Glavni meni

Pistolj plasljivac

Započeo markokoja92, 17 Septembar, 2013, 22:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Jocika

Imao sam ga,extra je stvar... Sad imam isto taj fazon ali glock...

markokoja92

Meni je ovo najzesce, ali 200evra


Jocika

Sve je to lepo i zanimljivo ali za tu zajebanciju odgovaras kao za pravi pistolj... Mene su hapsili zbog njega kad mi se porodila sestra,pa sam camio tamo umesto da se veselim ceo dan.

KIZA73

A sta bude ako stavis kuglicu u cev i pucas u nekoga? Kad smo bili klinci stavljali smo cauru u cev od MG-ejca pa kad te spici nije ti dobro, a mogu misliti sa ovim punjenjem...

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

markokoja92

Izgleda da zavisi gde ga koristis, drugar je vise puta pucao kuci i kad su panduri dolazili i pitali iz cega je pucao, on im pokazao, videli i otisli i nista nije bilo

Jocika

Citat: KIZA73 poslato 17 Septembar, 2013, 23:23
A sta bude ako stavis kuglicu u cev i pucas u nekoga? Kad smo bili klinci stavljali smo cauru u cev od MG-ejca pa kad te spici nije ti dobro, a mogu misliti sa ovim punjenjem...



Mrzi me sad da izlazim napolje da slikam da vidis sta bude kad pucas u nesto pa onda zamisli u nekog...

Jocika

Citat: markokoja92 poslato 17 Septembar, 2013, 23:25
Izgleda da zavisi gde ga koristis, drugar je vise puta pucao kuci i kad su panduri dolazili i pitali iz cega je pucao, on im pokazao, videli i otisli i nista nije bilo

I zavisi ko je pucao. Pucao je i moj zet tada njemu nista nisu rekli a mene su onako pocepanog odveli u stanicu.

Havarisan

Citat: Jocika poslato 17 Septembar, 2013, 23:01
Imao sam ga,extra je stvar... Sad imam isto taj fazon ali glock...

zoraki ili bruni?

Jocika


Jocika


markokoja92

Mogu i njega da nabavim, samo je on skuplji jer je mnogo kvalitetniji.

CBRR1

koliko je para to cudo Jocika,to je za svadbe i slavlja...?

Jocika

Citat: markokoja92 poslato 18 Septembar, 2013, 00:46
Mogu i njega da nabavim, samo je on skuplji jer je mnogo kvalitetniji.

Gresis... Bereta koju ti prodajes je kvalitetnija od ovog a skuplji je duplo,ovaj hoce da zaglavi metak,hoce da se raspadne u delove pa moras da ga sklapas a Bereta mi je stancovala kao masina,svik 16 kom koliko stane unutra ispuca bez prestanka i problema.

Pre godinu i nesto dana je placen cini mi se negde oko 180 eura... sad nemam pojma kolika je cena... Metak je 25 din. u snajperu

Jocika

Obrisali ti oglas,postavi sliku ovde da vide ljudi

Jocika

Citat: CBRR1 poslato 18 Septembar, 2013, 00:49
koliko je para to cudo Jocika,to je za svadbe i slavlja...?

Pa pazi ovako,mozes da ga koristis za sta hoces ali oni se uglavnom koriste za dresiranje pasa ovde kod nas e sad ti mozes i u pljacku da ides sa njim ali od njega se plasite i ti i taj ko ga vidi jer on misli da je pravi a ti znas da nije i da ne mozes nikom da naskodis sa njim. Oni generalno imaju na vrhu cevke zavijen neki kao sraf sa rupom kroz sredinu koji mu sluzi za povratni pritisak i to ga odaje da nije pravi ali i to se lako resi pa deluje kao da je pravi,ne mozes nikako da provalis da nije.

markokoja92


Havarisan

#17
gde ih nabavljas? Bugarska ili Turska?


a zoraki 925?

Lazic

Citat: KIZA73 poslato 17 Septembar, 2013, 23:23
A sta bude ako stavis kuglicu u cev i pucas u nekoga? Kad smo bili klinci stavljali smo cauru u cev od MG-ejca pa kad te spici nije ti dobro, a mogu misliti sa ovim punjenjem...



Aj budi drug, pa mi prodaj ili bar pokloni emgejca...:D

Ivan1979

Pa odmah da razbusis cev i kupis municiju , onu za beton  [yahoo]