Glavni meni

Prednja sedista za Renault 5

Započeo Gašpar, 20 Januar, 2011, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

U mojoj akciji sredjivanja garaze, nasla su se i dva prednja sedista iz Renoa 5  :D

Dakle, sedista su odlicna, nigde ostecena. Namenjene su modelu sa petoro vrata. Boja crna sa plavim detaljima.
Kod mene su stigla zajedno sa Renoom 5 1.8 GTE, kupio sam njegove original kadice, prodao Resoa, a sedista ostala  ;D
Zamena razno - moguca  [cheers]

DebeliZmaj

jel pasuje u juga...skroz ozbiljno pitam :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Trebalo bi da pasuju. Imam i sine koje se zamene, i sve pasuje. Ali kad ih metnes, niko ne moze nazd da sedi, mislim moze, ali ce biti malo cupavo za ulazak.

Dzigi Boy

Stavis jedno vozacko i jebe ti se za suvozaca, to se dize i gotovo........mada ne verujem da to ladno pase, ja sam budzio recaro kada sam stavljao, ali moze da se uradi...

zodiac

Pase za Yuga, al onog sa petoro vrata ;D
Prijatelj je zao drug

Gašpar

Citat: zodiac poslato 21 Januar, 2011, 09:51
Pase za Yuga, al onog sa petoro vrata ;D

A dacu mu i brusilicu pa neka pravi zadnja vrata, sta sad  ;D ;D

Inace, na prvi pogled mi se cini da je siri raspon sina kod Renoovih sedista nego kod Yugovih...


Sedista su inace ovakva:

[attachment deleted by admin]

mrle

a sam na stojadina stavio sedi¹ta od mazde 323, jbg-a, ta sam imao u bratovoj gara¾i sa neke slupane mazde.   Ortak je malo ofrlje to uradio, navario je preko stojadinovih ¹ina, ¹ine od mazdinih sedi¹ta i sedi¹te je radilo i izgledalo ba¹ dobro. Mada je mogao da skine stare ¹ine i da malo ukroji, da bude lep¹e.

Dutchman

ma sve moze , ja sam stavio iz Fiata 500 tj Bokilic ugradio u Juga i lepa em udobna

rboban

Imao sam u YUGISI vozacevo sediste od BMW 535.... Sve moze!!!!
Ride It Like You Stole It

Popsy

Citat: mrle poslato 21 Januar, 2011, 16:09
a sam na stojadina stavio sedi¹ta od mazde 323, jbg-a, ta sam imao u bratovoj gara¾i sa neke slupane mazde.   Ortak je malo ofrlje to uradio, navario je preko stojadinovih ¹ina, ¹ine od mazdinih sedi¹ta i sedi¹te je radilo i izgledalo ba¹ dobro. Mada je mogao da skine stare ¹ine i da malo ukroji, da bude lep¹e.

Isto smo uradili, ortakinji u juga sedi¹ta iz mazde 3jke... da ne poveruje¹... kad sedne¹ u njega kao da si u ozbiljnim kolima... jedino ¹to treba obratiti pa¾nju da li se sedi¹ta "obaraju" tj. da li su iz kola sa 3je ili 5toro vrata ;)

ps. tako su na¹i poslali u ameriku Yugo sa Floridinim sedi¹tima... pogodite veselje kad su ljudi probali da uðu na zadnju kliupu ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mrle

Citat: Popsy poslato 24 Januar, 2011, 02:51
Citat: mrle poslato 21 Januar, 2011, 16:09
... kad sedne¹ u njega kao da si u ozbiljnim kolima...

upravo tako. Kako sitnice naprave èudo.

Dzigi Boy

Citat: mrle poslato 24 Januar, 2011, 12:36
Citat: Popsy poslato 24 Januar, 2011, 02:51
Citat: mrle poslato 21 Januar, 2011, 16:09
... kad sedne¹ u njega kao da si u ozbiljnim kolima...

Dodas jos i kozni trkacki volan kao ja sto sam dodao, i onda si u bolidu hahahhahaha

upravo tako. Kako sitnice naprave èudo.