Glavni meni

Ahoj

Započeo Mrva, 17 Septembar, 2013, 14:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mrva

Pozdrav za manijake i manijakinje od Petra (34) iz BG-a, sa Zvezdare. Relativno svez bajker, ne racunam u staz skutere i ostalu boraniju  ;D Inace vozim najskuplji motor na svetu Afriku Twin  8)

Toliko od mene za sada


Ivan1979


Jefta

Zasto ne racunas staz na skuterima??? Pa neko te isece iz bocne ulice svejedno da li si na skuteru ili na motoru. Ako si vozio skuter kroz grad skupljao si iskustvo za sve moguce situacije koje mogu da te snadju u gradu.

Mrva

Nisam preterani ljubitelj skutera, nemam nista protiv ali ih ne racunam u motore X)

Iskustvo koje se skuplja na ulici znaci dosta, uci nas mogucim situacijama, ali isto tako dovodi i do loseg ucenja i navika a to sam shvatio kada sam prosao pravi kurs voznje sa pravim instruktorima.

Joker

A Afriku racunas ???  [dunce]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Mrva

Pa eto sta ces, ima nas svakakvih  [dunce]

Dragana friz


Joker

Salim se ja malo, mislio sam da ces da krenes u neku odbranu trafike pa da krene neko zezanje ali ne das se.. :)
Dobrodosao ti nama.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ljupche92

Dobrodosao   [cheers]  [hello]
[cheers] [cheers] [cheers]

CBRR1

moji su na zvezdari blizu tebe a i mi se znamo iz vidjenja niti imas motor niti si ikada vozio,cemu ovo.???

Mrva

Citat: Joker poslato 17 Septembar, 2013, 18:03
Salim se ja malo, mislio sam da ces da krenes u neku odbranu trafike pa da krene neko zezanje ali ne das se.. :)
Dobrodosao ti nama.

Pazi, malo je falilo da krenem da ti pjujem trotinet ;)

Citat: CBRR1 poslato 17 Septembar, 2013, 18:18
moji su na zvezdari blizu tebe a i mi se znamo iz vidjenja niti imas motor niti si ikada vozio,cemu ovo.???

A da te nadjem ja na buvljaku (red 12 tezga 401 bese?) pa da ti objasnim u 4 oka cemu?

:P

Sreca pa procitah neki dan oglas za Probiker cizme  [rofl]

CBRR1

aahaahahahahahh kralj..!
dobrodosao..!

Havarisan

nesto mi je Mrva mnogo nacitan za novog clana?

Joker

Jeste jeste nov... Ali je dosao pripremljen..  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

goranvojska

jedan od anonimusa sto iz prikrajka gledaju pa fora nije prosla.d dosao ti ovde i samo opusteno.

Plazma Keks


juga


mkt