Glavni meni

Pistolj plasljivac

Započeo markokoja92, 17 Septembar, 2013, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Septembar, 2013, 14:43

Ма какви....
Због лоше финансијске ситуације у најскорије време носимо само пластичне.... Кажу: "Пластика јефтинија од гвожђа"....
Потписали тендер са неком домаћом фирмом "Мадеинчина".... Шта ја знам, нисам се школовао.... Мада навикао на "Заставу" некако....

Нити вежбамо гађање.... Нити имамо пиштољчиће да гађамо.... А и футроле давно пукле па нема фирма за нове....
До 2005. смо имали чак и муницију.... То су нам прво укинули.


tuga... i sramota... to ¹tekanje na opremi i materijalu je sramotno... bolje da su ljudi uve¾bani pa i ako doðe do sranja æe biti u stanju da onesposobe a ne ubiju ili da nekome drugom spasu ¾ivot zato ¹to æe nekog eliminisati iz jednog pucnja... a o opremi da ne govorim... kad vidim marsovce i njihovu opremu tuga me uhvati...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

markokoja92


Major

Ne bi da kvarim oglas ali mislim da moze da se nabavi za 20eur manje ;)

pit



              Bio slucaj u Nisu pre 15 -16 godina neki Laza moj poznanik sa nekom ekipom krenu da utoware u gepek neku facu a zamislio je da gasnim pistoljm ispali u njegowom prawcu nekoliko metak i kad ga omame da ga spakuju i odnesu na Kamenicki wis i tu mu jebu kewu.
             Tako je i bilo s tim sto kad je Laza izwadio gasni pistolj i  poceo da puca u njegowom prawcu owaj drugi izwadi tetejca i sroka mu ceo sarzer.Laza umro u bolnici a owaj lezao je 5-6 meseci istragu i oslobodjen zbog nuzne samoodbrane.

Lazic

Mislim da ti taj poznanik pokojni Laza nije bio ba¹ jak sa pameæu...

markokoja92

Citat: Major poslato 19 Septembar, 2013, 23:35
Ne bi da kvarim oglas ali mislim da moze da se nabavi za 20eur manje ;)

U pravu si, za toliko ga nabavljam.

SrpskiDzedaj011

Citat: pit poslato 19 Septembar, 2013, 23:56


             Bio slucaj u Nisu pre 15 -16 godina neki Laza moj poznanik sa nekom ekipom krenu da utoware u gepek neku facu a zamislio je da gasnim pistoljm ispali u njegowom prawcu nekoliko metak i kad ga omame da ga spakuju i odnesu na Kamenicki wis i tu mu jebu kewu.
            Tako je i bilo s tim sto kad je Laza izwadio gasni pistolj i  poceo da puca u njegowom prawcu owaj drugi izwadi tetejca i sroka mu ceo sarzer.Laza umro u bolnici a owaj lezao je 5-6 meseci istragu i oslobodjen zbog nuzne samoodbrane.
Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2013, 00:11
Mislim da ti taj poznanik pokojni Laza nije bio ba¹ jak sa pameæu...
Бог да му душу прости....  [kauboj] [pop] :violina:  [bolnica]
I have to return some video tapes....

juga

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 09:04
ima jedan kolega ovde, neæe da da... :(
Ih ba¹ je neki!!!

Havarisan

Citat: markokoja92 poslato 20 Septembar, 2013, 00:12
Citat: Major poslato 19 Septembar, 2013, 23:35
Ne bi da kvarim oglas ali mislim da moze da se nabavi za 20eur manje ;)

U pravu si, za toliko ga nabavljam.
ako ga za toliko nabavljas evo ti onda za 50e manje pa da imas vecu zaradu

http://zarimex.eu/voltran-turkey-alarm-pistol-ekol-grizzly-firat-compact-black-p-55.html

markokoja92

Citat: Havarisan poslato 20 Septembar, 2013, 10:10
Citat: markokoja92 poslato 20 Septembar, 2013, 00:12
Citat: Major poslato 19 Septembar, 2013, 23:35
Ne bi da kvarim oglas ali mislim da moze da se nabavi za 20eur manje ;)

