Glavni meni

Pistolj plasljivac

Započeo markokoja92, 17 Septembar, 2013, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

ma imao sam dva pre 25 godina, pa su postali jedan kako su riknjavali, pa se i taj jedan sastavljan od dva raspao...:o

KIZA73

Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 10:44
Citat: KIZA73 poslato 17 Septembar, 2013, 23:23
A sta bude ako stavis kuglicu u cev i pucas u nekoga? Kad smo bili klinci stavljali smo cauru u cev od MG-ejca pa kad te spici nije ti dobro, a mogu misliti sa ovim punjenjem...


[

Aj budi drug, pa mi prodaj ili bar pokloni emgejca...:D
Nema ga vise. Raspao se kad sam iz njega probao da ispalim startni metak. Umotao sam ga u krpu za svaki slucaj da se ne razleti. Tako sam ga sa sve krpom punom delova bacio u djubre.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

KIZA73

Sori za los citat, umetnuo sam ga di ne treba, mislim citat...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

CBRR1

zar bre ovi plasljivci nisi zabranjeni zakonom,i koji ce kurac to nekome kad ispaljuje corke..???

Lazic

volim da pucam na kera, kad navali k'o blesav da leje na petarde ¹to bace klinci napolju, vi¹e me on istraumira nego petarda, pa mu se tako svetim...:D

@Kiza:

:o [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Zajebana stvar i ljudi se jako igraju sa tim...
Neka kevina prijateljica ¾ivi sama pa joj sin kupio, da "upla¹i" nekog ko joj uðe...
Kad sam èuo sam im rekao da je to izuzetno glupo, jer taj koji uðe ako ponese pravi, kad vidi ovo govno, zapucaæe iz straha, a onda ona bolje da baca bombone na njega, bolji je efekat.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

markokoja92


SrpskiDzedaj011

Боље бацај петарде ил' joш боље буши балоне....
I have to return some video tapes....

Lazic

Predpostavljam da to i vi radite kad je neka frka, nikako ne pote¾ete oru¾je...:o :P [rofl]

eclipse4

brate kad je frka stolica u glavu odma,kakav pistolj kakvo repertiranje kakvo nisanjenje.....stolica ima 4 kraka neki mora ga opici po tintari,samo je iskosis malo,ispadne sira i kraci nisu u ravni ;)


markokoja92


juga

Gde naæi MG-ejac sa okvirom od 6 metaka koji se ubacivao ispod cevi (ako se neko seæa) treba mi za trening pasa!

Lazic

ima jedan kolega ovde, neæe da da... :(

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

KIZA73

Citat: juga poslato 19 Septembar, 2013, 08:40
Gde naæi MG-ejac sa okvirom od 6 metaka koji se ubacivao ispod cevi (ako se neko seæa) treba mi za trening pasa!
http://www.kupujemprodajem.com/Pistolj-starter-7794465-oglas.htm?filter_id=33324792
http://www.kupujemprodajem.com/startni-pistolj-7815432-oglas.htm?filter_id=22130910
Oba su malo krs ali to je kod njih normalno. Kod novih su se vrlo brzo lomili udarac i polugica za okretanje burenceta jer je sve od gusa. Potpuno ispravan je naucna fantastika.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 00:07
Predpostavljam da to i vi radite kad je neka frka, nikako ne pote¾ete oru¾je...:o :P [rofl]
Ма какви....
Због лоше финансијске ситуације у најскорије време носимо само пластичне.... Кажу: "Пластика јефтинија од гвожђа"....
Потписали тендер са неком домаћом фирмом "Мадеинчина".... Шта ја знам, нисам се школовао.... Мада навикао на "Заставу" некако....

Нити вежбамо гађање.... Нити имамо пиштољчиће да гађамо.... А и футроле давно пукле па нема фирма за нове....
До 2005. смо имали чак и муницију.... То су нам прво укинули.

Ми кажемо: "Мислимо да нам треба!", а они: "Нисте ту да мислите...."

А и у праву су....

Где да се посрећи неком цајцу да убије неког зликовца па после да одговара ко да је убио човека....
I have to return some video tapes....

KIZA73

Moj drugar pandur se sudi godinama. Sluzbeno je oslobodjen ali ga ganjaju po privatnoj tuzbi.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Lazic

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 19 Septembar, 2013, 14:43
Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 00:07
Predpostavljam da to i vi radite kad je neka frka, nikako ne pote¾ete oru¾je...:o :P [rofl]
Ма какви....
Због лоше финансијске ситуације у најскорије време носимо само пластичне.... Кажу: "Пластика јефтинија од гвожђа"....
Потписали тендер са неком домаћом фирмом "Мадеинчина".... Шта ја знам, нисам се школовао.... Мада навикао на "Заставу" некако....

Нити вежбамо гађање.... Нити имамо пиштољчиће да гађамо.... А и футроле давно пукле па нема фирма за нове....
До 2005. смо имали чак и муницију.... То су нам прво укинули.

Ми кажемо: "Мислимо да нам треба!", а они: "Нисте ту да мислите...."

А и у праву су....

Где да се посрећи неком цајцу да убије неког зликовца па после да одговара ко да је убио човека....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: KIZA73 poslato 19 Septembar, 2013, 12:28
Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 09:04
ima jedan kolega ovde, neæe da da... :(
Daj prvo ti njemu :)

A jeeste, milion...:D



@Bucko:
Hvala, vi ste jedno zlatno stvorenje... :-* [cheers]