvinjavam sto sam dosadan. I izvinjavam se i za unapred sto cu, kad god se pomene navak, savesno to popljuvati.

aleksr6

na navaku je bas bezveze asfalt,trotoarski

UFF


Mik

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2013, 21:56
i tamo gejevi blowjoberi voze :D

More i tapkaju ulaznice!  [thumb_down]

(Implicitno sam ih i nazvao ciganijom, i zato me izbacise sa foruma. I pobrisase mi postove na temu navaka. Zao mi za ovo zadnje, al' ajde, ima tamo neki vrlo ozbiljan covek (i ozbiljan vozac) koji ih redovno "krpi" sa mnogo vise stila i  diplomatije od mene (ne mogu da se setim koji mu je "nik"  [neampojma], popio sam. Tj. znam sigurno, al' sad sam popio pa ne znam  :).)).

aleksr6


Mik