U pravu si, za toliko ga nabavljam.
ako ga za toliko nabavljas evo ti onda za 50e manje pa da imas vecu zaradu

http://zarimex.eu/voltran-turkey-alarm-pistol-ekol-grizzly-firat-compact-black-p-55.html
Jeste ali u Bugarskoj

eclipse4

takvi pistolji kao i pravi bojevi u bugarskoj mozete kupiti na zelenoj pijaci,ja idem tamo redovno,od oruzja svasta.

markokoja92


markokoja92

Aktuelno za sve koje ne planiraju da idu u Bugarsku.

Panta Zemunac

Ne mislim...znaci TVRDIM!

Ovi ''pi¹tolji'' i ''revolveri'' su kod nas zaakonom zabranjeni. Svratite u bilo koju prodavnicu ''STRELAC'' ili sl. i objasnice vam za¹to! Za njih postoje dve vrste metaka...samo bucni i oni punjeni suzavcem! Suzavaca ima vi¹e vrsta, civilnih i vojno-policijskih a u njih idu ovi drugi i samim tim ce vam tra¾iti dozvolu i za kupovinu same municije, iz MUPa!

Ponavljam da to tvrdim iz licnog iskustva a i iz iskustva sa doticnim plavim drugarima i prijavi koju sam fasovao, i ako je samo bilo ''posedovanje'' a ne kori¹cenje u nekoj nelegalnoj aktivnosti!

Nedo Bog da te Interventna startuje na ulici sa tom utokom!

SrpskiDzedaj011

За "поседовање" све зависи од тужиоца како се изјасни али пракса је да иде само довођење у просторије станице и прекршајна пријава из Закона о оружју и муницији тј нема кривичне пријаве а "реплика" се одузима у прекршајном поступку уз Потврду о одузетим предметима....


Интервента?! "Недо Бог"!? Што?! Јел они раде можда по неком другом Закону о полицији за разлику од остатка МУПа....!?

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Problemi-gradjana-zbog-replika-oruzja.lt.html
I have to return some video tapes....

Uncle Bob

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 24 Septembar, 2013, 22:49
За "поседовање" све зависи од тужиоца како се изјасни али пракса је да иде само довођење у просторије станице и прекршајна пријава из Закона о оружју и муницији тј нема кривичне пријаве а "реплика" се одузима у прекршајном поступку уз Потврду о одузетим предметима....


Интервента?! "Недо Бог"!? Што?! Јел они раде можда по неком другом Закону о полицији за разлику од остатка МУПа....!?

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Problemi-gradjana-zbog-replika-oruzja.lt.html
Misli Panta na neke koji su gledali previ¹e akcionih filmova.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Panta Zemunac

 Pa sada i tu¾ilac prisustvuje ispitivanju u MUPu kada se radi o mogucim ozbiljnim delma (a posedovanje spada u to jer se vecina dela pljacki izvr¹ava upravo ovaakvim utokama)
Napravi razliku izmeðu replika, koje ne mo¾e¹ cak ni da repetira¹ i gasnim koji imaju ¹ar¾er sa municijom punjenom samo barutom ili i gasom suzavca.

Interventna bih te odmah skinula golog i pretresla auto a zatim zadr¾ala max. vreme dok bi utvrdili da neko tih sati nije uradio neku ¾utaru ili menjaacnicu!

Panta Zemunac

©ta ce, recimo, tebi takva 'toka na ulici...jel' svadba, slavlje?....jel'te neko uznemirava? KO, kada, kome si prijavio uznemiravanje, pretnje...
aha znaci to tebi treba zarad....


e tako razmi¹ljaju na¹i drugari!

U ostalom, probaj da kupi¹ samo municiju i videce¹ da ti je nece dati bez potvrde iz MUPa!

Jocika

Bez ikakvog problema mozes da odes u snajper ili bilo koju drugu prodavnicu i kupis startnu municiju ili ti municiju za plasljivac

Dukags

to je pistolj koga se plase dvojica

(i onaj u koga je uperen i onaj koji ga drzi u ruci)